Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

jel ima neko dual sim, a da je radio update? jel izmenjeno pozivanje u pogledu podrske za zvanje sa bilo koje kartice?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Изабрана је она која ти је по дифолту изабрана али можеш да бираш. Код порука зи зезнули јер кад у конверзацији изабереш особу послаће се са оне картице са које си јој послао последњу. Ако хоћеш да промемиш мораш у хамбургер мрни па тамо да промемиш. Дакле нема бирања.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Gde su sklonili edge lighting?
Edit: našao sam, ja sam nešto promenio pa mi se izgubilo podešavanje.
 
Poslednja izmena:
Isteklo vreme za edit.

Ne uspevam da namestim da mi radi edge lighting, uvek uključuje ekran a to ne želim. Zna li neko kako isključiti wake up ekrana za notifikacije?

s10e on Tapatalk pro
 
Isteklo vreme za edit.

Ne uspevam da namestim da mi radi edge lighting, uvek uključuje ekran a to ne želim. Zna li neko kako isključiti wake up ekrana za notifikacije?

s10e on Tapatalk pro
To je jos neko pisao u temi za s20 isti problem posle apdejta.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
a jel nesto bitno donosi ovaj update, ili je bukvalno sminka i da pise niva verzija androida? bas mi se ne menjaju dual sim rutine i mozda da radim factory pa sve ispocetka kada smo relat skoro imali vec veci update sistema.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ставили су да екрам или блиц блинкају за нотификације, што је врло корисно. Још да су додали боје било би још боље.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Stigao i meni jutros. Svidja mi se novi interfejs, dok nova galerija izgleda očajno. Prikazuje dolje male sličice a izmedju slika u glavnom meniju galerije su debeli crni ramovi, katastrofa.



Super stvar je dvaput tap za zaključavanje, ali sad primjetih možda i najveću manu. Telefon mi je na punjaču, 50% napunjen i piše da treba još sat vremena do pune baterije?! Aloooo
 
Za SD verziju nikakav apdejt nazalost

Послато са SM-G9750 помоћу Тапатока
 
Posto sam prestao da azuriram Samsung telefone, da li moram da imam najnoviji update da bih presao na 3.0 ili ce mi stici direkt? Sad mogu da azuriram na patch iz 1.novembra

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa klikni update i vidi šta će ti ponuditi...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Aj vin.
Flešovao sam A11 bog te pita koju verziju i dobio sam volte funkciju.
Ipak nisam morao da menjam sim karticu.
 
@ nemanja-99

Kreneš na update i onda redom koliko ih ima, kada završiš i više nema ponuđenih novih apdejta to je završeno, ukoliko primetiš da nešto ne radi kako treba : backup podataka sa interne memorije i hard reset, posle toga mora sve da radi OK.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Trenutno sam na septembarski, kad idem na download update tamo izbaci novembarski, kao sto rekoh. Moje pitanje je bilo da li cu dobiti direktno januarski update ili moram redom jedan po jedan?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Trenutno sam na septembarski, kad idem na download update tamo izbaci novembarski, kao sto rekoh. Moje pitanje je bilo da li cu dobiti direktno januarski update ili moram redom jedan po jedan?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Jedan po jedan.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne znam da li samo umišljam, ali mi deluje da na One UI 3.0 kamera sporije fokusira i češće dobijam zamućene fotografije objekata u pokretu?
 
@Risko

Kod mene OK za sada, pokušaj clear cache i clear data, za svaki slučaj prvo sačuvaj(kopiraj) camera folder.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ne znam da li samo umišljam, ali mi deluje da na One UI 3.0 kamera sporije fokusira i češće dobijam zamućene fotografije objekata u pokretu?

kod mene isto ok, mada ne znam šta bih ti rekao oko ovog za fotografije u pokretu.
mislim da to nikad nije lepo radilo. pogotovu noću je to izazov i za mnogo bolje aparate.
 
Fotografisao danas xyz fotografija u pokretu ni jedna mutna ni "blurovana" nema ni "duhova", pokušao i kroz prozor automobila sve OK nadam se da će tako i ostati.
cd96be7fd31e4fefd7296fe179f5cb87.jpg


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ja tih problema nemam na mom s10e nakon nadogradnje.

s10e on Tapatalk pro
 
Ovo sa paljenjem celog ekrana umesto samo edge lightning kao sto je ranije bilo mi je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski....

Inace i ja sam na vipu, azurirano pre 2h..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ovo sa paljenjem celog ekrana umesto samo edge lightning kao sto je ranije bilo mi je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski....

Inace i ja sam na vipu, azurirano pre 2h..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Ja sad skontah da na s20 više nemam edge lightning opciju uopšte [emoji849]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Aplikacije koje mogu da pomognu za edge light: Always on amoled edge lighting, True edge edge lighting, Always on edge led light aod & wallpapers.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ja sad skontah da na s20 više nemam edge lightning opciju uopšte [emoji849]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
Najgore od svega je sto mi se upali ekran a pojavi se samo ikonica tipa za viber pa onda moram da ga otkljucam da bi video ko pise.. Ranije je to ljudski bilo u "baloncicu" uz edge... pfff...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja sad skontah da na s20 više nemam edge lightning opciju uopšte [emoji849]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
Neverovatno, pa S10 Lite ima ali je dosta loša. Ima mali broj kombinacija kako da sija. Jesi gledao settings/notification/brief pop up settings?

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno