Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Ma nema ništa od poklona u preorderu. Staro za novo će biti "onako"

NOTE 9
 
Iskusno treba sačekati prvu sledeću akciju, kao i do sada :)
 
Dzaba jedan od ta 2. Moraju i XS max i Okce, pa onda preklopljeni jedan na drugi ali bez zastite cisto da se vidi opustenost. Xs na silent i blic da trepce, a okce silent i vibracija na max :) eh, oba moraju biti gold :)
 
Bolje da je deblji 1mm pa da ne strci. Usput bi i baterija bila veca.
 
Meni je ovakav horizontalni položaj kamera baš ružan. To mi kod Note serije najviše smeta estetski, evo ga sad i ovde.
 
^ sa dve kamere i nije strasno, ali sa 3 je bas ruzno

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Još čudnije bi bilo da su kao na s9 plus, vertikalno tri kamere poređane. U svakom slučaju mnogo su ružnije ove kamere u ekranu.
 
I meni se čini. To je veliki plus ako će zaista biti tako.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Kad stave telefon u futrolu (tanju) ce se taman poravnati... :d
Neće jer svaka futrola je na zakrivljenom deluju spuštena da se mogu koristi ove gluposti od edge ivica.
Možda nekad opet uzmem S seriju ako naprave sa ravnim ekranom. Ovaj Edge je teško *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Auh al je ružan, leđa ala Note. Definitivno šansu dajem Kinezima ove godine...

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Meni pozadi sasvim okej, cak i lepo deluje, dok prednja strana mora da se dozivi uzivo.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Verujem kad se vidi uzivo nikome nece biti ruzan[emoji3]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni je edge display extra stvar, estetski prelep a i osecaj pod prstima odlican. Teze bih se sad vratio na ravan...


Al' ovaj saht u ekranu, joj...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Edge ekran stvara utisak da je blizi nego obican ravan, kao da nema stakla izmedju njega i ekrana. I bolje lezi u ruci, nije ko daska. Uzivo ce to biti woow kad se vidi velicina ekrana i prostranstvo. Ljudi pricaju , pricaju, pa na kraju zavrsi u dzepu :)
 
Manji je lepši. Svakako ne sumnjam da će se prodavati odlično. Samsung je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Edge ekran stvara utisak da je blizi nego obican ravan, kao da nema stakla izmedju njega i ekrana. I bolje lezi u ruci, nije ko daska. Uzivo ce to biti woow kad se vidi velicina ekrana i prostranstvo. Ljudi pricaju , pricaju, pa na kraju zavrsi u dzepu :)
Egde display nema nikakve veze sa lezanjem u ruci, za to su bitna edge tj. zakrivljena "ledja"
 
Da li se zna nesto o kamerama? Nece valjda opet 12MP 1.4 mikrona...
 
Nazad
Vrh Dno