Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Pixel 3 je za ovo Mr Univerzuma u svetu telefona :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne palite se na *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ske rendere. Ovako nesto ni Apple ne bi uspeo da pogura.
 
Ma mene više ništa ne čudi ni od jednog proizvođača. Danas bila vest da će zbog dve prednje kamere s10+ imati izrez u obliku pilule, moguće je i da izgleda ovako.
Ili još gore, ko zna.
 
Kad se setim kakve su bile insajderske slike za s8, ne mogu da zaboravim neka zlatna boja boze ti sacuvaj pa ono ne bih uzeo ni dzabe da su delili al kad je izasao finalni proizvod telefon odlican.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Skoro je izvesno da je to to.

Kapu treba skidati jedno Huawei-u što i dalje uspeva sa valja telefone sa fabričkom greškom za 1000e.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Teška posla da će ovako izgledati.. Mislim da se ovo namerno rade da bi se provlačio S10 svuda.
Biće ovo manje-više kao i svaki S sa zakrivljenim ekranom.
 
When you find that almost all mobile phones are designed this way in 2019, you don't think this is a strange design. Samsung is only the first to do so, just like people's attitude toward the iPhone's Notch.

DtkysgHVAAARNZK.jpg:large
 
Ja ne kontam koja je poenta postojanja"rupe" u ekranu, zasto ne pomere kameru sto vise da nema ekrana sa gornje strane, da naprave taj "notch" i gotovo.
Istina meni NIJE jasno uopste zasto ne bi moglo biti gore kao i do sada crno polje sa zvucnikom i kamerom-kamerama prednjim...

Kako god bilo znam da necu kupiti S10, barem se nadam da necu "morati", jer se nadam da ce me moj S9+ sluziti jos vise od godinu dana jednako dobro kao i do sada... ;)
 
Poslednja izmena:
@Zeha
Poenta je u uzimanju para, da ne kazem sisanju ovaca. Zato sluze ovi kratkorocni trendovi, malo notch, malo rupa. Bitno da se razlikuje, da se ljudi lakse namame da kupe novi uredjaj.
 
Meni je dizajn s8,s9,n8,n9 savrsen za jedan mobilni telefon. Nista bolje ne treba jer su prelepi. Samo da budu manje klizaviji i manje otisaka prstiju.. nek naprave neko hibrid staklo kao mate 20 pro sto ima (reljefni), mada nisam ispratio da li ostaju otisci...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
I meni je s9 odlican sto se tice dizajna, jedino bih voleo da nema edge nego obican ravan ekran. Ove rupe i slicne gluposti ne volim, radije bih vece gornje bezele.
 
Videli ste šta Kinezi rade sa dizajnom ?

Sta Kinezi rade sa dizajnom? Kopiraju!!!

Svi telefoni uopsteno, kao klonirani, po pitanju dizajna. One gluposti sa slajder kamerama, tek ne zelim komentaristi.
 
Bilo bi dobro da neko napravi anketu na benchu, ko sta voli:
1. Bezele velicine kao S9 i bez notcha i rupe
2. Rupu
3. Notch
4. Slajder kao kinezi

Mislim da bi vecina glasala za br. 1.
 
Ako moze hebeni Find X da ima all screen dizajn, nema izgovora da nam Samsung potura ovo smece kao S10...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sta Kinezi rade sa dizajnom? Kopiraju!!!

Svi telefoni uopsteno, kao klonirani, po pitanju dizajna. One gluposti sa slajder kamerama, tek ne zelim komentaristi.
Nekada kopirali , sada postavljaju domaće zadatke. Npr mi mix1 je pojam dizajna za s10 koji izlazi 2god kasnije ..



Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ja bih ili notch ili slajder kao Honor Magic 2. Hejtovao sam dosta notch ali ni trenutno ni najmanje ne smeta. Sve sem rupe na ekranu je dobro.
 
Nekada kopirali , sada postavljaju domaće zadatke. Npr mi mix1 je pojam dizajna za s10 koji izlazi 2god kasnije ..

Na zalost, nisu se drzali dobrog koncepta, nego poceli da sviraju...

Samsungu je najbolje da nista ne dira na polju dizajna, trenutno je sve odlicno. Mogu da ubace skener ispod ekrana i to je to ali pusta zelja.
Izadje li S10 sa ove dve rupe, odose niz vodu.
Huawei je **** motku sa Mate 20 pro.
 
Mogu lagano još manje bezele da stave i skener otiska prsta u ekranu obavezno i to je to.
 
Samo mi nije jasno koji je mozak dosao do ideje da natrpa dve kamere u rupu u ekranu, sa jednom rupom u gornjem levom/desnom cosku nije strasno, sa dve je opsta katastrofa. Jos ako ne bude skroz gore nego ostane beskorisnog prostora izmedju rupe i gornjeg bezela, totalni promasaj.

Jos tuznije je sto ce Pixel i Iphone verovatno i dalje imati bolju prednju kameru zbog softvera..

Od svih ovih polu-resenja(mogu se nazvati eksperimentima) za sto veci STB je po meni najbolji OnePlus 6T. Jeste PH-1 prvi sa teardrop notch-om, ali je na 6T daleko elegantnije i manje upadljivo resenje.
 
This is Samsung's prototype for demonstrating 5G, and we see this as a special Notch design.
DtnXIHjUwAAA3qT.jpg


DtnXKF4U4AEgNnd.jpg
:D
 
This is Samsung's prototype for demonstrating 5G, and we see this as a special Notch design.
DtnXIHjUwAAA3qT.jpg


DtnXKF4U4AEgNnd.jpg
:D
Ne daj Boze ovako da bude [emoji23]
Sto ne ostave s9 plus dizajn, smanje bazele, i kamere stave van ekrana i bice okej

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
I kada je premijera,februar ili ranije?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Preće biti mart

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa kada je mwc pa dan pre ili posle.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
MWC je krajem februara. Moguce da ce biti dan pre zvanicnog otvaranja.
 
Nazad
Vrh Dno