Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Probala Ultra Hybrid ali mi je telefon bio previše masivan. Otišla u speedshop da bongecu uzmem Spigen masku i pitala prodavca da mi preporuci neku ultra thin varijantu, i na moje veliko iznenađenje ispostavilo se da je Nilkin Nature taman to što mi treba. Ako nekog zanima slikacu. Tako da sam jeftino prošla, pa sam lepo uzela i Spigen bežični punjač za 5 iljada forinti :d

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne moras slikati,imam je a nisam morao do Budimpešte,samo do prve prodavnice [emoji6]. Za one koji ne razbijaju telefone,nema elegantnije.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
@lidija sto se tice osecaj u rukama i debljini jeste najbolja, za s10 seriju su pojacali uglove u slucaju pada. Iskreno mislim da nije najbolja zastita ali daleko najlepse izgleda u njoj posebno zeleni, beli a red cardinal izgleda brutalno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da, generalno je žalosna autonomija na tim manjim samsung telefonima. S10e sam morao 2-3x dnevno da punim a ne provodim ni blizu vremena na telefonu kao nekada. Evo note 10 sad nekako izgura od 5 ujutro do 17h (bude 20-30% preostalo) kad se vratim sa posla, a gotovo i ne koristim (2-4h sot uglavnom).

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Novi apdejt
726d815894408d19921ba1928418d657.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
@lidija sto se tice osecaj u rukama i debljini jeste najbolja, za s10 seriju su pojacali uglove u slucaju pada. Iskreno mislim da nije najbolja zastita ali daleko najlepse izgleda u njoj posebno zeleni, beli a red cardinal izgleda brutalno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Pa da, na žalost ne može i jare i pare, i da izgleda i da je dobra zaštita. Uzeću dodatnu tenk masku za putovanja, kampovanja i ostalo, al za svaki dan ovaj Nilkin je taman (uz neko dobro staklo).

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Novi apdejt
726d815894408d19921ba1928418d657.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Poranise. Baterija odlicna na ovom,oktobarskom.[emoji1787][emoji1787]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Stavio sa Nilkin zaštitu za staklo (što je u stvari zakrivljeno staklo koje ide preko postojećeg, nije film) na nov Samsung Galaxy s10. Na mestu gde je skener za otisak prsta, jasno se vidi krug, odnosno zaštitini sloj ga jasno ocrtava (pogotovo na beloj pozadini, i naravno na crnoj kada je tel isključen). Na šarenim pozadinama se manje primećuje.

Da li sam omanuo sa izborom zaštite za ekran (lepo sam nalepio, bez prašine, a onaj prvo fabrički sloj nisam ni skidao). Zanima me šta bi mogao biti problem i da li ima neka zaštita koja ne ocrtava skener na beloj i crnoj pozadini (osim fabričke koja se "ne skida" naravno)?
 
Kad si azurirao na oktobarski kad ti je baterija vec odlicna?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Stavio sa Nilkin zaštitu za staklo (što je u stvari zakrivljeno staklo koje ide preko postojećeg, nije film) na nov Samsung Galaxy s10. Na mestu gde je skener za otisak prsta, jasno se vidi krug, odnosno zaštitini sloj ga jasno ocrtava (pogotovo na beloj pozadini, i naravno na crnoj kada je tel isključen). Na šarenim pozadinama se manje primećuje.

Da li sam omanuo sa izborom zaštite za ekran (lepo sam nalepio, bez prašine, a onaj prvo fabrički sloj nisam ni skidao). Zanima me šta bi mogao biti problem i da li ima neka zaštita koja ne ocrtava skener na beloj i crnoj pozadini (osim fabričke koja se "ne skida" naravno)?
Ako sam dobro razumeo ti si preko fabricke folije zalepio staklo? Kad se lepi staklo ona se skine, sluzi da ima ekran zastitu dok ne stavis staklo. Jedino se ne skida kod prvog fold samsunga posto su se lomili ekrani.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kad si azurirao na oktobarski kad ti je baterija vec odlicna?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Ma zafrkavam se[emoji6]. Uvek panika oko novog apdejta i baterije pa zezam.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A pomislio sam da si ironican, ali rekoh da provjerim [emoji23]. Ja sam instalirao, pa nek bude sta bude [emoji2]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Koliko sota izvucete sa s10e?

