Šta je novo?

Klima uredjaji i servisi - pokude i pohvale

veruj mi ne trazi jeftino. dao si za klimu makar 40000 i sada ces ustedis 2000 dinara mozda i da si onda bavio 50000 ? sjajna racunica.
 
Ispod 9000 neces naci ugradnju. I ako je nadjes njih sigurno ne zelis. Nemoj da ti dundjeri i priuceni "majstori" rade pa da imas vise stete. Nije nauka ugraditi klimu, stvarno nije, ali kad vidim ko sve ugradjuje i kako ugradjuju zapalio bi ih. Ima pravila koje bi morali da postuju ali pola tih pajsera nema pojma.
3 zlatna pravila: 3 metara cevi, cevi posebno izolovane, obavezno vakumiranje. Naravno, nemoj da ti nabijaju ni spoljnu ni unutrasnju u cosak, treba da ostane dovoljno mesta za usis vazduha. Gumene podloske ispod spoljasnje obavezno... To je sve dogovori unapred, ako bilo sta nece da urade ili hoce da preskoce prekidaj ih i salji ih napolje. Ako vakum pumpu ne ponesu sa sobom neka i ne pocinju.
Nemoj da ustedis 2K i da ti neki dundjer radi. Kazem ti drugarski a ti kako hoces, ta klima treba da ti radi 15 godina.
 
Ukoliko je nekome potrebna preporuka za stvarno dobar servis za klimu u Beogradu pisite mi, necu da ih javno promovisem ali zasluzuju od 2002. rade klime kod mene i mojih prijatelja i porodice, a sada su poceli i da prodaju klime. U ovo doba kada nema dobrih majstora koje bi preporucili drugima za vecinu stvari samo njih mogu da preporucim i garantujem da su vrhunski profesionalci.
 
Ima dobrih majstora, nije da ne postoje. Imate gomilu firmi koje se bave iskljucivo klimama, rade prodaju, ugradnju, servis, projektovanje ogromnih sistema. Daleko od toga da su im zaposleni dresirane simpanze.
 
Pravim najstorima crle godine je sezona. Sad sa inverterima i toplotnin pumpama i centralnim klimama mislim da nema toga van sezone. Toliko ove godibe ljudi planira se greje na klime koje poznajem da mislim da kraja sezona nema.
 
Nema tu sezone, 12000 je ugradnja 12tice inverter do jednog metra instalacije, duzni metar je plus 2000din, obaveznih 3 metra izadje 16000din. Materijal je poskupeo pa je ugradnja 80% skuplja nego pre dve godine.
Ja sam na primer Vox Iva5-12jr platio 335e 2020-te a sad ista klima slicna (iva1) je bilo 520e sa ugradnjom.
 
12000 je bila cena ugradnje sa 3m instalacije
9000 je bila cena plus 10eur duzni metar

5 klima sam ugradio, jos nisam placao 12000 plus duzni metar pa koliko god da je poskupeo materijal.

Mada bolje da ne komentarisem majstore.
 
Samo da su normalni das im koliko god.... Za sve majstore vazi. Danas naci normalnog majstora je ko loto da dobijes.
 
Zimus zadnju...
Ali evo iduce nedelje cu verovatno jos jednu montazu imati.
 
Ja sam u razmaku od mesec dana platio 1500din vise kod istih momaka. Sjajni su ali su poskupeli. Njihovo pravo.
 
Ukoliko je nekome potrebna preporuka za stvarno dobar servis za klimu u Beogradu pisite mi, necu da ih javno promovisem ali zasluzuju od 2002. rade klime kod mene i mojih prijatelja i porodice, a sada su poceli i da prodaju klime. U ovo doba kada nema dobrih majstora koje bi preporucili drugima za vecinu stvari samo njih mogu da preporucim i garantujem da su vrhunski profesionalci.
Treba ovih dana da kupim klimu i,normalno,da se ista ugradi. obzirom da i prodaju klime bilo bi dobro da saznam adresu i naziv firme/servisa
 
Drugari, dajte na privatnu poruku neki servis za ugradnju klima u Beogradu ,koji je proveren, hvala.
 
Ima li neko iskustva mozda sa klima-uredjaji.com ? Telefon kaze da im je iskljucen, ovaj jedini koji je na sajtu.
 
Nazad
Vrh Dno