Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Uzeo sam malo da se igram kamerom na S10. Sve stock.
U roku od 30 sekundi, telefon se poprilično zagreje. Jel to normalno?
 
To nikako nije normalno, sad sam je pustio na dva minuta nista se ne greje
 
Ajde da pitam i ovde. Zanima me da li neko koristi Clear View na s10 plus ,a da ima i staklo na ekranu? Da li poklopac futrole lepo zatvara? Led View mi je malo odskakao od ekrana, pa ne bih i sad da bacam par hiljada za staklo, ako je ista priča. Ekran mi je malo izgreban, pa mi je uv staklo baš sve pokrilo. I da li stakla ima u više debljina, možda?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Stigao martovski update.
c21b598aa6b4910f93fc0f32f570eda5.jpg


Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
 
I kod mene, s10+ uzet preko mts-a
88f2c8edcf5014f9398660b5089729bb.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Izlazi S20 serija. Vreme je da se sroza S10.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Superiorni
Misliš Apple fora sa usporavanjem telefona?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa nije samo apple, i samsung je popio kaznu zbog toga, u italiji su ih provalili da usporavaju telefone kroz softver
 
Uzeo sam nov S10. Pa se malo igram sad sa njim. Na njemu je Android 9 sa novembarskom zakrpom. Da ga dižem na A10? Baterija, generalno funkcionalnost? Savet, iskustva...

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Uzeo sam nov S10. Pa se malo igram sad sa njim. Na njemu je Android 9 sa novembarskom zakrpom. Da ga dižem na A10? Baterija, generalno funkcionalnost? Savet, iskustva...

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока

Ubacio sad za Mart, nikakve razlike nema.. Sve isto kao i do sad. Premda ti prelazis sa 9 na 10, trebace tu vremena da se sve lepo slegne pa da vidis koliko ce ti baterija drzati :) Meni u proseku 2 dana traje bez problema. Sad sve zavisi kako korisris telefon naravno :) I da kod mene je rec o S10+ modelu.
 
Kakva crna dva dana, izgleda da ti ne cackas puno telefon, jeste malo veca baterija nego na s10 ali imao sam telefon i od 4500 mah pa su dva dana nemoguca misija, ali ja sam dosta na netu i 2,3 sata igrica dnevno i svasta nesto, tako da dule sve zavisi koliko drndas telefon toliko ce i baterija da traje, do mraka ce da izgura lagano pa stavi na punjac na pola sata
 
Bas i to kazem gore, sve zavisi kako koristis uredjaj :)
 
Retko ali čak i meni na s10e baterija izdrži dan i po.

Tapatalk pro using S10e
 
Meni dan i po bez problema. Podrazumeva se da čovek ima život ali ne u samom telefonu...
 
Pošto ovih dana radim od kuće više sam na wifi i evo maximum koji mogu da izvučem od s10e pošto nema potrebe da ga uveče stavljam na punjač sa 30%...
Kad bih punio do 100% izvukao bih 4 sata sot-a

c5ba138565d32d57a488134af98358d9.jpg
27994b5402718126ac90866235c5f53f.jpg
f6ff4bfd17ef2b6b4d2ca78aae05a0b8.jpg


Tapatalk pro using S10e
 
Imajuci u vidu da si kod kuce, racunam da ti je brightness na max 30% tako da je to bas slabo.
Kum i kuma imaju oboje taj telefon ali se oni ne zale na bateriju. Zavisi sta radite u toku dana i kakav vam je posao.

Na S10+ mi je trajala dan i po sa skoro 6 sati SoT-a i to uglavnom na 4g ali indoor pa je osvetljenje bilo na 20 tak posto jer je i zima bila.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne žalim se ni ja, meni izgura ceo dan korišćenja i to mi je dovoljno ali valjalo bi da je malo bolja.

Tapatalk pro using S10e
 
S10 kucni rezim, wifi, sve upaljeno (2 maila, viber, whats, messg, f, druge sync ..) bez problema ide preko 7h ali posto ne visim non stop na mob. razvucem ga na 2 dana. Da nema cuclanja u standby isao bi i na treci dan :)
Na mobu imam 100+ apk a svakodnevno koristim min 40ak apk.
Nikada nista ne gasim, sve sto mi treba pokrenem prilikom prvog paljenja i tako ostaje. Mob ne restartam (mozda 1-2 puta godisnje).
U pokretu je druga prica, puno brze prazni bat. ali opet za moje potrebe je ok.
 
Gledam upotrebu baterije pre neki dan i slučajno primetim da je ukupan SOT po danu veći nego kad se saberu segmenti od po dva sata. Nekad je razlika par minuta a nekad i pola sata. Uglavnom uvek je veći ukupan SOT po danu. Druga zanimljiva stvar telefon kao aplikacija pokazuje za aktivno vreme ko zna šta. Danas preko 2 sata razgovora aktivno vreme aplikacije 2 minuta. Ima li neko slična iskustva?

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
Evo pitanja drugari....imao sam dark mod na instagramu nedeljama...juče bilo ažuriranje i sad nemam više tu opciju....( doduše jesam beta tester,ali što bi to ukinuli )

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Imas sad i bez bete dark mode tako da napusti betu i probaj [emoji2371]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Imas sad i bez bete dark mode tako da napusti betu i probaj [emoji2371]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Nemam od jucerasnjeg apdejta nemam,to i kazem.. Doduse nisam napustio betu,nema logike nikakve. Sad cu da vidim sa drugog naloga.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Meni je sve kao i pre, tj i nakon update-a
 
Meni je sve kao i pre, tj i nakon update-a
Ustvari skontao sam, ti i nemas dark mode ( nisi ni imao osim ako nisi beta tester),nego drzis tamnu temu na telefonu pa ti je automatski dark mode i na instagramu. Kad bi promenio na neku koja nije dark tema bio bi ti beli instagram kao ranije. Ti nemas dark mode na instagramu. Ja sam imao kao beta tester, pretpostavljam da ce u nekom od narednih azuriranja dobiti svi tu opciju koja je verovatno bila u fazi testiranja. Ja sam imao dugme u okviru instagrama preko koga biram temu same aplikacije tj. lite ili dark. Sada dugmeta nema.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ponovo radi bioskop. Aristotel na temi Note10 objasnio podešavanja kako da čitač otiska radi kako treba.
 
Ustvari skontao sam, ti i nemas dark mode ( nisi ni imao osim ako nisi beta tester),nego drzis tamnu temu na telefonu pa ti je automatski dark mode i na instagramu. Kad bi promenio na neku koja nije dark tema bio bi ti beli instagram kao ranije. Ti nemas dark mode na instagramu. Ja sam imao kao beta tester, pretpostavljam da ce u nekom od narednih azuriranja dobiti svi tu opciju koja je verovatno bila u fazi testiranja. Ja sam imao dugme u okviru instagrama preko koga biram temu same aplikacije tj. lite ili dark. Sada dugmeta nema.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Bas to :)
 
Nazad
Vrh Dno