Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

I meni je, i sto se mene tice, neka i ostane na julskom, sve radi kako treba ..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
stigla mi je konacno ova maska

https://www.aliexpress.com/item/32989011629.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da24c4dnnGzJF

ali nije kako treba, jer kada lajsna treba da se namesti, nema zabica oko volume tastera, tako da malo zija i definitivno nije to to .. uz nju su poslali i neku foliju, probao sam da je zalepim ali nece to da stoji, tako da tel ostaje do daljnjeg bez folije, jer mi se ove druge koje su stigle folije sa tim hidrogelom nisam siguran da znam da namestim kako treba
 
Nemam pojma. Nisam tražio alternativu jer se nadam da će fabricka potrajati.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
stigla mi je konacno ova maska

https://www.aliexpress.com/item/32989011629.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da24c4dnnGzJF

ali nije kako treba, jer kada lajsna treba da se namesti, nema zabica oko volume tastera, tako da malo zija i definitivno nije to to .. uz nju su poslali i neku foliju, probao sam da je zalepim ali nece to da stoji, tako da tel ostaje do daljnjeg bez folije, jer mi se ove druge koje su stigle folije sa tim hidrogelom nisam siguran da znam da namestim kako treba

Nema ljutnje, ali mi je fascinantno da na tako skup uredjaj stavljaš krš jeftinu masku.
 
Naravno, primedba je na mestu .. problem je sto te skuplje maske ne znam gde mogu da probam a da su original, jer ne bih napamet davao 30e ili vise bez da sam siguran da ce da mi odgovara. Sa druge strane, neke maske sa alija su mi dosada zavesavale posao na ranijim telefonima, pa sam resio da probam i sa s10.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Aj sto je krs nema veze...nego gde kupi nesto sa ukupno 4 porudzbine...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nije fabricka. NJu sam skinuo. Gde mogu da nadjem tu fabricku ili bar slicno?
Imaš na ebayu da kupuš original samsung folije. Dođe 2 komada, a ima i za s10 i s10+.
eb2ea549817558fafb0484a273ca91de.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
A ocena vrh[emoji6]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kupio bih S10e duos, zanimaju me dve stvari ako neko može pomoći. Da li mogu sve aplikacije da se koriste kao duple, i koliko drži baterija uz prilično korišćenje?
 
Septembarski update donosi nekoliko zanimljivih opcija na S10 koje su predstavljene na Note10: Link to Windows; DeX app podršku; Note10 kameru i Dynamic Lock Screen. Uz, naravno, septembarski security patch. Neke zemlje u EU su ga već dobile.
 
Pa lepo od samsunga. Kad se ocekuje kod nas? Avgust sam dobio 2 update a septembar pocinje da kasni.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na VIP-u je poslednji update julski [emoji58]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja sam na vipu i do sada nisam imao problema oko update, dolazili redovno. Jedino septembarski kasni, mozda zbog dodataka sto ce ubacivati za kameru.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kupio sam juče S10e. Primećujem da su boje na ekranu normalne kada se direktno gleda, ali ako se samo malo promenim ugao gledanja, boja ekrana počinje da vuče na ljubičasto. Ne mnogo, ali primetno. Da li je ovo normalno, jer nisam primećivao da se dešava na drugim telefonima sa AMOLED ekranima.

Sent from my S10e using Tapatalk
 
Si odlepio fabricku foliju?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nema je na s10e.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kako moze da je nema? Kuci imam jedan s10e koji ima fabricku foliju..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima fabričku foliju, nisam je odlepio.

Ići ću verovatno u mobile outfitters da stavim njihovu zaštitu, pa je neću skidati do tada. Misliš da je u njoj problem? @shomispc

Sent from my S10e using Tapatalk
 
Evo sad sam poredio zenin 10e i moj 10+ i kada gledas pod uglom bela je nekako plavicasta.. Verujem da je do folije :)

Kad gledam sa polarizovanim naocarima za sunce pod uglom, tada nista ne mogu da razaznam od presijavanja boja :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Mislio sam da samo 10 i 10+ imaju folije tj nisam mislio nego čitao ali , izgleda, pogrešno [emoji14]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Mislim da svi telefoni samsunga malo skuplji od 2019te imaju folije na ekranu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo sad sam poredio zenin 10e i moj 10+ i kada gledas pod uglom bela je nekako plavicasta.. Verujem da je do folije :)

Kad gledam sa polarizovanim naocarima za sunce pod uglom, tada nista ne mogu da razaznam od presijavanja boja :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
To je sasvim normalno kod Amoled ekrana da pri odredjenim uglom bela boja vuce na plavicasto....

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Iskreno ne secam se da li je tako bilo na S8 starom, a i sve sto moze mi je na dark mode-u pa belu i ne gledam cesto..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Naravno, primedba je na mestu .. problem je sto te skuplje maske ne znam gde mogu da probam a da su original, jer ne bih napamet davao 30e ili vise bez da sam siguran da ce da mi odgovara. Sa druge strane, neke maske sa alija su mi dosada zavesavale posao na ranijim telefonima, pa sam resio da probam i sa s10.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Ja sam do sada imao 4-5 Spigen case-ova za razne modele mobilnih tel. Isključivo kupovao samo preko ebay-a.
Prezadovoljan.
Desilo mi se jednom, da sam svojom greškom, brzopleto naručio a da nisam gledao da li je orginal Spigen, niti sam provjerio prodavača. Bila baš dobro urađena kopija.
U pitanju je bio case za S7 edge. Naravno pukla mi ona tpu plastika što ide okolo case-a poslije nekih 7 dana. I to je pukla dok sam navlačio tu plastiku preko case-a. Loša plastika bila.
Uz Spigen uvijek dobiješ barcode koji kada uneseš na njihovom site-u kaže da li je orginalni case ili je u pitanju fake.

Znači do sada su mi telefoni padali sa visina preko 1m na ćoškove i sve je prolazilo bez problema i oštećenja mobilnog tel.
Maske su bile izgrebane al je zato ekran/uređaj ostajao čitav.

Moje iskustvo sa Spigenom samo pozitivno do sada.
 
^Koji model Spigena je u pitannu?

Послато са SM-T510 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno