Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

To je na samom pocetku, i S9+ kad je izasao kostao je 950-1050€. U roku 2 meseca bilo ga je i po 750€. Onaj ko hoce prvi neka placa punu cenu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Svaki sledeći model napucaju cenu do plafona, ne bi me čudilo da Note10 košta 2000€ :D
 
I, to je u redu?
Msm, vredi toliko?
Kako da ne!

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Sve zavisi od poteza jabuke , oni diktiraju cene u ovoj industriji. Ako izađe iPhone za 1800e eto i galaksije uskoro sa tom cenom

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
A sudeci po tome koliko jabuci dobro ide... [emoji23]
 
Cene od 1600€ nisu prosle ni kod apple, smanjena proizvodnja za 60%, napadaju dobavljace delova da spuste cene, smanjili cene na kineskom trzisti, vratili u proizvodnju X i SE model.... mislim da samsung nece ici sa tolikim cenama ali sve je moguce.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ko hoce prvi, vise ce da plati, ko je malo strpljiv ustedece 300e.
 
Dati 700-800€ za bilo sta sto u oznaci nosi "Lite" prefiks je vredjanje zdravog razuma.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Dati 700-800€ za bilo sta sto u oznaci nosi "Lite" prefiks je vredjanje zdravog razuma.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Slazem se sa tobom, ali kao sto je receno na pocetku ce biti takve cene. S10+ ce biti 700-800€ posle 3 meseca maksimalno. Ako samsung bude isao sa *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*skim cenama proce kao apple.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da bolje da te malo obicnije zovu bez Lite a ovim prebudzenim da dodaju prefix Heavy.

Jer upravo to se desava, nisu ovi prvi osakaceni nego ovim skupljim na silu nabijaju specifikacije ne bi li opravdali cenu.
 
Isto to Apple radi sa Xs i Xr.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
^ Eto zašto su prebacili sat u levi ćošak :)
 
Ne znam čemu onoliki chin dole.
 
Ova dupla kamera u sred ekrana deluje mnogo lošije od bezela na S9.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakav užas :) čak je i iPhone lepši od ovoga. Nije mi jasno zašto su gurali 2 kamere napred kada će im selfi biti užasan kao i uvek.
Mnogo je lepši onaj manji sa jednom kamerom napred.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li je realno ocekivati uopste note 10 bez rupe?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kako je bilo na S9+ i N9 skoro identicni display tako ce biti i na N10 najverovatnije.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Možda se ne vidi na crnoj pozadini, AMOLED i crna. Imaće to prođu, ali cena malo teže.
 
Teško će im biti da se bore sa Havajcima. M20 Pro će biti 500 dok se S10 pojavi u prodaji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam čemu onoliki chin dole.

Pa displej mora da ima i konektor zar ne? Za sada je jedini Apple koji koristi savitljivi OLED displej i na dnu pravi polukrug i tek onda konektor. Bar se meni cini da su jedini i da su na taj nacin uspeli da izvedu da telefon nema "okvire", bar ne velike.
 
Teško će im biti da se bore sa Havajcima. M20 Pro će biti 500 dok se S10 pojavi u prodaji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema sanse da M20pro padne na 500e za 40 dana. Uostalom to je proslogodisnji model, sa vecom baterijom i malo boljom kamerom od S9+. Ima uzasan notch i previse zaobljen ekran.
 
@UniverseIce
Samsung released 1TB UFS2.1 flash memory, which is used in the top version of Galaxy S10+.


DyIIr5DVYAAPcR1.jpg:large

Israeli media said: Samsung acquired Israel's Corephotonics for $155 million. It is the provider of OPPO's 10x zoom technology and has 25x zoom technology, so you can look forward to The Next Next Galaxy

Mada ovo i nije za S10 temu, verovatno za 2020. uredjaje ili novi Note.
 
Pa displej mora da ima i konektor zar ne? Za sada je jedini Apple koji koristi savitljivi OLED displej i na dnu pravi polukrug i tek onda konektor. Bar se meni cini da su jedini i da su na taj nacin uspeli da izvedu da telefon nema "okvire", bar ne velike.
Tako je. Notch u tome najvise nalazi opravdanje. Kada imas mob maltene bez ivica notch mu tu dodje kao normalna stvar. Ili to ili resenje poput Mi Mix 3.
One notch varijante poput kapljica i tih gluposti gde moze da se smesti samo kamera i eventualno led not nemaju previse smisla iako se dosta njih pali na takav izgled.
Ako vec stavljas notch lepo stavi jednu ili dve prednje kamere, slusalicu (sa stereo modom), IR, led not i sve moguce senzore pa da to ima nekog smisla.
 
Poslednja izmena:
Ovo je prvi samsung u poslednjih 5 god koji mi se uopste ne svidja,po meni ako bude cena za 10+ kao sto najavljuju mislim da ce proci kao jabuka ove tj prosle godine
 
Šta bi sa onim 3.0?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno