Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Probaj fonedog app, bila je free ili ne znam ima li u smartswitcg opcija za transfer da ios na android, bila je prije. Kakvo crno placanje hahahah

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam ito pokusavao pre 7,8 meseci i na kraju ostao mi backup za ios , pa jednog dana dopunim rupu u viber porukama.....

Nisam uspeo nikako resiti da se backup od androida vrati na ios i obrnuto :(
 
Mislim da to i nije moguće, ios radi backup na icloud, a android na gdrive.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
@SretenBG

Ja sam napisao gore da je moguce i opisao kako sam ja to uradio.
 
To sto si opisao je delimično prebacivanje, ja pričam o full backupu bez maltretiranja.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Probaj fonedog app, bila je free ili ne znam ima li u smartswitcg opcija za transfer da ios na android, bila je prije. Kakvo crno placanje hahahah

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Probacu nocas to, da ako budem sta mogao ucinjet, bas bi valjalo..[emoji2371][emoji28]
Inace, hvala svima na odgovorima braco

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
A sad vidi moj timeline unazad, i ne zaboravi da ima gorih od mene, pa.uporedi samo moje iskustvo i tvoje. Dođes kao 4 ti osnovne,a kritikujes i pricas kao i masa ljudi ovde napamet.
Evo ti timeline unazad- nijedan nisam imao (osim prvonavedenog manje od godinu dana): s10+-s9+-note8-s8-s7edge-s6edge+-s6edge....da ne idem dalje unazad
I sad vi meni pricate kako nesto skripi,nevalja itd. Daj bre ljudi lozite decu negde drugde sa manama o kojima.ne.znate nista..samo uporedi moj i tvoj timeline ..ne mozemo ni.da krenemo.u raspravu o bilo cemu prijatelju
I zakljucak: ubedljivo najbolji tel od svih navedenih, naravno shodno momentu u kome je izasao,ali ubedljivo je s7 edge !!
Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Da li si ti uopšte čitao moje poruke ili si kvotovao pogrešan post?! Ta poruka je bila direktan odgovor na kulturno pitanje. Time-line sam naveo kao objašnjenje da telefone menjam kada se ukaže potreba za tim, a ne prilika. Imam druge hobije.
 
Da li je neko od vas stavljao UV zastitno staklo i kako se pokazalo, konkretno za S10?
 
Je l'dobio neko novi security patch na s10+ ?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jos 14 avgusta

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kod mene nema nista... mozda zato sto je sa vipa...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
I moj je sa vipa. Doce pre ili kasnije

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ma znam, svaki dan refreshujem...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Istekao mi BAN....napokon [emoji16]I miss you guys [emoji1787][emoji1787]

August patch jos nemam takodje...[emoji2962]
 
Poslednja izmena:
U cemu moze bit fora pa ne stizu notifikacije normalno kako bi trebale evo drugi dan?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Od koje app? Od svih? Da nisi mozda ubio greskom aplikacije da bi baterija trajala duze..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
U cemu moze bit fora pa ne stizu notifikacije normalno kako bi trebale evo drugi dan?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Isto mi se desilo par puta. Stisnem power upali se ekran i ništa, kako otključam telefon krenu da stižu i viber, insta...kao da je battery optimizacija ili saver upaljena a nije!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Od skoro svih, nisam nista dirao u podesavanjima, bukvalno je sve isto kao i prije dva dana, pocelo je da nervira.. i meni nekad krenu kad otkljucam tel, a nekad nista dok ne udjem na aplikaciju [emoji2371]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
I meni se to ponekad dešavalo na S10e.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Unos samsung govora me ubi , ne mogu nikako da.ga premostim a ima samo engleski. Sta god diktiram pise na engleskom. Na svim ranijim je to radilo normalno ali ubi me na s10 plus. I ne da mi da koristim druge opcije diktiranja....kako premostiti

Nasao i prwmostio nek idu u pm[emoji3][emoji23]

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Do cega je ako npr snimim video na instagram mod na kameri i hocu da postavim na stori, kad otvori stori za ig video kao da secka malo, je li tako inace ili sam ja nesto pogresno postavio u opcijama? Nerealno lose za s seriju po mom nekom misljenju, jaci mi je kvalitet bio na 5s na ajfonu no odje ovako.. inace probao sam da snimim pa da stavim na stori, isto se desava, kvalitet snimka telefona od ne vise od 200e, ako ne i gore....

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Instagram unisti kvalitet snimka i meni na p10, a to seckanje mi se javlja samo dok postavljam video, kad ga postavi ne secka. Ali je kvalitet snimka los

Huawei P10
 
Do cega je ako npr snimim video na instagram mod na kameri i hocu da postavim na stori, kad otvori stori za ig video kao da secka malo, je li tako inace ili sam ja nesto pogresno postavio u opcijama? Nerealno lose za s seriju po mom nekom misljenju, jaci mi je kvalitet bio na 5s na ajfonu no odje ovako.. inace probao sam da snimim pa da stavim na stori, isto se desava, kvalitet snimka telefona od ne vise od 200e, ako ne i gore....

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Iphone ima mnogo bolje odrađenu insta aplikaciju i bilo koji video koji kačiš sa pomenutim ima daleko manji stepen kompresije te shodno tome daleko bolji video storiji budu na jabuci...manje više i vrabci već znaju ;)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Kad se snima direktno iz Instagrama video je očaj, fazon 360p kvalitet. Nešto je bolji kad se upload-uje već snimljen video. Ali idalje je očajan kvalitet.
 
Kad se snima direktno iz Instagrama video je očaj, fazon 360p kvalitet. Nešto je bolji kad se upload-uje već snimljen video. Ali idalje je očajan kvalitet.
Da nisam vidio sam, da mi je neko pricao - ne bi povjerovao, kriminalan je kvalitet [emoji55][emoji2371]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
I kod mene secka na s10e. Primetio sam da od iphone x modela, ljudi imaju osetno bolji video nego ja sa iphone 7 dok.sam ga imao..ovde je isto osetno lepsi snimak nego na predasnjem iphone 7 ali uz primetno seckanje

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Drustvo jedno pitanje,uzeo sam devojci s10 plus primetio sam da se kamera cuje onako primetno kad se ide sa kamere na kameru,pa me zanima jel to normalno ko ga vec ima duze vreme?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Cuje se pomeranje u kameri, tjst otvaranje. Uzmi i pogledaj pozadi u kameru dok prebacujes i sve ce ti biti jasno :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Znam da se cuje pomeranje kamere al na note 9 jedva da se cuje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno