Šta je novo?

Štampač za kućne projekte (color, duplex)

TwistedMind

Slavan
Učlanjen(a)
30.05.2009
Poruke
7,040
Poena
485
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i5-13600KF & Noctua NH-D15S chromax.black
Matična ploča
Gigabyte Z790M AORUS ELITE AX
RAM
Corsair VENGEANCE 32GB (2 x 16GB) DDR5 6000MHz C36
GPU
ASRock RX 6700 XT Challenger Pro 12GB OC
Storage
1TB Samsung 990 PRO NVMe M.2 SSD
Zvuk
FiiO K7 + HiFiMan Sundara, Soundpeats H1 TWS
PSU
Seasonic Prime PX 850W Platinum
Kućište
Cooler Master Storm Trooper
Monitor
2x ASUS MG279Q
Miš & tastatura
Logitech G502 LIGHTSPEED & Asus ROG Falchion MX Brown
Ostale periferije
Playstation 5
Mobilni telefon
Lenovo Z5
Pametni uređaji
Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS
Pristup internetu
  1. Optički internet
Potrebna mi je pomoć oko izbora štampača za kućnu upotrebu za razne kreativne projekte kao što su karte za igranje, 3d modeli, razne table, nalepnice...
Nije mi potrebno za slike, ali pretpostavljam da bi tehnički zahtevi zapravo bili isti.

MFP mi nije bitan ni najmanje. Treba mi samo štampa, ali pretpostavljam da sam štampač sada i nije moguće naći.
Kolor laser već imam i mislim da bi mi za ovo više legao inkjet, prvenstveno zbog izbora medija koji se mogu štampati, ali i zbog kvaliteta štampe.

Prilično bitna stvar mi je obostrana štampa. Ovde bi mi najviše značilo iskustvo nekog ko ima duplex printer da mi kaže da li je štampa sa obe strane poklapa ili bi bilo ralzike. Ako štampač ne može da centrira onda ću ja ručno da okrećem papire.
Gledao sam ITS, ali to mi ipak ispdane preskupo kada se uklopi sa dvostranom štampom, barem ono što sam ja video. Cena štampe definitivno nije mali faktor.

Što se budžeta tiče, 10-15k mi je neki budžet. Možda tražim previše za ono što nudim, ali tako je kako je sada.
Dakle, prvenstveno kvalitet štampe, onda duplex, onda cena štampe.
 
Nazad
Vrh Dno