Šta je novo?

Redragon centrophorus m601-3

Učlanjen(a)
14.04.2010
Poruke
742
Poena
170
Pozdrav, imam veoma interesantan problem sa doticnim kinezom..

Naime, kada ukljucim mis u racunar (usb) sistem pocne da se ponasa u najmanju ruku cudno, sa misem mogu da klikcem npr po browseru ali nemogu da kliknem na taskbar, start itd, sistem cak ni ne skonta kada se kursor postavi iznad nekog menija i nema onog pop-up efekta..

Kada uradi ctrl+alt+tab i odem u task manager sve se vrati u normalu, ovo se desava i sa i bez instaliranog drajvera i pripadajuceg softvera...
 
Meni deluje da je nešto sa Windowsom, proveri malvere sa Antimalware-om i sl. Promeni Windows temu, vrati na default, deinstaliraj teme ako imaš. Probaj da deinstaraš miša iz Device manager-a. Proveri da nije ostalo nešto od SW od miša.
 
Imam isti mis, i nemam nikakvih problema. Radi normalno na Win 10, Ubuntu (vise distribucija), virtuelna masina sa raznim sistemima. Znaci nesto je do Win-a. Probaj da skines ubuntu, nabacis ga na USB preko Rufus-a i pokrenes ga. On ima opciju da ga koristis bez instaliranja, probaj tu, ako radi ok onda je do Win-a problem, ako i tu zeza, onda je do misa nesto.
 
Nazad
Vrh Dno