Šta je novo?

Apc ES 700 problem sa baterijom

juranovic1

Poznat
Učlanjen(a)
20.08.2018
Poruke
2
Poena
41
Pozdrav svima. Ukratko prije 3 tjedna sam kupio nov apc es 700, u pocetku kad sam pokusao da ga iskljucim sa dovoda struje baterija bi odmah preuzimala da daje struju. Međutim sada to nije tako, kad izvucem kabal iz uticnice ili nestane struje sve se ugasi, znaci baterija ne preuzima. Dok u programu vidim da se postotak baterija smanjiva tj trosi se, ali ne daje struju monitoru ni kucistu. Ne kuzim do cega je, hvala unaprijed.
 
Ako je nov najbolje da reklamiraš. Da li je 24h nakačan na struju? Da li javlja neko upozornje (led ili zvučno):Low Battery Warning, Replace Battery, Battery Disconnected)
 
Oprosti malo kasnim sa odgovorom. Bio sam okupiran zadnjih dana. Evo jutros probam opet kad sada radi fino. Iskljucio ups sa dovoda struje i baterija odma preuzela. Nije mi jasno zasto je me onda zezala par dana pa nije htjelo. Nije u mene ups nakacen 24h u struju, jel moze mozda do toga nesto bit?. Ja ga uvik gasim kad i pc xD. Znaci cupam iz struje, navika takva nemam pojma haha... I usput kad sam vec otvorio temu, mozes mi reci ovo dugme "master" za cega tocino sluzi, jel treba biti upaljeno ili ne?..
 
Nazad
Vrh Dno