Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Za reklame ti je krivac neka aplikacija koja je donela reklame.
Za twitter koristim mobilnu verziju preko pretraživača na s10+ pa ti ne mogu pomoći ali dok sam koristio s10e imao sam android app i tu je bila stabilna.
 
da li je na a12 podrska za dual sim i dalje kao na a11, odnosno zakomplikovana u odnosu na a10?
 
Za reklame ti je krivac neka aplikacija koja je donela reklame.
Za twitter koristim mobilnu verziju preko pretraživača na s10+ pa ti ne mogu pomoći ali dok sam koristio s10e imao sam android app i tu je bila stabilna.
Pa to sam i pretpostavljao. Samo da znam koja je jer sam šest,sedam app instalirao u par dana a neke od njih su mi potrebne da bi ih brisao. Mislim, me smeta meni ta reklama...al opet, nekako bode oči.
 
Skini Kaspersky, preskeniraj telefon, imao sam i ja taj problem kad sam kupio tek telefon, nesto sam pokupio, non stop reklame.. resices taj problem skeniranjem telefona.

Inace lepo radi A12, nemam problema ne zalim se. Mada me uzasno nervira ona zelena tačkica tj indikator da neka app koristi kameru iki mikrofon. Kod mene to obično zasvetli kad otkljucavam telefon.
 
Pa to sam i pretpostavljao. Samo da znam koja je jer sam šest,sedam app instalirao u par dana a neke od njih su mi potrebne da bi ih brisao. Mislim, me smeta meni ta reklama...al opet, nekako bode oči.

U connections, pa more connections settings u Private DNS unesi dns.adguard.com i vise neces videti ni jednu reklamu na mobu.
 
Сестра је разбила стакло на S10+, да ли неко зна где је најповољнија замена? Распитавала се у Про мобију, кажу око 28.000.

Нови Сад, а може и Београд.
 
Ti si zvao ovlasceni servis rekli su ti cenu zamene ekrana, a ne stakla, ja uradio zamenu naprslog stakla za 700 turskih lira sto je oko 5000-6000din, kod nas gde god da sam zvao je od 150e pa na gore...
 
Sto ne znaci da problem i dalje nije tu. Imas neku aplikaciju koja salje te reklame, znam iz iskustva, to nisu klasicni oglasi na stranicama i aplikacijama. Ne kosta te nista da prekesniras telefon sa Kaspersky
 
Pređoh juče na A12 (s10+) i deluje da sve radi kao i pre. Nisam radio hr.
 
I mene muci slaba baterija, menjao sam je jednom u garantnom roku i za godinu dana je opet oslabila, a iskreno heavy sam korisnik, dosta je koristim na poslu za DEX, i razbijam 4g po ceo dan, sada je baterija bukvalno na 8 sati, isto su mi trazili oko 5k za novu, mislim da cu ga prodati dodati para i uzeti note 20, samo zato sto ima 256gb interne ovih 128 mi se jako brzo napuni, a i noviji je malo tel
 
Ljudi imam jednu veliku muku posle nadogradnje na Android 12 UI.4 !!!
Istog trenutka kad se podigao sistem posle nadogradnje jedan deo ekrana je prestao da bude osetljiv na dodir!?
To je deo odmah ispod trake sa obaveštenjima (taskbar) od leve do desne ivice u visini od 1 cm tako da na primer nikako ne mogu da pristupim bilo kakvim podešavanjima kamere dok sam u portret modu zato što su sve ikonice na vrhu ekrana, čim okrenem telefon u horizontalu onda nemam nikakvih preoblema da pristupim podešavanjima jer su ona sada na levoj strani ekrana i ovo je samo jedan od primera !?!?!
Uradio sam fabrički reset i nije uspelo. Hteo sam i da obrišem keš telefona ali nikako da otvorim sistem rikaveri (up+bixby+power).
Telefon je kupljen u Telenoru i sve ostalo normalno funkcioniše.
 
Da li postoji nacin da se pronadje telefona lokacija istog jer samsung find phone i google ne reaguju da zvoni a podatak gde je star 2 dana?
 
Zna li ko zašto još nisam dobio android 12 na svoj s10,model mi je SM-G973F/DS
 
ja sam bio na a10 do sada, i sinoc po redu odradio a11 pa odmah potom i a12 update ... sve radi odlicno i bez factory reseta, vrlo lepo sto je podrska za s10 seriju na mestu jos uvek.
 
da se nastavim sa utiscima na a12 .. definitvno lepo radi, nema usporenja a baterija u najmanju ruku nije slabina nego sa a10 .. malo je cudno pozivanje zbog dual sim, ali inace dzaba sam.toliko odlagao update ... one ui ili kako se vec zove bas kompletno deluje
 
Takodje , telefon radi brzo kao munja na one ui 4.0, baterija mozda i bolje nego ranije, sto nisam ocekivao zaista. Ono sto je meni zanimljivo je da fp senzor sad radi maltene nepogresivo, jer definitivno oni peglaju software za ultrasonicni senzor jos od s10 pa do s22. Odmah sam uneo 4 nova otiska mesanom metodom na svaki po 2 palca i zaista sam zadovoljan.
Cekamo sad ui 4.1.
 
Stigao je UI 4.1, bar kod mene na 10+ i mts mreži.
 
jeste od jutros dostupan na mts-u i za s10e .. a1 jos nista za s10+ ..
 
Da li se jos nekom desava da kamera malo secka kada se snima video, bez obzira koja je rezolucija i koji je framerate? Imam s10 plus snapdragon android 11 i primecujem i u radu telefona kao da secne na kratko, pogotovo kada skrolujem na webu, iako sam smanjio animacije na 0.5x. Takodje sam probao factory reset i opet isto, mislim da je to bilo i pre samo nisam toliko primecivao kao sad. Da li treba nesto u developer option da se dodatno ukljuci/iskljuci za bolje performanse? Od opcija za stednju baterije mi nije nista ukljuceno. Desavalo mi se da se sam od sebe jako zagreje ponekad.
 
To je samsung feature :)
Na s21u su tek sredili sa one ui 4.1.
Edit: a za kameru probaj da obrises podatke, mozda pomogne.
 
To je samsung feature :)
Tako sam i predpostavio, mada dobro sta je tu je. Jel znas mozda da li logger buffer size u developer opcijama ima efekta na brzinu telefona, tj da smanji lag i slicno, posto mi je fabricki 4MB, da li da to stavim na 64k ili skroz off?
 
Nazad
Vrh Dno