Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Svakako ne stavljam screen protector, tako da je i ovaj fabrički suvišan... [emoji106] Šalim se naravno. Napredovace tehnologija do Note 10

NOTE 9
 
Onda da cekamo n10 [emoji3][emoji3][emoji3]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ja ću definitivno da čekam...čak šta više možda budem čekao i onaj infiniti sa kamerom ispod, ove šahtove na vrhu ne mogu da svarim.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Videcemo da li cete tako pricati i kada ih budete videli uzivo. [emoji3]
 
Ima da košta 2000e :)
Ali po meni super potez

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
180000 će biti. Plus - minus 1000 din.
Beli lep skroz... Za promenu. Davno ih nije bilo.

NOTE 9
 
Poslednja izmena:
@UniverseIce
This is not the official protective film of Samsung S10.
This is the manufacturer of protective film to test their film. Because of some technical problems, they have to dig holes in the ultrasonic fingerprint identification area. The video is also leaking from them.


DzVNAKsUUAA64Pc.jpg
 
Ja sve mislim da je ovo sprdnja sa ovim zastitnim staklom,nemoguce da ovako izgleda[emoji3][emoji3][emoji3]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
U svakom slučaju skidamo odmah... Ovo je odvratno

NOTE 9
 
nikada nisam to razumeo. kupim lep telefon a onda ga zamotam u traktorsku gumu, stavim staklo i jos foliju preko za svaki slucaj i sve to u futrolu na preklop. ako mi predstavlja veliki finansijski stres ako mi ispadne telefon i crkne za mene nije ni taj telefon na prvom mestu, realno.
 
Da kamera ne strči na ledjima ne bih stavljao ništa. Napred nikad ništa...

NOTE 9
 
Dobar ovaj stock wallpaper :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nisam fan Samsung-a (posle j5 nikad vise Samsung), ali mi nije jasno sta ti je ovde ruzno?
 
Bukvalno ceo telefon. Kamere na poleđini, rupa/e u ekranu. Kapiram da ću provesti 2-3 minuta čačkajući telefon kad se pojavi kod nas.
 
Kad moj drugar koji je okoreli Nexus(sada Oneplus) sektaš kaže da su lepi, onda su lepi. Samo sačekati da se to spusti na ~€600.
 
Whitestone dome ce raditi sa s10, tako pise na GSMAreni.
 
Da će raditi senzor ispod displeja

NOTE 9
 
Da će raditi senzor ispod displeja

NOTE 9
Navodno da nece, ali mislim da ce raditi posto bi bilo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stina napraviti da ne radi.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Postove hi hi he he i ostale pticice ko će kupiti ili neće nagradjujemo poenima. Možete nastaviti o s10 da pričate.
 
Poslednja izmena:
Ako nekog zanima da gleda live stream, pocinje sutra u 8:00PM po nasem vremenu.
 
Baci link
BREAKING NEWS
Moći će sutra da se pogledaju u Vip-u
NOTE 9
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno