Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Pa za s10 kažu da će da bude...ali znajući S, garant će da ga osiromaše hardverom taman toliko da nas opet nateraju nesretni edge da pazarimo!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
S10, oko 5.8 inca sa jednom kamerom i flat ekranom i 2 veca modela sa edge, tako pise na netu. Ako im je vjerovati.
 
Kad bi ovaj sa ravnim ekranom imao bar 6", pa neka ima i samo jednu kameru. Ne volim edge ekrane.
 
Ne verujem da će biti model sa ravnim ekranom.
Niko ne voli zakrivljeni ekran ali najlepše deluje dok stoji izložen u radnji :)

Još jedna stvar , mnogo mi se više sviđa notch rešenje na op6t i Mate 20x nego ovo najavljeno od strane Samsunga

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Još kada bi izbacili sve fizičke tastere i ostavili sve na touch, to bi bilo odlično. U jednom trenutku će neko to sigurno uraditi. Ali ova zadnja strana telefona mi je ništa specijalno i ako su rumor-i u pitanju.
 
Huawei samo sluša tržište. Da toliko ljudi ne voli edge ekrane, ne bi ih samsung forsirao kod svojih najskupljih modela već nekoliko godina.
 
Samsung announces two new 1/2-inch sensors likely destined for future Galaxy devices
Both the 48MP ISOCELL Bright GM1 and 32MP ISOCELL Bright GD1 have 0.8μm pixels and are backside illuminated (BSI) CMOS sensors that use Samsung's latest pixel isolation technology, nicknamed ISOCELL Plus. They also use Samsung's Tetracell technology, which merges four pixels together to create a single pixel that's more effective in low-light environments. Samsung claims "the GM1 and GD1 can deliver light sensitivity equivalent to that of a 1.6μm-pixel image sensor at 12MP and 8MP resolution, respectively."

Both sensors support gyro-based electronic image stabilization and the 32MP GD1 supports real-time HDR image capture.

Samsung expects the ISOCELL Bright GM1 and GD1 to be in mass production by the end of 2018, which would likely pave the way for an appearance in future Samsung Galaxy devices in 2019.
 
Hm...možda su, ili će, se prerano "ispucati" sa ovim, pa će na kraju godine neki od proizvođača da napravi bolji senzor kamere. Lepo je biti prvi u nečemu ali to treba i zadržati. Manje više, oni će najviše da zarade na kameri.
 
@IceUniverse

Yes, the S10 cancels the iris sensor and the ultrasonic fingerprint is enough to replace it.


Compared to optical fingerprint sensors, the S10 ultrasonic fingerprint sensor is faster and has a larger recognition area, and 30% of the screens may be recognized.


In 2019, at least half a year, S10's ultrasound and new screen technology are Samsung's exclusive.


Next year, CES and MWC will have at least three smartphone brands releasing foldable phones (not including Samsung), but I want to emphasize that the first ones are not necessarily the best.

@Ricciolo1
16 hours ago
Boombox2 - UltraSound - Ultra.....5 - ..... #Q1 #2019


@Ricciolo1
Sep 8

If you really believe the "NEXT GALAXY" is a"minor upgrade"(like S8-S9 duo),then you're more incompetent than the sites/sources who publish this xxxx...
 
Poslednja izmena:
Sledece godine ce svi izbaciti notch, i ljudi koji su kupili ove godine telefone ce se smoriti, pratili su trend iphone X i treba ljudi da znaju da je to jednogodisnji ili pak malo vise trend koji je odvratan. Ne kazem da se ljudi ne naviknu samo nije prirodno da nesto tako izgleda i ruzno je, ja sam zato isao sa Note serijom tj Samsungom... jedva cekam sledecu seriju S i Note modela jer nisam izvrsio upgrade sa note 8 na 9 jer nema smisla tolike razlike u ceni, naravno note 9 je bolji telefon ali dizajn prakticno isti.
Keva je uzela s9 model i mogu vam reci da nista veci ekran ne treba a dimenzije savrsene za ruku, jos ce s10 imati jos manje bazele pa ce biti veci ekran!
O performansama necu ni da pricam koliko lepo radi a mogu da zamislim s10 kako ce biti fluidan.
Jedini bedak je sto ce osnovni model verovatno biti 6/64 (to vec imam u Note 8) dok ce ostali ici na 8/128 za osnovne modele..
Na tom polju Samsung sakati telefone ali ajde da ne budemo bahati jer trebutno cak i Note 8 je jaci od kog lap topa, samo mi je krivo sto mi volimo Samsung, a oni nas ne slusaju kao ni trziste..
Isto tako volim i Apple ali dokle god ne izbace notch i ne stave Srbiju u zemlje ne vracam se na IP.
Predrasude imam oko Huaweia i necu nikada dati 1000e ma koliko on bio dobar jer su zaboravili svoju prvenstvenu politiku i odakle su poceli, ne volim generalno ni ljude ni firme koje postanu bahate


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Bice bolji od Xs po svemu sudeci, zasto opet ne bi digli cene? Iako nemaju stado obozavatelja kao jabuka... Cak je i Huawei digao. Ne verujem da ce S10 biti ispod 1000e.
 
Cenim da ce biti
S10 900e
S10+ 1000e
Note10 1100e

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
To su neke realne cene. S10+ će biti 150e jeftiniji od iPhone XS Max. Fora je jedino što Apple drži istu cenu cele godine a Samsung već posle mesec dana poklanja satove, vraća deo plaćene cene itd.
 
Pa da, ja cekam akciju prvu posle izlaska i uzimam.... ili staro za novo... plus doplata

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Samsung One UI can achieve the same interface color and hardware color, so this is suggesting the color of Galaxy S10, including silver, green, black, blue, red.
DrcB58hUUAEZLXI.jpg:large


The mystery of Samsung’s recent trademarks has also been unveiled. Very anthropomorphic: Infinity-V is a V-notch screen Infinity-U is a U-notch screen Infinity-O is an O-type boring screen New Infinity is a hidden camera screen
I think the Galaxy S10 is an Infinity-O screen.

DrcD7OqVsAA8y9c.jpg:large

The hidden camera technology under the screen is immature, and there is not enough light to reach the camera through the screen. The photos taken by the current camera are very blurred. This technology will not be realized until 2020.
 
V nikako, u i O nekako, a bez zareza najbolje... mada ne vidim sta fali i sa poljem za kameru i zvucnik ko sto je do sad...
 
Bilo bi najbolje kad bi bio new infinity, ovo ostalo je ruzno..
 
Biće...pre ili kasnije, a do tada sadašnji s9/N9 rade posao samotako [emoji6][emoji1303]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
https://www.gsmarena.com/samsung_ga...ultrasonic_fingerprint_scanner-news-34192.php

Samsung Galaxy S10 - it will come with a "punch hole" selfie cam, which sounds like the new Infinity-O notch, an ultrasonic in-display fingerprint scanner, three cameras - standard, wide and telephoto, and Samsung's leaner One UI atop Android 9 Pie.


Ovaj telefon će biti teško pobediti. Jedino ako ponovo ovaj one ui bude kao tw.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
One UI icons and old icons
DrzwmecU0AEzFPZ.jpg


Drzwnk5UcAEoMO6.jpg
 
Nazad
Vrh Dno