Šta je novo?

Zvučna karta za Microlab Solo 6C

nikolaq45

Slavan
Učlanjen(a)
02.10.2007
Poruke
685
Poena
365
Zdravo svima,

Treba mi zvučna karta za Microlab Solo 6C. Matična je ASUS PRIME B350-PLUS. Dole imate fotografiju sa trenutnim stanjem PCI (E) slotovima. Ovo gore što se vidi je grafička.
Moje pitanje je koja zvučna može tu da se utakne bez problema (možda mogu i sve, ali mi je konfuzno, pa pitam) , i koja je vaša preporuka?

Hvala svima unapred.
 

Prilozi

  • IMG_20180824_152216.jpg
    IMG_20180824_152216.jpg
    228.5 KB · Pregleda: 70
Mogu sve, i PCI i PCI-e. Preporuka za Xonar DS za 2000 na KP-u.

Koliko bi uopšte novca dao? Postoje i druge opcije, USB DAC-ovi kao što su FX Audio X3/X6 itd ...
 
Poslednja izmena:
Što manje, jer planiram, kad finansije dozvole, neku bolju varijantu (pasivni zvučnici + pojačalo)
Koliko je otprilike razlika u kvalitetu zvuka sa zvučnom i bez?

Nema na KP trenutno Xonar DS, nešto drugo?

Hvalaa
 
posto vec planiras ozbiljniji apgrejd ja ne bih bacao pare na prelazna resenja,preskoci prelaznu zvucnu i skupljaj za ozbiljan DAC prvo pa apgrejd zvucnika na kraju.
 
Što manje, jer planiram, kad finansije dozvole, neku bolju varijantu (pasivni zvučnici + pojačalo)
Koliko je otprilike razlika u kvalitetu zvuka sa zvučnom i bez?

Nema na KP trenutno Xonar DS, nešto drugo?

Hvalaa

Kvalitet zvuka se ne izražava u procentima, nije to FPS u igrama za poređenje grafičkih karti. Ono što je nekome 30% bolje drugome je 130% itd. U svakom slučaju razlika je značajna i to je sve što se može reći.

Audigy 2 ZS je dobra i jeftina.
 
Pejo, šta misliš, da li boji DAC smsl sanskrit ili topping d30 ?
 
Ne znam, nisam ih čuo, ali mislim da bih naginjao ka D30, stvarno je opasno nahvaljen.

I ja sam tog mišljenja, s tim što je sanskrit bi trebalo da je 6 generacija a SMSL je "jača firma - poznatija"
 
Dobar izbor. Ja sam je menjao zbog nove platforme. U svakom slučaju, ostala mi je u lepom sećanju.
 
Nazad
Vrh Dno