Šta je novo?

Gde kupiti Xiaomi Gamepad?

saobracajac96

Poštovan
Učlanjen(a)
12.11.2015
Poruke
506
Poena
69
Jel zna neko gde moze kod nas da se kupi Xiaomi Gamepad?Ili da se naruci negde iz Kine ali da je free shiping(na Gearbestu je shiping oko 32 dolara),dok na Aliexpresu ne nalazim oglase za njega.
 
Mislio sam na SPEED-LINK XEOX SL-6556-SBK ,koji je kopija xbox360 ,koristim skoro 2 godine,nisam koristio xbox ali baš lepo leži u ruci i daje utisak dosta skuplje spravice
 
Za mene samo DS4 vredi, d-pad na ostalim je kriminalan, a koristio sam dosta razlicitih modela.

Ako se koristi analog uglavnom, budzet varijanta Logitech F300 zakon, Xbox 360, Xbox One i DS4 kao skuplje varijante.

Kinezare jeftinije od kF300 koje sam imao prilike da koristim nisu ni za pominjanje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Za mene samo DS4 vredi, d-pad na ostalim je kriminalan, a koristio sam dosta razlicitih modela.

Ako se koristi analog uglavnom, budzet varijanta Logitech F300 zakon, Xbox 360, Xbox One i DS4 kao skuplje varijante.

Kinezare jeftinije od kF300 koje sam imao prilike da koristim nisu ni za pominjanje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Da nisi mislio na Logitech F310?
Za F300 Google izbacuje samo miša.
 
F310, pardon.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
a meni ds4 nije ni prineti ds3,imam oba.imao sam i xbox one pad on je otisao na dobos,uvek sam bio licno DS fan...najbolje bi bilo kad bi mogao da probas oba i da vidis koji ti vise lezi.
 
Nazad
Vrh Dno