Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Pozdrav, da li ima neko ko koristi S10 5G? Zanima me kakva je baterija na njemu i kakav je celokupni utisak. Hvala.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Ja znam ljude koji su ga imali,i probao sam ga vise puta odlican telefon bolji od s10 plus,baterija dobra,ekran,zvuk top telefon.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Aha, super onda. Vidim ga na oglasima da je pojeftinio pa razmišljam da ga uzmem. Hvala na odgovoru [emoji1]

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Aha, super onda. Vidim ga na oglasima da je pojeftinio pa razmišljam da ga uzmem. Hvala na odgovoru [emoji1]

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Na oglasima ima ih oko 500 vakum,generalno kompletan telefon neces sigurno pogresiti za tw pare po meni najbolja kupovina.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pozdrav, da li ima neko ko koristi S10 5G? Zanima me kakva je baterija na njemu i kakav je celokupni utisak. Hvala.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Ukoliko je exynos procesor, siguran sam da je loša kao i na onom bez 5g

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Ukoliko je exynos procesor, siguran sam da je loša kao i na onom bez 5g

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk

Pa svi modeli koji nisu u USA su Exynos modeli koliko znam, samo je tamo snapdragon 855
A i ako je baterija od 4500mah ne verujem da moze lako da se isprazni cak i sa exynos procesorom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa svi modeli koji nisu u USA su Exynos modeli koliko znam, samo je tamo snapdragon 855
A i ako je baterija od 4500mah ne verujem da moze lako da se isprazni cak i sa exynos procesorom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tako je,baterija ce izgurati dan bez problema nije to tako lose kako neki pricaju.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa svi modeli koji nisu u USA su Exynos modeli koliko znam, samo je tamo snapdragon 855
A i ako je baterija od 4500mah ne verujem da moze lako da se isprazni cak i sa exynos procesorom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Izvinjavam se, ti pričaš o onoj gromadi od telefona...da, 4500mah bi trebala da radi posao. [emoji2960][emoji106]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
S10 plus na akciji u poznatom nemackom lancu tehnike za 444e? Vredi li sad na kraj 2020te uzimat taj tel?
 
Pa toliko je kod nas polovan... ja ga koristim i odlicno me sluzi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima ih sad i kod nas za oko 550e i manje novih sa 2god.. Jedino ako živiš tamo ili ideš pa taj da uzmeš

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
S10 plus na akciji u poznatom nemackom lancu tehnike za 444e? Vredi li sad na kraj 2020te uzimat taj tel?
Izuzetno povoljno.
Uporedi ga samo sa telefonima koji toliko kaštaju trenutno i računica je jasna.
Mnogo bolji za taj novac od bilo čega u toj cenovnoj klasi.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Izuzetno povoljno.
Uporedi ga samo sa telefonima koji toliko kaštaju trenutno i računica je jasna.
Mnogo bolji za taj novac od bilo čega u toj cenovnoj klasi.
Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Kamere znam da ima vrhunske koje ce bit dobre i u 2021 godini. Trenutno imam Oneplus 7T pa me zanima zbog tog exynosa kakva je baterija na s10 plus?
 
Planiraš da pređeš sa 7t na s10+?

Baterija će izdržati dan normalnog korišćenja.
 
Planiraš da pređeš sa 7t na s10+?

Baterija će izdržati dan normalnog korišćenja.
Nisam nesto zagrejan al eto uradio bih to zbog bolje kamere. A da je SD855 u njega kao u 7T bez razmisljanja bi :) Samsung odavno nemam i izbegavam zbog exynosa i vece cene od ostalih.
 
Nisam nesto zagrejan al eto uradio bih to zbog bolje kamere. A da je SD855 u njega kao u 7T bez razmisljanja bi :) Samsung odavno nemam i izbegavam zbog exynosa i vece cene od ostalih.
Ako kupuješ u official radnji teško moze biti SD u S10plus. Za Evropsko tržište je exynos verzija. Baterija je loša na 4G, šta da ti kažem, mnogo ljudi se žalilo na to.

Ne znam što bi OnePlus 7T menjao za sada.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Baterija izdrži bez problema dan normalnog korišćenja. Kao i većina drugih telefona. Da budem iskren, nisam imao nijedan fon koji je mogao da izdrži više od toga. A nisu bili svi exy.

Ili je svima baterija bila loša ili se previše drami.
 
Ne bih se složio. Imam sad Exy990 i 4500mah bateriju. Stvarno pržim telefon sa svim mogućim stvarima popaljenim, ne mogu da očekujem ništa ludački, ali se desi da SOT na 100% bude i ispod 4h, što je smešno za tu veličinu baterije, a znamo šta je jedini krivac.

Prethodni telefon sa 3300mah i sd845 šanse nije bilo isprazniti za toliko.
 
danas mi je stigla poruka da mi je aktiviran VoLTE na mom broju (MTS mreža).
idem u setings, connections, mobile networks ali tamo nema VoLTE funkcije.
zna li neko šta se dešava sa ovim?

telefon je updateovan preko OTA isključivo i na poslednjoj je verziji softwera.
inače je kupljen u nemačkoj (vodafone) i donet ovde.
 
Verovatno trebaš flesovati rom koji ima volte opciju, jer Vodafone možda nema.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Posto ti ne pise gore pored ikonice za signal,VoLTE, znaci da ne radi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovako je kod mene...
ac3354712719bd652ff1e427b94c5f60.jpg


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Jedno pitanje. Kada S10+ spojite na punjac, sacekate da se ekran ugasi, jel vam pise brzo punjenje ili veoma brzo punjenje?

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Veoma brzo punjenje nisam video nikada na ekranu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
@pedjadroid zavisi kako namestis u podesavanjima, imas obicno, a imas i brzo.
@iker7 pomesao je sa p30 pro sigurno.
Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno