Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

A znate li vi, da li ste imali ikad takav osecaj, kada sacuvete 500-1000€ i da ste 100% sigurni da niste imali nikakve potrebe kupiti novi telefon (ili sta god drugo) i nemate nikakvog gubitka ili nedostatka zbog toga, narpotiv, imate ustedu velike love...? :D
 
Zato je dobro kupiti ajfon. Kupiš ga i smori te da ga menjaš 3 godine jer s novim ne dobijaš praktično ništa :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^Meni je odvratna. :) Boja visnje na starom S8 (na istom linku) je dobra. A rupa i dalje bode oci, da je bar uz gornju ivicu, pa da se "sakrije" uz neku hide notch opciju...
 
Ja ću belu keramiku... Ide mi uz pločice u kupatilu [emoji23][emoji23][emoji23]

NOTE 9
 
Danas sam po prvi put imao prilike da vidim dimenzije S10e i mogu vam reći da sam se oduševio. Gotovo su identične sa iPhone X(S), a njih držim za najbolje izbalansirane telefone što se tiče dimenzija.
Uvek me je čudilo što i pored 1000 kopija iPhone-a X(S) niko nije iskopirao i njegove dimenzije. Tome nisam mogao da se načudim.
Samsung S10e će imati čak i bolji STB odnos od iPhone X(S), a koliko vidim format će biti 18,5:9 dakle, gotovo idealan.
Sve u svemu, čim mu malo padne cena, biće moj. :)
 
Da, negde videh da su resili da odloze apgrejd hardvera kamere (za N10 ili 2020. godinu) i zadrze iste/veoma slicne kamere (S9/S9+/N9) uz vise DRAM-a sto ce omoguciti duze 960fps snimanje.
A pricalo se da ce preci na nove, vece i bolje senzore (1/2'' ili 1/1.8'') tako da Huawei ima sansu da ih porazi na tom polju (posebno ako predju na DRAM senzore i dodatno unaprede post-processing i video snimanje).
 
@migrant Neko ce kupiti zato sto uziva u tome, ne pije, ne pusi, ne ide u kafanu niti se svalera[emoji3] pa ce novce dati na telefon. Dok ce neko ko ima para kupiti da ga ima prvi na stolu u kaficu. Svako nadje svoj razlog, iskreno menjati svaku generaciju S i Note seriju treba puno para ali ima i takvih.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Danas sam po prvi put imao prilike da vidim dimenzije S10e i mogu vam reći da sam se oduševio. Gotovo su identične sa iPhone X(S), a njih držim za najbolje izbalansirane telefone što se tiče dimenzija.
Uvek me je čudilo što i pored 1000 kopija iPhone-a X(S) niko nije iskopirao i njegove dimenzije. Tome nisam mogao da se načudim.
Samsung S10e će imati čak i bolji STB odnos od iPhone X(S), a koliko vidim format će biti 18,5:9 dakle, gotovo idealan.
Sve u svemu, čim mu malo padne cena, biće moj. :)

Dimenzije su odlicne, ali ima ravan ekran :S:
 
@hsv
Moguce je da onda ni Note nece dobiti nove senzore, osim ako konkurencija bas zestoko pritisne. Razocarali su me, jos od S7 senzori su skoro isti. Kao da nemaju dovoljno velik profit, a moglo bi im se odbiti o glavu, kao Apple-u...

@migrant Neko ce kupiti zato sto uziva u tome, ne pije, ne pusi, ne ide u kafanu niti se svalera[emoji3] pa ce novce dati na telefon. Dok ce neko ko ima para kupiti da ga ima prvi na stolu u kaficu. Svako nadje svoj razlog, iskreno menjati svaku generaciju S i Note seriju treba puno para ali ima i takvih.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Znaci S10 nije za mene, ostajem na aktuelnom i trosim pare na boldovano. :d Eventualno za tih 500e kupim Hero 7
 
Zbog čega mislite da je glavna kamera identična onoj u s9?
Sigurno je senzor makar blago unapredjen...
 
Pa sigurno je bar softver kamere malo unapredjen, ali ne isplati se dodati 500e zbog 5% bolje fotografije (u nekim situacijama ce ta razlika biti veca, a u nekim nece ni biti razlike).
 
Pa sigurno je bar softver kamere malo unapredjen, ali ne isplati se dodati 500e zbog 5% bolje fotografije (u nekim situacijama ce ta razlika biti veca, a u nekim nece ni biti razlike).

Softver je sigurno unapredjen, nego kazem da ce i sam senzor sigurno biti noviji u odnosu na onaj u s9.

A koliki pomak ce sve to doneti cemo videti uskoro [emoji16]
 
Ostaje da cekamo jos 7 dana pa da se vidimo, mada nece biti sigurno nista senzacionalno, sto se vec ne zna :D
 
Ne bi me cudilo ni da je fabricki. :d
Inace vec je objavljeno da ce dolaziti sa nalepljenom fabrickom zastitom za ekran, videcemo kakva ce biti.
 
Pa time još gore .. koliko vidim ovde je rupa u sred screen protektora ? Da li su oni normalni :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa kad može da ima bubuljicu ili dve na čelu može i ovaj čir na stomaku. Ne znam zašto se bunite, meni baš idu jedno uz drugo.
 
Videcemo iduce nedelje ,u svakom slucaju mi nece biti jasno ako bude ovako zasto nisu mogli da naprave da radi preko stakla ili folije

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Zato sto moraju imati i "senzaciju" za sljedecu godinu, eto zasto. Vec se radi na tome uveliko. Kao da nisu mogli sa s8/s9 staviti bateriju 4000+ kameru top, ne bi niko mijenjao telefon par godina.
 
Ma da ali na drugim telefonima radi otisak preko staklene zastite

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ma da ali na drugim telefonima radi otisak preko staklene zastite

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
To su drugaciji senzori, koji su sporiji i manje precizni. Ultrasonicni su mnogo bolji, jedino im izgleda smeta zastita. Mozda tehnologija nije dovoljno "zrela," da prolazi kroz deblje slojeve.
 
Nazad
Vrh Dno