Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

One UI icons and old icons
DrzwmecU0AEzFPZ.jpg


Drzwnk5UcAEoMO6.jpg

Pa ovo su ikonice u rangu huawei-a, ako budu ovakve, cist promasaj.

nova launcher, custom icons itd itd komentari stop. Poredim stock.
 
A vala ne mogu ni sami sebi, koliko im sve prolazi jednostavno su nedodirljivi.
 
Apple je jedini koji može da zada ozbiljan udarac Apple-u (tj sam sebi)!
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ne bih se složio. Znam više ljudi koji sa Apple prelaze na Samsung nego obrunto. iOS-u je neophodan ozbiljan redizajn jer trenutni UI osim što izgleda staromodno, liči na neki mod prilagođen ljudima sa jako slabim tehničkim obrazovanjem.
 
neophodna im je promena dizajna telefona i da neshto novo ponude na HW planu. Ja se kladim da 80% korisnika androida ne razlikuje android 7 od androida 9....nego novi telefon, lepshe brzhe radi ima ovo i ovo i ovo...
 
Ne bih se složio. Znam više ljudi koji sa Apple prelaze na Samsung nego obrunto. iOS-u je neophodan ozbiljan redizajn jer trenutni UI osim što izgleda staromodno, liči na neki mod prilagođen ljudima sa jako slabim tehničkim obrazovanjem.
I opet su u dobitku jer prodaju manje telefona za više para! Mislim slažem se ja sa svime što ti kažeš i lično bih vrlo voleo da im se već sutra poljulja presto upravo zbog takve filozofije i postupaka koji prave + svega za šta uskraćuju svoje (ne)cenjene kupce!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ako bude imao mrtav pixel u vidu kamere na sred ekrana, serem im se na dizajn... i notch je bolji od toga

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne verujem da ce imati takav odvratan dizajn. I evleaks zna da pogresi...
 
@UniverseIce
After experiencing Samsung and other branded mobile phones at the European mobile phone store, Lee Jae Yong ordered Samsung to enhance the performance of the Galaxy smartphone camera to keep it competitive.

Taj lik je danas postavio sliku koja je posle minut obrisana:
 

Prilozi

  • Dr4tvUzU0AAzXhd.jpg large.jpg
    Dr4tvUzU0AAzXhd.jpg large.jpg
    91.7 KB · Pregleda: 241
Ako bude imao mrtav pixel u vidu kamere na sred ekrana, serem im se na dizajn... i notch je bolji od toga

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Istog sam mišljenja iskreno! A što se mrtvih pixela tiče, dosta mi ih za ceo život

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne bih se složio. Znam više ljudi koji sa Apple prelaze na Samsung nego obrunto. iOS-u je neophodan ozbiljan redizajn jer trenutni UI osim što izgleda staromodno, liči na neki mod prilagođen ljudima sa jako slabim tehničkim obrazovanjem.
Upravo si opisao vecinu ljudi za koje je iOS i kreiran. ;)
Nema tu nista lose, naprotiv.
 
Ček ladno neće preći na 7 nanometara!?!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Dobar upgrade.

Jedino se nadam da neće zeznuti ekran sa kamerom kao na onim slikama.
 
Edit:
Tek sada vidim da je rez star 4meseca :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
S10 ili N10 (ili oba) će biti prvi samsung sa snapdragonom verovatno koji ću da uzmem posle dugo vremena...naravno pod uslovom da mi se svide telefoni!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Teško da se tebi ne svidi Samsung novi [emoji12]
 
Ako bude imao rupu u ekranu (gomilu mrtvih pixela u O) unapred ti kažem da mi se neće svideti [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
S10 ili N10 (ili oba) će biti prvi samsung sa snapdragonom verovatno koji ću da uzmem posle dugo vremena...naravno pod uslovom da mi se svide telefoni!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ja sam vec uradio pre-order [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

NOTE 9
 
Ako bude ona katastrofa Infinity-O, malo kome ovde ce se svideti. Ne verujem da ce Samsung uraditi takvu glupost.
 
Meni se bas sviđa ta rupa :)
Mislim prihvatljiva je ako bezeli budu minimalni + ravan ekran

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno