Šta je novo?

Kako da napravim Exec liniju

  • Začetnik teme Deleted member 9456
  • Datum pokretanja
Онда не разумем, ко и када иде у нежељене?

Пробао сам цимет кад се појавио, знам да има и едит мод али знам и да је неки распоред требало пешке правити. Ко сад да се сети. А пошто је радио очајно и стално брљао, одавно га не користим. По броју опција мало бољи од гномета али и даље мора много да се трага за њима.

Ako odmah pri dodavanju torenta odabereš u meta podacima šta ne želiš, neželjeni fajlovi se i ne skidaju. A ukoliko se tokom transfera predomisliš pa odčekiraš neke koji su donekle skinuti, onda oni idu u .unwanted folder na Incomplete torrents lokaciju. Kad poželiš i njih da skineš onda se premeste u folder torenta a transfer se nastavi gde je prekinut. Naravno, ako je čekirana opcija da čuva prekinut download, inače ne radi to.

Varaš se što se Cinnamona tiče, daleko je to sad od Gnoma a ni meni se nije sviđao pre 4-5 godina, kad se morao koristiti dconf editor zamazašta. A i pucao često. Sad je to vrlo dopadljiv i upotrebljiv, i bar meni, stabilan desktop.:wave:
 
Хм, овде се не мења ни име ни позиција, ако после почетка одштиклираш нешто па се све остало заврши, све иде у фолдер где се пребацује готов посао. Ја сам тако подесио, док се скида онда је на једном месту, кад заврши, пребаци се. У овом случају се пребацује и оно што је започето па прекинуто, без информације да није завршено. Можда би требало да се подели па да то не иде или да бар добије неку ознаку да је недовршено. Нисам размишљао о овоме, обично знам шта хоћу а шта нећу па унапред избацим нежељено. Ако се и деси, док је све у кторенту, видим шта није завршено па лако избацим. Можда и постоји решење али нисам до сада гледао. Иначе наравно да могу и накнадно да их наставим али је већ пребацивано па мора да се пази шта се ради.

Значи да опет пробам цимет. Минт, Манџаро или Арчи?
 
Значи да опет пробам цимет. Минт, Манџаро или Арчи?

Ne znači... :D Na Plasmu si navikao i što je najvažnije, radi ti. Samo ako hoćeš, da isto kao i ja, vidiš šta i drugi rade.

Hteo sam da prokomentarišem tvrdnju da su drugi desktopi za mazohiste, što u dobroj meri nije tačno. :wave:
 
Па да проверим и уверим се да јесу. ;)
 
...ili nisu.:D



Upravo sam napravio prečicu u Nemu da mi prikaže te preko potrebne podatke o selektovanom fajlu.;) Pa, jel u stanju "mercedes" Krusader da ispostavi isto ovoliko?:D
 
Poslednja izmena:
Ово нисам никад гледао ни користио али сам проверио и Крусејдер има на десноклик баш тај Mediainfo. Нем појма када сам га инсталирао или је дошао уз неки пакет, углавном је интегрисан и у Крусејдера и у DC.
 
Nazad
Vrh Dno