Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

^ promobi, stvarno su odlican servis.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Drugar jedan radi u pro mobiju, mislim da je baš na samsungu, dobar je momak a i serviser.

s10e on Tapatalk pro
 
odradjen factory reset nakon poslednjeg update .. ipak se oseti da tel lakse radi posle godinu dana update-a, instalacija i kojecega .. izdrzace jos godinu dana sigurno, a za posle cemo videti ;)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Je li menjao neko bateriju možda?

Može li se uopšte menjati, ako može, gde da uradim?

Baš mi je loša baterija posle 15 meseci, ali je to normalno jer ne gasim telefon, sve sa njega radim.

Nikada ovako gazio tel. nisam i još nisam imao nikakvih problema, osim što je baterija sada slabija.

Par aplikacija kaže da je na 81%/83%

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ljudi da jos nekom baguje camera i samsung waerable??
Kod camera app nemogu da udjem u settings a waer izbacuje iz same aplikacije
Poslednji update instaliran.
Pa da li nekk ima neki slican problem i da li neko zna neko resenje
Hvala.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
UI 2.5 radi perfektno, ako si na njemu, samo moras da odradis factory reset posle azuriranja sa 2.1.. Baterija takodje izuzetno drzi, i otisak je dosta brzi..
Preporuka ko nije azurirao da predje na ui 2.5 samo bi trebao da se odradi factory..
 
Novi update s10+ mts
a6724fa7b997ded5bfc9fd0f78f40bec.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nema poboljsanja, dobijas samo vise rama i malo brzine kad pogasis neke fabricke servise, tipa samsung placanje, bixby, ant, dex, yahoo, AR, Game i jos ponesto..+remapiras bixby taster...
..to sam odradio na mom S8 i oseca se da bolje i brze radi, dok na primer S10 radi glatko na UI 2.5, sa svim tim popaljenim servisima, ne oseca se nista ni po bateriju ni po brzini.
Igranje sa package disablerom nekada zna i da poveca potrosnju baterije kad ugasis procese koji su vezani za neka sistemska logovanja..
Najbolje da potrazis XDA uputstvo za disable bloatware uz pomoc ADB komandi, nije nista tesko a dosta je bolje i efikasnije, cak imas i komandu za uninstall za neke aplikacije za koje znas da ti nikada nece trebati.

A savet za bateriju je i stavljanje svih aplikacija za koje ti ne trebaju notifikacije u sleep mod gde ih android drzi pod kontrolom i ne mogu da trose bateriju u pozadini: settings, device care, battery, app power management, pa sleep..
 
Poslednja izmena:
Kada bi neko mogao da mi pojasni....odjednom iz cista mira mi npr. ne radi sajt bet 365,uopste ne otvara ni na s10+ ni na s9+....a cim ukljucim wlan.otvara....sve drugo radi...u cemu je fora...godinama radilo

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Jel zna neko jel moze sa se namesti pozivanje povlacenjem na desno na broj/kontakt ili je to potpuno izbaceno?
 
Motions und gestures, swipe to call or send messages?...bar na s20 je tu

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
To ne bi trebalo samo da se iskljuci.

Послато са SM-A315G уз помоћ Тапатока
 
Ja nisam resetovao telefon od kada sam ga kupio i odlično radi posle svakog apdejta. Ni meni se to nije isključivalo

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nemam pojma. Doduse mozda i dete iskljucilo. E sad jos jedna stvar, evo upravo dok pisem vide se blago ikonice u pozadini, isto tako i na svetloj stranici. Jel to negde moze da se podesi ili je nesto do ekrana?
 
Otisao ti je ekran druze. Nema tu popravke. To su ti poznati duhovi na amoled ekranima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odnosno burn-in.

Послато са SM-A315G уз помоћ Тапатока
 
Ja obično lurkujem ovde ali me je danas Promobi baš iznervirao pa imam jedan mali rant.

Imam S10e već jedno godinu dana i konačno sam mu razbio leđa posle šestog pada na mermerne stepenice bez ikakve maske.
I obično bih to sam zamenio, aliexpreess majka, 50+ telefona popravio do sada ali ovaj je kao još godinu dana u garanciji pa reko hajde da probam "ovlašćeni" servis.

Zovem tako ja Promobi pre nedelju dana da pitam za cenu i kad to može da se odradi i kažu 5800, može kad god ali da pozovem taj dan pre nego što dođem da budemo sigurni da ima deo.
Juče ih zovem, jel ima deo, mogu li da donesem?
Da da, ima može.
~30 min kasnije eto mene tamo, predam telefon oni sve popišu i čak provere da li imaju deo i lično mi kažu "da imamo, tu je deo, biće do kraja dana gotovo".

Kraj dana došao i prošao i zovem ih danas pre jedno sat vremena da vidim koliko to traje odlepi-obriši lepak-zalepi popravka i tu mi kažu kako čekaju deo da dođe i kako će biti tu ponedeljak-utorak. Telefon naravno ne mogu da odem i uzmem pošto iako nemaju deo, oni su skinuli stara leđa (i uništili ih u tom procesu).

Lažovi ali ne znam ni šta sam drugo očekivao.

A sad nazad u lurkovanje :)
 
Možda su polomili ta nova leđa prilikom postavljanja pa sad čekaju druga.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja sam do sada imao maksimalno pozitivna iskustva sa Promobi servisom na Terazijama, baš su bili profesionalni.
 
meni se isto to desilo doduse sa zamenom stakla na naocarama, barem sam izvukao od njih da su nesto lose odradili na novim staklima, pa sam trazio da mi sve lepo vrate nazad sto su i ucinilim. za takvo nepostovanje i baroniju trebao si odmah da trazis telefon nazad. ljudski je i slomiti i pogresiti ali nijr zavlaciti i trositi tudje vreme.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima li ko problema sa nekoliko zadnjih update-a, da mu kasne notifikacije, poruke sa raznih aplikacija. Evo navešću samo 2 primera. Nebitno da li je telefon na 4g ili wifi mreži, kasne poruke sa Facebook messenger-a, pročitam je na kompu, ona tek posle 10-15 sekundi stigne i na telefon, ili stigne na telefon, ja pročitam na kompu a ona se ne skida automatski sa telefona, kao da je i dalje nepročitana. Ista situacija je i sa Viber-om, koji imam i na kompu i na telefonu. Gde god da su poruke u pitanju to ne radi kako treba. U pitanju je S10.
 
Pozdrav, da li ima neko ko koristi S10 5G? Zanima me kakva je baterija na njemu i kakav je celokupni utisak. Hvala.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno