Šta je novo?

DVB-C tjuner?

Dulex99

Poštovan
Učlanjen(a)
06.06.2018
Poruke
70
Poena
60
Da li postoji mogucnost da se eksterno prikljuci dvb-c tjuner za prijem digitalnih kablovskih kanala, tj. kao sto postoji dvb-t2 tjuner za prijem digitalnih kanala samo sto dvb-t2 tjuner ne moze da prima digitalne kanale ako vec imam kablovsku... Jel zna neko da li je moguce da posebno kupim dvb-c tjuner i prikljucim na tv preko hdmi ili scart kabla i da tako mogu da gledam i digitalne kablovske kanale? - da napravim od babe devojku :) (digitalni kablovski kanali nisu zakljucani, u drugoj sobi tv ima integrisan tj. vec ugradjen dvb-c tjuner i tu hvatam digitalne kablovske kanale bez problema)
 
... i kakav je taj amiko 40e mu je cena sto je najnize moguce. Da li otvara sve kablovske kanale? da li je kvarljiv/da li se greje neka iskustva? hvala
 
Ja sam kupovao na našim sajtovima za preprodaju po 10-20eu polovne. Kucaš DVB-C u pretragu. Poređaš rezultate samo po ceni (da bi izbegao televizore). Obično pazario komšiluku, a uzeo i meni jedan kako bi na monitoru koji iam HDMI ulaz i zvučnike gledao TV kanale.
 
Da, obavezno mpeg4. Vecina kanala, narocito hd je u mpeg4.
 
Kupljen je amiko impulsa.
 
Nazad
Vrh Dno