Šta je novo?

Windows media player subtitles ?

rade_pg

Poštovan
Učlanjen(a)
11.02.2017
Poruke
127
Poena
70
Ekipo,

Pokusavah cijeli dan bezuspjesno da podesim wmp da pusta prevod.

Postoji li neko jednostavno rjesenje, bas mi je potrebno ?
 
Da srt.

Imam potrebu da pustim film na PC koji je povezan mrezom sa smart tv-om, a jedino ga mogu cast-ovati preko wmp ?
 
Jesi li lrobao da instaliras serviio ili plex? Smart tv bi trebao da zna da radi sa njima. Verovatno i vlc moze da radi isto sto i wmp

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Predji na VLC media player , Windows Media Player ima velike probleme sa pustanjem .sub i .srt fajlova , navodno nekima radi a nekima ne na Windows Media Player , meni recimo ne radi pokusao sam i da se zove isto film i prevod recimo 1.avi i 1.srt ili 1.avi i 1.sub i nista i palio ovo:

4-tips-about-subtitles-in-wmp4.png

Ne vredi nista se ne desava.
 
Poslednja izmena:
VLC mi nije uspje prepoznati Vox smart tv i ako ga windows prepoznaje.

A nemam hdmi kabl da ih uvezem, nisu bas blizu.

Ako jos neko ima ideju...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da nije android OS, a ako mi vjerujes nemam pojma koji mu je OS :) mada sam ga tek uzeo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daj link da vidimo koji je tv , a u cemu je problem ako ubodes usb i nazoves film 1.avi ili a.mkv lupam a prevod 1.srt mora da radi?
 
Ne prepoznaje mi flesku usb 2.0


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Proveri da li je formatirana kao ntfs ili fat32 ili probaj neku manju ako je ta veca (16, 32 ili vise gb)
 
I zna li u opste iko koji je OS na ovom modelu televizora ??

Evo ne mogu to nidje naci :)
 
Ja sam nasao dvix player koji vidi moj tv i strimuje bez problema, takodje ucitava subtitle ali njega nece da proslijedi na tv ?
 
Evo pokusavam sa Wondershare convertor ultimate, posto ima opciju da strimuje na tv i da dodaje titl ali ga opet tv ne vidi ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kao da sam stream ne sadrzi u sebi taj titl pa ga tv ne vidi.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno