Šta je novo?

Tablet Samsung Tab a T580N problem

dragancce

Slavan
Učlanjen(a)
03.05.2005
Poruke
307
Poena
330
Drugari,
tablet Samsung Tab a T580N, imam problem nema sliku, nikakve simptome nije davao, samo je pocrneo zvuk i dalje daje, kad mistigne recimo viber poruka ili kad drzim home i power onda kao da slika se ponasa cuje se onaj zvuk slikanja.
Otvorio sam ga otkacinjao bateriju vracao i nista. Samo kratko bljesne u uglovima kad napravim neku kompinacuju, mislim, home vol - + power.
Onako laicki mi izgleda da je lcd, ne znam kako se pokvario nije mi ispadao nije nista ali tako mi se cini.
Ako imate neku ideju kazite mi.
Da li ako je lcd uopste to ima smisla da se poravlja?
Unapred zahvalan
 
Pozdrav, imao sam isti problem sa tim modelom, bio je u pitanju firmware. Odnesi ga u servis da ga flešnu. Možeš i ti pokušati preko Samsung Kies aplikacije.
 
Ponadah se ali jok, on vidi uredjaj ali sve vreme vrti connecting.
 
Odnesi ga onda u servis, pa nam javi šta su ti rekli.
 
Najverovatnije je LCD ili maticna ploca. Popravka nije ispod 12-15000 dinara tako mi je receno. najgore od svega, sto sam kupio na KP nema jos godinu dana dao mi je usmenu garanciju, *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* se sada ne javlja. Iz zvanicnog servisa mi kazu da jeste u garanciji da vide to, ali da je kupljem u Madjraskoj i da mora u nekoj od EU zemalja da se nosi ali da mora bar racun. *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a sam zvao da mi ako nista drugo bar kaze koja je prodavnica gde je uzeo da probam da od njih dobijem kopiju racuna ali dzabe. Tako da drugati opasno vodite racuna sa kupovinom na KP. Ja sam svasta uzimao na KP i dosta toga je bilo sa usmenom garancijom i nikad nisam imao problem, ali za sve postoji prvi put.
 
Da odgovorim, naravno niko mi nije odgovorio za garanciju, iznervirao sam se otvorio tablet cackao, mrckao, mozete da zamislite moju radost kad se upalio.
Servis bi mi ladno uzeo 15000 dinara.
 
Odlično, srećom moj je u garanciji pa je odnesen u ovlašten servis. Kada je vraćen u napomeni je pisalo da mu je instaliran nov firmver pa sam pomislio da imaš isti problem kao ja. Pozdrav.
 
Nazad
Vrh Dno