Šta je novo?

Huawei Honor Play

Za Huawei/Honor telefone, generalno...

Ides na Settings - Apps & Notifications - Notifications Magement - i zatim izaberes aplikaciju koja te zanima, kliknes na nju, i podesis sta zelis (ili ne) od opcija da se prikazuje...

Ono sto tebe zanima su opcije "Allow Notification (generalno) i "Display in the status bar" i to treba da ti bude cekirano.
 
Nije bas ta putanja ali sam nasao to sto si pisao i kod mene je na svim aplikacija enabled sve vezano za notifikacije,nesto sam googlo i izgleda da to kod huawei telefona ne moze,dobio sam sad ma i cuo se zvuk ali nema gore ikonice pisamceta,otkljucam i spustim i onda se vidi mail,nekad ne cujem zvuk i kad otkljucam telefon nemam naviku da stalno spustam gornji meni kako bi video jel bilo nesto.

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
I jos jedna stvar ako moze pomoc,dosta agresivno gasi aplikacije,zakljucao sam par aplikacija u ram(fb,tapatalk,gmail,yt...) I posle nekog vremena kad otvorim on ucitava sve kao da nisu upaljene,da li ima negde jos nesto da se podesi kako bi drzao u memoriji?

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Huawei/Honor su baš agresivni što se tiče gašenja aplikacija. Čak i Mate 20 pro, koji je top model, gasi aplikacije.
 
@Romeo, pa na je da ima mesta za prikaz svih ikonica gore u status baru. Smeta obrva.
Ja sam ta razne dolazne poruke stavio razne zvukove i tako uvek znam šta mi je stiglo.
:)
Trebalo je jedno pola sata, ali se isplati.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
@Romeo, pa na je da ima mesta za prikaz svih ikonica gore u status baru. Smeta obrva.
Ja sam ta razne dolazne poruke stavio razne zvukove i tako uvek znam šta mi je stiglo.
:)
Trebalo je jedno pola sata, ali se isplati.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
A sta kad ne cujes?
Znam da blinka lampica ali navikao sam da kad otkljucam da mi stoji gore sta je stiglo,one bedzeve sam iskljucio jer su mi slabo vidljivi,da su malko upadljiviji bilo bi ok,a ako iskljucim obrvu da li bi se pojavilo?

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Kako da isključiš obrvu?
Ona je fizički umetnuta u ekran.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Verovatno je mislio da je sakrije sa hide notch. Ima podešavanje u settings-u.
 
Ima, ali to samo zacrni notification bar, izjednači sa cenom bojom obrve.

Signal za mrežu i ostalo je i dalje na elranu
cc387c21fe58459f4791b612939de4f3.jpg


Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jel neko uspeo da namesti Google Pay na ovom telefonu? Jel Honor Huawei generalno imaju problem sa tom aplikacijom?
c88d1b8697d1d4f1e1e0633a2c8c3d88.jpg


Sent from my COR-L29 using Tapatalk
Da odgovorim sam sebi, a i drugima koje ovo intereauje.

Osposobio placanje tako sto sam instalio preko huawei appstorea Huawei Wallet.

Registrovo mastercard i radi odlicno.

#poyy

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Dva apdejta za par dana, uvek pise ispravka za zeleni ekran prilikom slikanja...Isto radi bez promene, a moj kalendar i dalje kasni sa notifikacijama.
 
Zar niko da postuje od mog poslednjeg, a ja jedan play prodao i posle par meseci evo me opet....Inace danas sa 8.0 dobio 9.0 pa za sat vremena i 9.1,idemo
 
Noćna, meni odlična.
8ff7925fa21b1c686837478a5a6abf71.jpg


Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ok, hvala, našao.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno