Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Jel znate da li u Srbiji imaju da se kupe spigen, ringke, uag i sl. brendovi maski? Na aliexpressu imaju samo ringke, ostalo kvalitetnije ne mogu naci na sajtu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Narucivao neko dbrand I da li je sad neko za akciju?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Narucivao neko dbrand I da li je sad neko za akciju?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Ja imam vec nekoliko meseci njihob Black Swarm skin. Kao i uvek, prezadovoljan kvalitetom i preciznoscu. Kada se lepo stavi, izgleda kao da je to deo telefona, da je takav dizajn, a ne folija/skin. Na 3-4 telefona pre S10+ sam imao i nikad problema nisam imao. Dostava je brza, donosi FedEx za 5-7 radnih dana. Ako ti se svidjaju, bez razmisljanja uzimaj.
 
Samo wifi ceo dan. Dosta mi je bolja baterija na ovom novom modelu(prodao stari s10plus,kupio novi s10plus- za iste pare[emoji3]) prošli je sa ovakvim korišćenjem izvlačio 5.5-6h sot-a.
2732165b7a0017eac84d04d420e61b3e.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zna li neko kako da se rešim ove notifikacije za call forwarding?
S10e je u pitanju.

ad3739b6e2a886406db6492adca357fd.jpg


Tapatalk pro using S10e
Rešio danas da odem do mts-a da menjam karticu i probam reda radi da isključim preusmerenje i uspem.

Tapatalk pro using S10e
 
Screenshot_20191120-113359_Google Play Store.jpg
Polako pripremaju..
 
Taj apdejt sa samsung musicom je da coveri kad slusas muziku budu tamniji ako si na dark modu i vice versa.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ma mene nervira sto su uklonil efekat hale itd iz njega...
 
Pa skini neki plejer koji ima takve efekte, emulacije.
 
Da li je neko kupio s10 128gb u vipu kad je izasao? Sa ugovorom, ili bez. Interesuje me koja mu je cena bila.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
jetAudio HD Music Player

Sound Effects/Hall (hall, room, stage, stadium), to su podesavanja. Mada su i X-Wide i X-Bass iznenadjujuce dobro odradili.
Probaj trial pa proceni da li ti odgovara, f.u.ll verzija kosta 499 din.

1HhWHj7Js2NFbRy2x1h2gIoX228OjHV-XytHOtNtvK-DNu3EepeEy9ePG4q8Txi53T0=w1920-h994


ADxDXFrpG3MiErkmWIlsiZxd_7NTjMSRlwc5ViqkdxYxAUa-Yuq-aWxqDhbD31-IcRM=w1920-h994

Imas i besplatnu Xperia Music
Settings/audio settings/sound effects/surround sound VPT (studio/club/concert hall)

Dobar je to plejer ali kao sto moze da se vidi, ergonomija mu nije bas sjajna :d
 
Poslednja izmena:
Presao sam sa s10e na exynos s10 plus , stigla mi je hong kong verzija s10 plus snap 855, pa sad poredim, mnogo je razlika , fm radio , bela je belja , baterija 40 posto bolja , dual sim koristim , u gajbi mi je bio signal na vip kartici u stanu na Zvezdari na exynosu , jedna crta , nekad nula , sad na snapdragonu , 3 ili 4 crte vip , mts je na oba bio 5 crta. Prezadovoljan.
 
Snapdragon je za exynos izmislio procesore. A mi i dalje placamo losije skuplje...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Uzmes snap, nemas garanciju, uzmes exy imas, ebiga.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Meni se prethodni s10 plus grejao dosta, ovaj novi model(irski), hladan ko led, cak mi se cini da je i kvalitet izrade nekako bolji, cvrsci.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Izasao sam iz stosa sa androidima, sta da pogasim od ovih servisa sto crpe bateriju na s10plus...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Sto bi bilo sta gasio?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Sto bi bilo sta gasio?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока

Sto ne bi? Dobije na batriji a ako vec ne koristi neke funkcije onda nista ne gubi...
Ja sam na mom ceo bixby ugasio( i bixby servise i bixby vision), gugl aplikacije takodje(movies,music,gmail,ok google itd) facebook servise takodje i jos mnogo toga :) jer iskreno stoje bezveze u pozadini i crpu kolko tolko bateriju a ne sluze mi nicemu
 
Nema potrebe za tim.
Ja sam na mom s8 plus samo facebook ugasio posto ga nemam i zadovoljan sam baterijom, na wifi uvek preko 7h, nekad i 8h, ali kad koristim podatke ne daj Boze koliko je los [emoji16]
Uzivaj u tel [emoji23]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Izguglaj "reddit mega pro tips, make the most of your s10", tu imas sve sta ti treba.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Posle koliko vam je stizao tablet nakon potvrdnog mejla?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Poslije Nove [emoji23]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Znajući Samsung kraj janura, početak februara, što i nije loše jer im je svaka beta puna bagova

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Dok dodje kod nas taman za Novu [emoji23]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno