Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Huawei radi Samsungu isto ono sto je Samsung, u Jobs-ovo vreme, godinama radio Apple-u.
 
Auuu... Kakvo grebanje za tržište.. Nema pardona.. [emoji3]

Sent from Note 9.
 
Pa da. S10 lite (sa slike) će biti 700 a ovaj kinez “isti” ali 350.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije, ali su ga u Americi prodavali kao Sphone u nekim prodavnicama i dovodili ljude u zabludu. Realno svi su isti i ko nam garantuje da taj isti Apple nije ukrao ideju od nekoga. Svi će oni da ukradu samo ako im se ukaže prilika.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Da vas pitam ljudi, posto mi stize Galaxy Watch za koju nedelju, a planirani upgrade na S10 vrv. nece biti zbog ove rupe, da li ce sat imati svu funkcionalnost i sa non samsung telefonom? Odnosno da li se gubi nesto bitno


Edit: promasih smartwatch temu na tapatalku
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@kolega pisano već, većinu opcija ćeš imati na non samsung ali ne sve (tipa ne možeš da ugasiš alarm na telefonu sa sata i sl).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni se koncept da kamera zauzima deo ekrana ne dopada. Ne znam kako će se onda ponašati settings i sve ostalo, jer će uvek biti taj deo kamere na ekranu koji neće služiti ničemu. Imaćeš na uređaju poruke otvorene kao app recimo, i gore imaš kameru čija je uloga šta? Bolje je da su ostavili malu ivicu gore a ekran ostaviti netaknutim.
 
Poslednja izmena:
Sve je to ok ali imaće ta rupica koja "oduzima" deo ekrana.
 
ma ta vupica na ekvanu [emoji16] može software ski da se otfikari.. samo se smanjuje površina ekrana malko i to je to.

Sent from Note 9.
 
[YOUTUBE]y4ZWOMeCGEw[/YOUTUBE]
 
na njega sam i mislio... [emoji16]

Sent from Note 9.
 
S10 Lite 5.8 inches 18.5:9 2K+ Super AMOLED
S10 6.1 inches 19:9 2K+ Super AMOLED
S10+ 6.4 inches 19:9 2K+ Super AMOLED

S10 Lite: 1 front camera + 2 rear camera S10: 1 front camera + 3 rear camera S10+: 2 front camera + 3 rear camera

DuEEpPvU4AAt12O.jpg:large
 
Ako kameru budu stavili u desnom uglu, onda informacije o mreži i bateriji idu u sredinu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bunar u ekranu, sve ono što sam oduvek želeo :wall:

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Od tog cuvanja nema nista, za svaki sledeci model smo imali neke zamerke i na kraju smo presli preko toga i uzeli naredni model. [emoji16]
Samo kad bi bio ovaj plus model sa ravnim ekranom to bi za mene bio pun pogodak, ne bi mi smetale te rupe u cosku.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pa i nije baš tako. Meni što se na prvu ne svidi i kažem da neću uzeti, tako i bude (tipa pixel 3 xl i sl).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kostace 1000e s10+ i imace iste specs kao i n9 koji koristim. Isti ekran,dijagonala, 6/128.. plus dobijam rupu u ekranu gratis. Neka hvala...
Ne vidim razlog menjanja...
Neko sa s8 ok...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Najruzniji galaxy jos od S3, vidim furace se S8 do S11 :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ovakvu rupu bih trpeo jedino ako bi imao bolesno dobre kamere, dosta bolje od konkurencije, inace ili ostaje S9+ ili prelazim kod konkurencije.
 
Ma nece samsung nikada dati dobre prednje kamere. Uvek su to sakatili. Ne znam zasto..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jači (trebalo bi da je i štedljiviji) procesor od N9 i bolja kamera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prednje kamere su im užas. Za nijansu su bolje od onih kineskih telefona od 50e.
Rupa u ekranu će biti must have u 2019.
Neka, dobar mi je i notch. Ako dosadi onda slajd. Kad se uželim rupa gledaću naše puteve.
 
Ja imam osećaj da će ova glupost biti potpuni hit sledeće godine. Obično tako bude sa svim tim nebulozama koje nas nerviraju ovde na forumu.
Vidi što imam nov tel, ima rupu u ekranu, to nisi nikad do sad video jel da?[emoji4]
 
Bice hit zato sto je Samsung.. od njih i jabuke se sve prodaje :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja imam osećaj da će ova glupost biti potpuni hit sledeće godine. Obično tako bude sa svim tim nebulozama koje nas nerviraju ovde na forumu.
Vidi što imam nov tel, ima rupu u ekranu, to nisi nikad do sad video jel da?[emoji4]
Jedini problem je što ih je iskopirao i pretekao Huawei i to u budžet segmentu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno