Šta je novo?

smešan problem - glas sa mikrofona na slušalicama

bokica80

Poštovan
Učlanjen(a)
02.05.2014
Poruke
429
Poena
70
Nabavio sam mikrofon BM800, zanimljivo je da blago šušti (mikrofon od 500 din ne šušti).
ali to ajde može da se trpi. Nego me nervira, što kada pričam čujem sebe preko slušalica, to mi smeta kada pričam sa nekim online.
Čačkao sam sve opcije za zvuk i za mikrofon, isključena je opcije lisen to device, ali i dalje se čuju zvukovi koje upija mikrofon. Znači kada pričam, zvuk tastera na tastaturi itd..
Da slučajno nije problem mikrofon, recimo da nema prigušivanje buke noise cancelation ili kako se kaže...
 
Ako je laptop , noviji laptopovi u sebi imaju mikrofon preko njega ide zvuk , samo njega ugasi i to je to.
 
Koristim slušalice G430 Logitech (sa usb zvučnom), mikrofon ne uključujem jer sada koristim BM800.
Koristim bežične slušalice senheiser HDR160 (nemaju mikrofon) preko integrisane zvučne kartice (front panel) baterija traje 2 dana korištenja, kada se isprazne baterije koristim G430...
Kada isključim BM800 iz kompa, blagi šum prestaje, tako da je mikrofon problem 100%. U jednom trenutku se desilo da je neštao i šum, i da nisam čuo sebe u mikrofonu, a mikrofon je radio normalno. Juče sam ugrađivao kuler na procesoru pa sam rasklapao komp, i sad se opet čuje taj šum...
Razmišljam da kupim neku polovnu zvučnu tu do 20 evra, našao sam bio asus dx 7.1 al mi je neko kupio ispred nosa, ima 5,1 za nekih 1800 din, al radije bih da nađem 7.1 pošto ima i pojačalo za slušalice...Mislim da bi zvučna rešila problem blagog šuštanja
 
Nazad
Vrh Dno