Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

S10 Lite spremaju po pisanjima. Nemaju sta pametnije da rade izgleda.
 
Danas dobio drugi potvrdni mail i sad ostaje samo da sačekam do 20 radnih dana da mi tablet kao poklon uz S10+ stigne

Danas je stigao S10+ koji sam poručio pre neki dan. Kasnije ću da se registrujem za tablet.

Ako mi ga ne pošalju sa zadovoljstvom ću da im vratim i telefon jer na sajtu MTS-a ne piše da dele tablet do isteka zaliha.
 
Kako da iskljucim ovog bixbija da ne srce bateriju?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
^ ja sam pokusao u sistemskom delu, force stop, iskljucene notifikacije, pristup internetu i sve je radilo dok nije dobio update i odmah je sve vratio na pocetno stanje. Zanima i mene ako neko zna kako ga se resiti?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Otvorite Bixby home i tamo postoji on off prekidač...ali teško se to gasi svejedno...mada meni je Bixby koristan, trošim ga svaki dan, doduše imam i nešto Smart uređaja po kući...
 
^ uradjeno je gasenje, plus ovo sto sam nabrojao i opet se aktivira kad je dosao update kroz store. Nisam uradio update i pogledao u sistematskim delu opet je aktivan.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Danas je stigao S10+ koji sam poručio pre neki dan. Kasnije ću da se registrujem za tablet.

Ako mi ga ne pošalju sa zadovoljstvom ću da im vratim i telefon jer na sajtu MTS-a ne piše da dele tablet do isteka zaliha.
Ja sam uzeo S9 sa tabletom kad je bila akcija. Stigli su zajedno telefon i tablet. Tada nije bilo registracije.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja sam uzeo S9 sa tabletom kad je bila akcija. Stigli su zajedno telefon i tablet. Tada nije bilo registracije.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Sad ideš na sajt Samsunga pa tamo sa IMEI brojem telefona se registruješ i stiže ti kasnije tablet (kad verovatno oni provere s operaterom šta si kupio). Nisam još to odradio, kasnije ću kad stignem kući. Inače, to će biti ženin telefon, ja sam na iOS-u. :D

Ne sumnjam da će da stigne tablet jer akcija traje do kraja oktobra, samo MTS nije napisao u svojoj reklami da ta akcija može da traje do isteka zaliha tih tablet uređaja.

Ovako, ako neko kupi telefon, a oni ga ispale za tablet, može mirne duše da im ga vrati. Ja sam sam za svaki slučaj uradio print screen sa MTS sajta. ;)
 
Poslednja izmena:
Ne daje mts tablet nego Samsung kao proizvodjač... Samo se ti odmah registruj i biće to ok ali bez ljutnje, ovo važi uopšteno što ću reći. Ne razumem ljude kada nešto rade a ne informišu se do kraja o svemu. Lepo na sajtu mts pise na kom sajtu treba izvršiti registraciju a kad odeš na taj sajt vidis da je to sajt Samsunga a tu je do detalja sve objašnjeno bukvalno... Samo je trebalo pročitati... Ali to je uvek onaj teži deo....
 
Pitanje ,vezano za lock star (nice lock). Kako da ne stoji iskljivo dole preko otiska nego gore???
666df8a762e99f2e96ccfecc2010f1bf.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
... Samo je trebalo pročitati... Ali to je uvek onaj teži deo....

Veruj mi da ne brinem, kao što ću im i vratiti uređaj sa istim zadovoljstvom s kojim sam ga i kupio. Jer sam procitao ... ;)

Poenta koju ti mašiš je da ja kupujem proizvod od MTS-a, pod uslovima kojim ga on i reklamira. Neka MTS brine o tome, ja ne moram, a dovoljno sam obavešten i znam da u slučaju da mi ne isporuče tablet (ko god, u ovom slučaju Samsung) smatraću MTS odgovornim jer me je doveo u zabludu svojom reklamom.

Da ne mračimo mnogo, nema potrebe da braniš bilo koga, niti Samsung, niti MTS od mene. :D

Imam i jedno pitanje, ne moraš ti da odgovoriš jer nije upućeno direktno tebi. :d

Imam "brzi" punjač od Mi9T pa me zanima da li su ovaj Samsungov i taj Mi kompatibilni, tj. da li se oba telefona, S10+ i Mi9T mogu puniti s onim drugim punjačem. Evo i oznaka:

IMG-3520.jpg


IMG-3518.jpg
 
ŽaoMi(para) , ima jaci punjac tako da ce se na Samsungovom puniti duze a S10 ce povući koliko moze da primi sa ŽaoMi punjaca.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Hvala na brzom odgovoru.

Bitno je da se ne "spali" slučajno nešto jer jedan je detetov, a drugi ženin telefon, a ni jedno ni drugo ne vode baš računa kako i sa čime dopunjavaju svoje telefone. :)
 
Moze li se nekako iskljuciti notifikacija za dex, svaki put kad se kaci na kabl izbacuje i izgl da to ne moze da se gasi?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ljudi, od pre par dana sam vlasnik ove makine :d Ali vec sam naso problem :D Rec je o Samsung Music.. U odnosu na S9+ na kome sam bio, ovde na S10+ nemam nista od efekata za muziku osim Dolby-a.. Dok sam na S9+ imao efekat hale i sta ne jos sve... Da li zna neko o cemu je rec? Gde nestadose tolike efekti?
 
Evo ovde.
a761d37bc1f674e0de5fb0c164a1974c.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nisi me razumeo, znam ja sve to gde se nalazi ali pitam gde su pojedini nestali :d
 
Stigao je beta Android 10 :) mozete da preuzmete na xda forumu update.zip i da flesujete preko oficialnog rikoverija bez tripovanje knox-a... za s10+
 
Na samsung members jel pustaju betu za kod nas?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Mislim samo za USA i DBT.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jel probao neko teta Betu?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Je li vama stizao oktobarski patch? Meni jos avgustovski [emoji2371][emoji57][emoji57]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Kad ubacite punjac u telefon da li vam je labavo i kao da ima lufta, ali ne prekida se punjenje samo je labavo da kazem. Isto tako koliko vam je potrebno da napunite bateriju? Meni bas dugo puni 2.5 do 3h. Dal moze se odradi neka reklamacija za ove dve stvari ili je zapravo to tako
 
Je li vama stizao oktobarski patch? Meni jos avgustovski [emoji2371][emoji57][emoji57]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Jeste, na samom pocetku meseca

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima malo lufta, ne puni toliko, probaj drugi kabl.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ili ga okreni..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ Po meni je malo bolja ali nista vau, meni je kamera i pre update bila odlicna. Takodje su dodali od N10 dodatke u kameri, tipa snimanje sa zamucenom pozadinom, selfi nocna, stabilizacija u slow snimanju... i sigurno neke ispravke. Sto se tice upadate iskreno ne znam sto nekima kasni, ja sam ubacio septembarski da bi posle dva dana svi dobili redovnim putem. Sve ostale update sam dobijao redovno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ Po meni je malo bolja ali nista vau, meni je kamera i pre update bila odlicna. Takodje su dodali od N10 dodatke u kameri, tipa snimanje sa zamucenom pozadinom, selfi nocna, stabilizacija u slow snimanju... i sigurno neke ispravke. Sto se tice upadate iskreno ne znam sto nekima kasni, ja sam ubacio septembarski da bi posle dva dana svi dobili redovnim putem. Sve ostale update sam dobijao redovno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Hvala kralju.. ja ne znam, meni je jos avgustovski apdejt, ne znam sta mu je [emoji2371][emoji23]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno