Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Kome još treba zaštita... [emoji1787][emoji41]

NOTE 9

Bas sam nedavno spomenuo na S9+ temi, ne koristim zastitu na ekranu vec skoro 3 meseca i nema ni najmanje ogrebotine, gledao i na suncu... :) Uostalom, zasto toliko da ga cuvam za nekog buduceg vlasnika, cak i ako u medjuvremenu zaradi ogrebotinu - prodam ga za 20e manje sto je svejedno manji gubitak od uzimanja zastite. Imao sam staklo preko ekrana koje je puklo kad je skliznuo sa 30cm na mekani laminat. Ekran svejedno ne bi pukao i da nije bilo stakla, a staklo puklo kao da je pao na beton. Za mene ubuduce samo dobra futrola i to je to od zastite. :) Bar sto se tice Samsunga i odlicnog premaza preko ekrana.
 
Na s7edge možda imam 2 ogrebotine koje se vide samo na suncu. Tel nikad nije imao zaštitu a star je skoro 2 god.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Stavio sam foliju čini mi se samo na LG G2. Od tada ne

NOTE 9
 
Na s7edge možda imam 2 ogrebotine koje se vide samo na suncu. Tel nikad nije imao zaštitu a star je skoro 2 god.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Isti slučaj. S7 edge, nikada folija, uvek je u torbici sa novčanikom ili sam u džepu. Kupljen pre više od 2 godine.
Nema tačkicu na sebi, bukvalno izgleda fabrički. Plus oleo premaz kao prvog dana.
 
Isti slučaj. S7 edge, nikada folija, uvek je u torbici sa novčanikom ili sam u džepu. Kupljen pre više od 2 godine.
Nema tačkicu na sebi, bukvalno izgleda fabrički. Plus oleo premaz kao prvog dana.

+ za premaz. Recimo na Nokia 7 Plus (izmedju ostalih) su se neki zalili da se oleofobni premaz lako osteti. Samsungov je odlican, jos da S10 nema rupu...
 
Sve zavisi ko koliko cuva tel.. Ja sam u roku od mesec dana dva puta polomio zastitno staklo i to sasvim slucajno( prvi put mi je tel bio u dzepu, a drugi put udario u ivicu stola kad sam ga izvadio iz dzepa), tako da se bar meni isplatilo sto sam stavio..
P.s. da li se vama cini da je s10+ prevelik?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Kakav je to samsungov premaz i gde ima to?
 
Kakav je to samsungov premaz i gde ima to?
Ima u Idei i Maxiju, 89.99 na akciji. :d
Salim se, kao sto rece neko iznad, to je nevidljivi fabricki premaz na ekranu. Tacnije zove se oleofobni premaz. Nemaju svi telefoni i proizvodjaci jednak kvalitet premaza. Jedino vremenom mozemo da utvrdimo kvalitet istog.
 
@UniverseIce
The Galaxy S10+ 12GB/1TB version will have a ceramic back cover. This ceramic has a special process that is not only scratch resistant but also resistant to falling, but the weight will increase. This is the most advanced version of the S10+ . There is a metallic luster.

The first Exynos9820 Geekbench score, single core is close to 4400, but the multi-core is very ordinary, it is good or bad, still not sure, need to wait for more results.
DxQfkvYUwAAjoi1.jpg:large

DxQE-hfWsAAbTpj.jpg
 
Džaba sve to ako grafika i dalje bide gurala 3fps u asfaltu 9 npr u pojedinim scenama!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Malo vise [emoji2357][emoji23]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nase je da ne kupujemo, ovo je vec bezobrazluk i od mene te pare videti nece, ljigavci, ovo bi mozda vredelo ako uz telefon daju kao poklon TV, tablet i sat. :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Tv imam i ne treba mi, tablet imam takodje, sat ne koristim, neka skinu cenu 300$ (nek je dolara ne mora evra) pa da pricamo vredi li i valja li cena...
Sto se mene tice imam i telefon tako da mi ni on ne treba... :D
 
Pa ako moze konkurencija mogu i oni sto da ne, samo sto Samsungovi modeli gube mnogo na vrednosti vec posle 2-3 meseca.. nije realno samsung platiti 1100-1300e jer za 3 meseca vredi 600-650e, bas su bezobrazni. Uostalom svi ljudi koji zele Samsung u 2019 ce ici na Note seriju jer je toliko obescenjena (kod nas) a stvarno je po meni najbolji telefon trenutno..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nase je da ne kupujemo, ovo je vec bezobrazluk i od mene te pare videti nece, ljigavci, ovo bi mozda vredelo ako uz telefon daju kao poklon TV, tablet i sat. :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Nemam ja problem sa tim, eto ga na oglasima 200-300e manje za 2 meseca

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
885$ za Samsung softver, Exynos, 4GB ram-a i rupu u ekranu [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
To će već u pretprodaji biti neki poklon ili cashback u vrednosti 100-200.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bar da daju dual wireless charger ili galaxy watch ili oba [emoji16][emoji16][emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
885$ za Samsung softver, Exynos, 4GB ram-a i rupu u ekranu [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napredak tehnologije :d

Bice na oglasima 300e manje (S10+), vec krajem proleca. Mada s obzirom na rupu tesko da ce me privuci za 700e. Mozda ako sve ostalo bude perfektno, a rupa se sakrije crnom linijom (nesto kao "hide notch").
 
Nevjerovatno je kako su skočile cijene Tel. 1300e dao bih za tel, pod uslovom da mi zamijeni i Lap top (malo photoshop, neki programi, word paket, igrice je već nerealno očekivati da može da gura), i onda bih dao tih 1300e sig.
Previše su se osilili, samo je pitanje do kada će kupci to da tolerišu, jer je ovo obično šišanje.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
A vi predjite na xiaomi. [emoji23]

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Jedina "sreca" je da gubi dosta na vrednosti za razliku od iphone, pa ce tako biti na leto dosta jeftiniji.. A i po meni je dosta bolje da se se kasnije uzme tel, taman ce da isprave neke nedostatke ako bude imao i naravno bice jeftiniji

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno