»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Mis radi, laser ne?

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        19

Question Mis radi, laser ne?

Nigde u postovima nisam uspeo da nadjem slican problem pa zato otvaram novu temu... Imam bezicnog misa kog sam koristio oko 2 godine i javio se problem sa laserom, prestao je da reaguje... levi i desni klik kao i skrol rade, kad prikljucim misa laser svetli prvih 20-30 sekundi a onda pocne da treperi i ne reaguje na pokret, tj. mis stoji tu gde je ostalo radi kao sto sam vec napumenuo, svi klikovi reaguju ali ne i laser. Jel zna neko kako da resim ovo? Nabavio sam drugog misa tako da ovaj vise nije bitan nesto ali sam mislio ako nije neki "veci" kvar u pitanju da popravim i njega pa neka stoji u rezervi

Member
        Na forumu od
        Aug 2010
        Poruka
        290
        Citat Citiram korisnika: Dulex99 Pogledaj poruku
        Nigde u postovima nisam uspeo da nadjem slican problem pa zato otvaram novu temu... Imam bezicnog misa kog sam koristio oko 2 godine i javio se problem sa laserom, prestao je da reaguje... levi i desni klik kao i skrol rade, kad prikljucim misa laser svetli prvih 20-30 sekundi a onda pocne da treperi i ne reaguje na pokret, tj. mis stoji tu gde je ostalo radi kao sto sam vec napumenuo, svi klikovi reaguju ali ne i laser. Jel zna neko kako da resim ovo? Nabavio sam drugog misa tako da ovaj vise nije bitan nesto ali sam mislio ako nije neki "veci" kvar u pitanju da popravim i njega pa neka stoji u rezervi
        Koji je mis u pitanju, Genius...? Crkao laser, tu nema popravke, pretpostavljam i da je jeftiniji mis u pitanju.

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        19
        Citat Citiram korisnika: imarkovic Pogledaj poruku
        Koji je mis u pitanju, Genius...? Crkao laser, tu nema popravke, pretpostavljam i da je jeftiniji mis u pitanju.
        ee pojma nemam... neki "unknown" kupljen na aliexpress-u za 14$, ugl za te pare radio je dovoljno, svakako je zamenjen (hvala na odgovoru )

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •