Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Tesko ce ti raditi kako treba, ja sam ga preko odina radio i 5.5gb je velik ceo android 10. Sad prelepljuje 40% softera i za ocekovati da ce brljati. Imas smart switch.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Smart switch spašava stvar, ali me opet mrzi, videćemo kako će se ponašati. Na predhodnim telefonim (S9, S9 Plus) skoro nikada nisam radio reset posle update na novu iteraciju OS, radilo je sve Ok. Nadam se da će i sa S10 Plus biti tako :)
 
Spasava stvar ako imas mmc u telefonu...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Stigao i na s10e uzet preko mts-a.

Tapatalk pro using S10e
 
Stigla desetka, S10 Plus iz mts-a.
d3ebd5d6109aa8ff18ded09f33cf2fe1.jpg


Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
+1

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
SEE stigao update. Vala ne radio reset, ako ne pocne bagovati. [emoji23]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije reset posle update samo zbog brljanje aplikacija nego i zbog baterije, sigurno ce vuci vise bateriju nego obicno pa opet eto dreke na forumu oko SOT-a.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zašto će 'sigurno' vući više bateriju, ništa nije sigurno.

Ni jedan iOS uređaj nikada nisam ništa resetovao, brisao, valjda i samsung radi na tome da može svako da koristi a ne tu sada neke egzibicije da bi normalno radilo.

Inače, čudno je rešeno, kada se omogući swipe sa strane za back, onda gubim opciju da uđem u meni aplikacija koje imaju opciju da se sa 'swipe sa strane' uđe u meni, na primer discord, google play itd. Nego izađe iz aplikacije
 
Ja sam o'ma uradio FR. Sve ispoćetka instalirao i sad leti.

FR nije moranje već preporuka,isto kao što se preporućuje restart barem jednom nedeljno.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako, ali sada FP radi preko običnog stakla sa UB lepkom koje sam stavio još pre skoro mesec dana [emoji4]
Pre toga nije hteo da registruje FP preko stakla, sada sve radi OK [emoji4]

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
 
Mene viber jedino zeza. Koristim Novu launcher i kada krenem da izaberem viber iz otvorenih aplikacija, kliknem i tek se za 4, 5 sec otvori. Pokusao sam wipe data pa cemo vidjeti.
Na prvu telefon djeluje stvarno brze prilikom rada, vidjecemo bateriju i ostalo.
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vi koji ste već dobili update na 10, jel' radi sve ok, da li ste radili reset?

Vodafone NL, odradio update pre 3 dana i fon je posle par sati zamrzavao čim uradim swipe-up kako bih pristupio aplikacijama. Nisam imao drugu opciju osim "Reset", posle toga sve proradilo kako treba osim mobile banking aplikacije, nije mi slala sms poruku za aktivaciju pa sam morao da pozovem customer service.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zamrzavao je i meni, ali se sleglo za sada (koristim Novu).

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne znam kako, ali sada FP radi preko običnog stakla sa UB lepkom koje sam stavio još pre skoro mesec dana [emoji4]
Pre toga nije hteo da registruje FP preko stakla, sada sve radi OK [emoji4]

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Meni se čini da inače bolje radi

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Mbanking komercijalne banke ne radi,neko resenje??

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Moras po novu sifru [emoji2]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
To je drugo... Ne unosi paniku. Mbank radi

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Radi onaj drugi zamenski

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
@r-gti radi, stigla su 2 update. Ne rade sve mogucnosti posto se ceka nadogradnja tipa za task changer...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ prebaci na off kao sa screen shot
890f615519bb7c1556d4699a19210cb1.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
E hvala, kako mi je to promaklo.....na prethodnom androidu sam preko adb navigaciono polje postavljao u crnu boju ali sada to ne radi, tj. radi ali samo do prvog restarta telefona, da li neko ima rešenje za to ali da nije preko aplikacije?
 
Svi launceri osim stock baguju sa recent apps. Delay 5 sekundi dok otvori viber, instagram i ostale app. Vidim i na xda ljudi imaju slicne probleme.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ to je normalno, treba dosta lunchera kao i aplikacija da prilagode androidu 10.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Je l' moze sad na 10 plus da se iskljuci ova FP slicica na aod?


Edit: nasao

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
4375445566b4488e4cd8825c92cde4e5.jpg
 
Poslednja izmena:
^ to je normalno, treba dosta lunchera kao i aplikacija da prilagode androidu 10.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Caljda cemo saznati do koga je. Sa navigacionim dugmicima radi dobro, sa gestures su prisutni problemi.
f1d01bb4230220a9d1a7eb8fc6433b36.jpg


Takodje od 6.0 verzije, Nova konstantno koristi senzore, kao i tapatalk pro od neke verzije 8.xx. [emoji2957]


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
b48876aad4f6d8391d9528e12e76bc06.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno