Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

... Sećam se pre 10ak godina na telefonima sa duplo manjim kapacitetom baterije, trajale su 2 dana minimum. Sad ni ceo dan ne sastavim.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Da li se sećaš koliki si ekran imao pre deset godina? Koji CPU? A koliko internet protoka u paketu? :)
Meni sada Samsung A5 traje od ponedeljka do petka baterija, i zapravo je na 4G, ali se koristi samo za voice. Mislim da mu najviše bateriju potroši što povremeno koristim BT u kolima.
 
Izasao novembarski patch.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Konacno dobio apdejt, dodali i slow motion na prednju kameru..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Cini mi se da je baterija za sada najbolja na ovom oktobarskom. Kakvi su komentari?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ meni je ok. Vidicemo na novembarskom kako ce biti ali posto je update vrlo mali mislim da nece biti posebne razlike.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslusao sam vase savete i uzecu s10+umesto s10.
Koje staklo je dobro i ne odlepljuje se sa strana? E da, i savet za dobar case koji dobro stiti telefon.

Verstuurd vanaf mijn SM-G955F met Tapatalk
 
Ima jedno "staklo" i nekoliko futrola (zavisi koju debljinu i jacinu istih hoces), pa se povrati nekoliko strana unazad i potrazi...
 
Jos malo popravka fingerprinta
33ee61e2d32fc434cfde41d602a7259c.jpg


Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Kod mene taj update ~240mb.
 
Taj od 240mb bio pre neki dan

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Taj veci je bio drugi oktobarski, a manji je novembarski.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Dobio i ja juče taj manji na s10e i mts mreži.

Tapatalk pro using S10e
 
Da li skinuti fabricku zastitu sa ekrana,pa zalepiti tempored glass ili zalepiti temporedglass preko fabricke zastite?

Verstuurd vanaf mijn SM-G955F met Tapatalk
 
Ostavi fabricku, sta joj fali?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa sigurno nece biti dobro ako preko nje zalepis jos jednu. . Ili je odlepi pa stavi novu ili ostavi fabricku. Mene je fabricka sluzila odlicno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemoj je skidati, bolje folije od te fabričke nema. Jedino ako baš hoćeš neko staklo da staviš...

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Ne fali joj nista,nego reko mozda nije dobro da se preko nje lepi. Hvala na odgovoru

Verstuurd vanaf mijn SM-G975F met Tapatalk
Odlicna je ali se brzo grebe. Meni je trajala oko 3 meseca i posle toga sam stavio od outfitters. Staklo osim whitestone ne bih stavljao nista.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Odlicna je ali se brzo grebe. Meni je trajala oko 3 meseca i posle toga sam stavio od outfitters. Staklo osim whitestone ne bih stavljao nista.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Ja cu drzati par dana pa cu staviti staklo od rosso temporedglass.a narucio sam i od nillkin zastitno staklo.

Verstuurd vanaf mijn SM-G975F met Tapatalk
 
Kako da uklonim Call forwarding u notifikaciji koji se odnosi na video call, u mts mrezi, kada ubacim telenor karticu to mi se ne pojavljuje!? Kroz podešavanja ne može ništa da se uradi..
6f3424f8c52a59a064edd5c52d34f689.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Vec je neko pitao isto iznad.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pitao ja i još uvek nisam rešio.

Tapatalk pro using S10e
 
Kako se iskljucuje ovaj pop up za sms ili obavestenja neka?Kao onaj mali ekrancic

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
80c8f8a979d8d7becbec7e3ea67c8381.jpg
 
Poslednja izmena:
Smart pop-up view. Isključi u settings-u ako te nervira.
 
Da,da,nasao.Bas me nerviralo

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno