Šta je novo?

860 evo u sata 2 laptopu,sta da radim?

Ima više verzija tog HP 250 g1. Koji je procesor unutra? Koja ploča ili chipset.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
i3-3110m koliko se sjecam.
za ostalo ne znam,izvadjen je hdd.
 
Sata3 je, imam i ja isti takav laptop.
 
Da li je moguce da se i dalje vodi diskusija o ovome? Instaliraj Windows, testiraj sintetikom brzine, ako su sekvencijalne ispod 300MBps, Sata 2 je.

Nece uticati ni 1% na normalno, svakodnevno koriscenje racunara, bice isto kao Sata 3.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
To sto pise up to 300 MB/s to je za sam hard disk koji dolazi u taj laptop(brzine tog hard diska) a ne zna sata kontroler brzine.
 
Instaliraj Samsung Magician i sve će lepo pisati

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sata III je.Hvala svima na strpljenju.

Koja razlika u brzini,instaliranju aplikacija,pokretanju programa,Windows diže za par sekundi...za nepovjerovati.
 

Prilozi

  • test.jpg
    test.jpg
    79.3 KB · Pregleda: 36
Poslednja izmena:
Na 3.0 portu pise SS i/ili je plave boje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Vise od dva dana je trajao ovaj cirkus sa raspravom da li je ili nije sata2 i sata3, a samo da si odma poslusao i instalirao ssd i bilo koji OS...
Ne znam sto si uposte bilo sta i bilo koga pitao kada si trebao odma da samo ugradis ssd na mesto hdd u laptopu i da ga "vozis".
 
Vise od dva dana je trajao ovaj cirkus sa raspravom da li je ili nije sata2 i sata3, a samo da si odma poslusao i instalirao ssd i bilo koji OS...
Ne znam sto si uposte bilo sta i bilo koga pitao kada si trebao odma da samo ugradis ssd na mesto hdd u laptopu i da ga "vozis".

"Forum" je jos od antickih vremena smisljen/namjenjen da se u njemu raspravlja!
:D
 
Nazad
Vrh Dno