Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Eto još jednog dokaza da će biti hit, krenuli da kopiraju rupu pre nego što je uopšte izašla. [emoji6]
 
Pitanje je ko tu koga kopira :)
Ja bih pre rekao Samsung Kineze :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ma to pitanje je meni potpuno nebitno.
Ono što je bitno je da ćemo završiti sa gomilom modela koji imaju rupu u ekranu, kao ove godine sa notch-om. Samo će biti veća rupa, manja rupa, rupa levo, rupa desno, dve rupe... Pa ti izaberi posle.
 
pa po nekoj životnoj logici biraćemo manju rupu. [emoji6]

Sent from Note 9.
 
Za mene je notch duplo prihvatljivije resenje, bar je simetricno

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
pretpostavljam da će ta rupa moći da se zaobiđe softverski opcijom u sistemu. i dobiješ bar na vrhu. kao noch što su poništavali na uštrb veličine ekrana.

Sent from Note 9.
 
Verovatno će moći, ali ćeš izgubiti mnogo više ekrana nego u slučaju sakrivanja notch-a zato što je rupa razmaknuta od gornje ivice ekrana.
Po meni je teardrop notch najbolje i najlepše rešenje i dalje.
 
O kakvim rupama pricate?
to nije rupa, to je kamera .
ista stvar kao notch, samo sto je notch imao onaj crni deo, a ovde toga nema.
ovo mi je lepse resenje i od onog tear drop notcha.
jedino da su kamere stavili na sredinu a ne ovako sa strane.
 
pa ne misliš valjda da ne znamo da se prvo. napravi laserskim rezanjem ekrana RUPA pa onda se postavi selfie kamera?

Sent from Note 9.
 
Ova glupost im nije trebala. Džaba se blamiraju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne brinem ja za Samsung. Cinjenica je da Kinezi kradu ideje, ne samo u mobilnoj industriji.
 
Sa ovim cenama od 1,3k-1,4k i te kako moraju da naprave uređaj koji nema ni jednu jedinu manu, jer ako to ne urade, neće ništa biti bolji od jabuke. Koliko li će N10 da košta ako je S10+ cca 1,3k...
 
Najveca itonija je sto su se podsmevali appleu sa onim notch frizurama. Mada... Meni ovaj kamera/krug i nije tako losa opcija.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
prvo bude oko soma [emoji387] .. Posle pola godine 650eu. Kome se žuri da više da bi bio prvi.

Sent from Note 9.
 
Ma najbolje je ono što je ZTE nubia odradila sa 2 ekrana , pa ko voli da slika selfi neke okrene ,a mi ostali da možemo sto veći ekran sa prednje strane da dobijemo. Nije ni morao da bude te veličine koje su stavili ,ali opet je po meni top rešenje. Na to sve je amoled ekran, pa je moguće imati i aod. Mene je baš oduševilo i steta što ne krene industrija u tom smeru.

Sent from my Moto Z (2) using Tapatalk
 
To je rešenje koje je meizu ponudio pre godinu dana :)

20181218150838_35288.jpg


Inače, s855 antutu :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:


My initial purpose was to show you the S10+ look, so I showed a special wallpaper on Find X that made it look like two front cameras,
 
Poslednja izmena:

:d
 
Klonirali render nekog anonimusa sa neta :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
When S10+ meets Note7.

DvTe3faV4AEKNDi.jpg

DvTe4muUcAAEYR8.jpg
:d
 
Ovolika rupa na ovom mestu + zakrivljen ekran me totalno odbijaju. Recimo Honor View 20 mi nije toliko strasan jer je rupa na boljem mestu, manja je i ekran je ravan.
Inace mislim da ce se gomila forumasa zgrazavati nad dizajnom, a na kraju ce padati prednarudzbine.
 
Pa naravno,kao i svaki put :) btw,ja bih ipak sacekao zvanicno predstavljanje.....ovo na slikama sto je HSV postavio mi nekako deluje previse siroko....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
[emoji835][emoji835]
6aed5e4b779d8bcea0b3350a7b82c1f1.jpg


Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Ne znam koja je fora sa ovim hejtom, ali 100 puta je bolje nego notch.
 
Nazad
Vrh Dno