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ako sam dobro razumeo ti si preko fabricke folije zalepio staklo? Kad se lepi staklo ona se skine, sluzi da ima ekran zastitu dok ne stavis staklo. Jedino se ne skida kod prvog fold samsunga posto su se lomili ekrani.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Tako je, nisam skinuo tu fabričku foliju (koja mi uopšte nije delovala kao nešto što se skida).Ništa, novo staklo pa ponovo :smash:
 
I jos tablet, to se bas isplati.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Sve mi se cini da je poslednji komad i to mozda izlozen. Ima ga samo u NS.
 
Eto resenja :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da rasprodaju lager, treba jos prodati i N seriju posto S11 polako stize. Ali je ponuda odlicna posto ide tablet uz telefon.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jeste jeftino za taj tip radnje ali sve i da nekome treba baš taj tablet, isplativije je uzeti sa oglasa od operatera S10+ i ostane ti 40.000 za tablet koji nije sigurno skuplji od 150-200€. Dakle za isti kombo ušteda 20.000.
 
Šta vam je ljudi, nema dinara popusta. Pogledajte na samsung.rs, 110k je redovna cena za plus model.

Kako bi neko iz Tehnomanije završio u zatvoru zbog ove bljuvotine sa popustom, da smo uređena zemlja...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Gledas pogresan model. Obican S10 Plus je 110k, ovo je 8/512GB verzija, sa keramickim ledjima.
Mada svakako je MP cena od 170k+ suluda za bilo koji mob, ali to je neka druga tema. [emoji4]
 
Samo da se cekiram,nemogu p30,smorio me emui i neki sitni detalji sa samsunga

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Gledas pogresan model. Obican S10 Plus je 110k, ovo je 8/512GB verzija, sa keramickim ledjima.
Mada svakako je MP cena od 170k+ suluda za bilo koji mob, ali to je neka druga tema. [emoji4]

Ja ne znam da sam lud, na Samsungovom sajtu, porcelan black 512gb verzija, prvi shop na listi - cena je 125k

screenshot.PNG
 
Da li su nekom poslali potvrdni mail (ovaj na koji se čeka 7 radnih dana) i potvrdili slanje Tableta kao poklon?
 
Ja ne znam da sam lud, na Samsungovom sajtu, porcelan black 512gb verzija, prvi shop na listi - cena je 125k

Pogledajte prilog 275746
Nisi ti lud vec oni, a i Samsung sto dozvoljava takve stvari.
Pogledaj drugu i trecu radnju sa te liste. Cene 150k i 155k. U Tehnomaniji je bez popusta 172k, a trenutno je na onom linku 110k. Verovatno samo jedan, ili svega par primeraka u toj jednoj radnji.
 
Uzimam za suprugu u MTS-u. Dvoumio sam se između S10 i S10+ i odluka je pala na plus verziju zbog baterije (meni je to bilo bitno) i veličine ekrana (njoj je to bilo bitno :D).

Odluka je pala zbog ovog tableta, koji će verovatno sin da "konfiskuje" odmah. :)
 
Danas dobio drugi potvrdni mail i sad ostaje samo da sačekam do 20 radnih dana da mi tablet kao poklon uz S10+ stigne
 
Pitanje za korisnike samsung DEX-a; jel moguće napraviti da zvuk ide preko monitora/tv-a, a ne preko mobilnog telefona (glupo mi kad pustim film da nemam mogućnost da tv pušta zvuk)!? Uzeo sam anker hdmi - usb-c kabal, mada mislim da to nema veze

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno