Šta je novo?

Huawei Honor Play

Niko nista jos uvek ... verujem da bi se dosta ljudi odlucilo za ovaj telefon , eto vidis covek je presao sa poco f1 na njega i zadovoljan je
 
Poslednja izmena:
Mene zanima oce biti u telenoru,obzirom da oni dosta Honora ubacuju,bilo bi kul da bude.
Ako neko ima info nek podeli sa nama ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa ovaj mob treba da košta 250 evra, kakvih crnih 310 evra i poredjenja sa Pocom, ovo je kategorija izmedju Poca i RN5.
 
To sta treba da kosta i koliko treba da kosta diktira trziste i samo vreme kad telefon izadje i par meseci posle izlaska , normalo je da telefon koji tek izadje bude uvek skuplji i da preteruju sa cenama , pa mu kasnije padne cena , e sad ko hoce da ima odma tel cim izadje i da uvek ima najnoviji model taj ce morati da se isprsi i da plati vecu cenu nego sto taj telefon i realno vredi , a onaj ko ima strpljenja i malo saceka prodje mnogo bolje ... tako da nigde zurbe
 
Poenta je da je on kategorija 250e koliko košta u evropi, a ne 300 ko Poco.
Doći će i kod nas na tih 250e.
 
Ma neka bude i 300 ... samo neka stigne kod operatera :) eno na kp Huawei Mate 20 lite ... ima par komada vec pala cena na 320,330 e sa garancijom operatera ... ide i on uskoro ispod 300 , a honor play bi trebao da bude ispod 300 ako stigne kod nas .. plus sad izlazi i Honor 8x isto lep telefon ... njemu ce biti niza cena oko 230 , 250 e
 
Ja se izvinjavam, pomesao sam 8x i Play, mislio sam da su to isti modeli.
 
Ma jok.
Čisto da probam i prezadovoljan sam.

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
Razmatram oba ne mogu se odluciti..

Ici na ljepsi mob ili na hardversku moć?

Kao netko tko je koristio oba i imao u šaci, možeš li mi konkretnije šta reći?

Ima li razlike u kamerama dosta?
 
Paaa, hardverski su moćna oba telefona (manje-više).
1. Play je def. "lepši" (ergonomnniji)
2. Poco je ružnjikav i podebeo (zbog baterije)
3. Play nema probijanje svetlosti na ekranu a prikaz na oba telefona je super
...
Da nije probijanja svetlosti na Poco i, po mmeni, njegove ružnoće, bio bi bolji izbor.
Kvalitet fotki je malte ne sličan a ja po tome i nisam baš merodavan obzirom da kamerici ne pridajem mnogo pažnje.

Samo vas molim da se manete sintetičkih testova i da se toga ne držite kao merila poređenja!

Overall je, po menni, na strani Play-a.
 
U MTS-u je 31.000din uz Moravu 3.
Gledao sam par YT testova u svi kazu da je Honor 10 bolji izbor. Mada je Play lepsi.
 
Poslednja izmena:
Kod nas u radnju je stigao Play sa Gift BOXom (Honor Slušalice+Honor stand+Honor mini termos za kafu (li tako nešto) ;))
 
U MTS-u je 31.000din uz Moravu 3.
Gledao sam par YT testova u svi kazu da je Honor 10 bolji izbor. Mada je Play lepsi.
Mnogo gledas YT ;)
Imam Honor 10 i Play a do juce sam imao Poco i bas me interesuje zbog cega kazu da je H10 bolji izbor?
Manji i lose osvetljen ekran je na H10, slabije se cuje, isti cipset na oba telefona i H10 se sjaji o odnosu na Play pa ne vidim sta je to na njegovoj strani?
Razmisljaj sam. Batali YT ;)

Sent from my Honor Play using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma znam da YT nije dobro mesto za prikupljanje informacija. [emoji16]
Gledao sam cisto da vidim kako izgleda u poredjenju sa drugim modelima i ona crvena verzija je brutalna.
Koliko se secam spomenuo je kameru i cini mi se bateriju ili zvuk.
Kako ti se cini Play? Kamera, ekran? Ovo za gejming me nesto ne zanima. [emoji846]
 
Narucio danas zeni play edition crvenu boju,pa iznosim utiske u ponedeljak kada stigne
 
E, super.
Bilo bi lepo da se još neko javi sa realnim utiscima.
 
Ixon kakvi su utisci o telefonu? Molim te ugradi onom smešku dole pozlaćeni ako ne želiš veći trošak za zlatni zub. :)
 
Hoće ga biti kod naših operatera ? niko ništa nepriča
 
Jel kupio neko ovaj telefon, utisci?
 
Ja ga imam i meni je extra u svakom pogledu. Prezadovoljan sam sto sam, u par postova iznad, i napisao.

Sent from my Honor Play using Tapatalk
 
Toliko prezadovoljan da mora u oglase :d
 
Ma jok. Nije to u pitanju.
Poko je tehnicki drljavo odradjen. Motor Mercedesa pod haubom Trabanta, probijanje pozadinskog svetla...
Play nudi kompletan ugodjaj. Sublimaciju svega toga (dobar motor i dobra skoljka). Mogli su malo da mu "ustroje/doteraju skaliranje" cpu-a jer baterija krace traje nego na Poko...
Nisam resio da ga prodam ali ne mogu ga nositi u dzepu farmerki i da normalno cucnem (sto cesto radim na poslu) pa sam kupio manji fon, Honor 9 na koji ne mogu da se naviknem jer je premalen pa sam zato dao oglas. Jedan fon mora otici. Koji god, a Play je super svakako. Razliku u sirovoj brzini ja ne primecujem, igrice ne igram i meni sve, sto mi treba, brzo radi i na Poko i na Play. Oba telefona imaju ekstra brz odziv.
Stvar ukusa. Kao sweps ;)

Sent from my Honor Play using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neko je napisao da ga ima u MTS-u,ja ga ne vidim.
 
Poslednja izmena:
Ima ga u telenoru, msm da sam procitao na honor stranici da ce vrv biti kao njihova ekskluziva.
 
Јел зна неко да ли могу да се утиша онај звук на додир екрана? Не бих тотално да га угасим, само да га утишам.
 
Mislis na touch sounds ili vibraciju.Vidi u podesavanjima za zvuk,mada ja mislim da ne moze da se utisa vec samo da se iskljuci.
 
само видим да се искључи. А јел неко зна да ли може да се раздвоје звукови за поруке и мејл. Сва упутства што сам нашао причају о нечему што не постоји у гмаил подешавањима.
 
Pre nedelju dana ga nisu imali u Telenoru, zato sam se odlučio za Honor 10, ali mi je sada premali ekran :). Mada procesor je jači u odnosu na Play.
 
Procesor je isti u oba telefona, Kirin 970.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Honor 10 jedino sto ima bolje je kamera.

Inace, posle moto Z i mog definitivnog odustajanja od flegahipova i ubica flagshipova uzeh ovo i moram da priznam da sam se preporodio.

Nisam "gejmer", bar ne na telefonu.
Al ovako posle nedelju dana day to day use , prezadovoljan. Izrada fantastična, zvuk na zvučniku poprilično glasan, baterija meni traje dva dana. (Posle moto z koji sam punio 3x dnevno ovo je za mene čudo. ) Jedina zamerka kamere, osrednje, da ne budem grublji.

U svakom slučaju preporuka.

Naročito za one kojima je kao meni više dojadilo davanje silnih novaca na mobilne.



Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno