Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Konkretno s10+ kupljen kod ovlastenog je do sada izgubio pola svoje vrijednosti. Tako i ostali modeli, s10e malo manje.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja sam kupio S7 oko 2 meseca nakon predstavljanja S8, mada na oglasima. Bio je solidno jeftiniji nego npr. u Septembru. U radnjama je papreno skup, jedino ako neka prodavnica ne napravi akciju uz S10e da daju neki sat ili tablet pa i da se isplati.
Na oglasima je trenutno nov 470e, verovatno će nakon predstavljanja S11 biti oko 430e.
 
Sredjeno.

Molio bih da se malo smanji sa oftopicarenjem sa Snapdragon i Exynos u svim Samsung temama, jer ce jednostavno morati to na drugaciji nacin da se resava, jednostavno mozete otvoriti Samsung temu Snapdragon i Exynos i do mile volje pisati.

Ljudi dodju da procitaju nesto o telefonu, a iz dana u dan jedno te isto se obrce, Snapdragon i Exynos.
 
Ljudi, ko je voljan neka proveri da li ima ovoliko istih stvari.. cisto da znam do cega je...
Screenshot_20191213-093724_Settings.jpgScreenshot_20191213-093744_Settings.jpgScreenshot_20191213-093801_Settings.jpgScreenshot_20191213-093815_Settings.jpgScreenshot_20191213-093845_Settings.jpg
Ne znam sto imam ovoliko istih stvari?
 
Kod mene 3 app za phone, 3 rounded, 3, fillled, 5 circular i 6,7 gestural navigation bar. Haos

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kod mene duplikata nema, a nisam radio ni factory reset a ni wipe data..
ae0c1c191b6b4b3e5ec226d39549162e.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
No kod mene nema nikakvih duplilkata.
a515f1ecc23440b64978cbe8f1c34bdb.jpg
872063a29b895faafb6b00ec2d4b989f.jpg


Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
 
Ne moze ni biti kada je kod nas kompletna lista aplikacija na telefonu ukljucujuci i sistemske. :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima ovi duplikati i triplkati i kod mene.Radio sam factory reset.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ne moze ni biti kada je kod nas kompletna lista aplikacija na telefonu ukljucujuci i sistemske. :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Nisam ni obratio paznju *mjau**mjau**mjau*.
Imam duplikate samo neke Rounded i Circular, ostalo kolko vidim je sve singl..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kod mene ima Filled, Rounded, Gestures i Telefon po nekoliko komada,ostali su single,a radio sam FR.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ljudi, ko je voljan neka proveri da li ima ovoliko istih stvari.. cisto da znam do cega je...

Nema ništa duplo a nisam radio ni fr ni wipeout cashe.
Nakon par dana sve leglo kao i pre. Nema one zadrške kada se šetam kroz recent apps.


Tapatalk pro using S10e
 
fon je dosao sa nekom, fabrickom folijom. ruku na srce, izgleda skroz diskretno i ne upada u oci. ipak, fingerprint oce tu i tamo da ne odradi posao (posto se nikad necu navici na "press little harder").

dal mu mozda ne smeta ta folija? da je ne skidam dzabe?
 
^ ne smeta mu folija, stavi 3 otiska i radice bez problema

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Imam i ja par triplikata.
Zna li neko gde je opcija za Motion Photo, nemam je u podesavanjima za kameru?
 
Ja posle 6m ne uspem da otkljucam iz prve svaki put. Snimi prst iz vise uglova pa ce raditi bolje.
Za mene ozbiljan smor kod fabricke folije je sto se uzasno mnogo grebe..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja sam je promenio i stavio od mobileoutfitters, sa jednom i drugom je radi otisak bez problema.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Mislis na ovo?
82ce402dec969c4350528175aff07b61.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
I meni u poslednje vreme fp radi sve losije, a od onog update je jos bio popravlhen. Sada sam dodao jos jedan otisak, a foliju nemam nikakvu vec par meseci. Mobile outfiters sam gledao imaju one dve verzije, i nesto mi nisu bile u odnosu na staklo. Zna li neko koliko kosta u samsung radnji postavljanje folije, a koliko postavka stakla, ako uopste to imaju?
 
Folija u Samasung brend store kosta 2.500 din, a stako 4.000 din u tu cenu je uključeno i postavljanje folije/ stakla.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
 
Ja sam je promenio i stavio od mobileoutfitters, sa jednom i drugom je radi otisak bez problema.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Ma vise je problem sto ga ne pogodim, ako ukljucim da se vidi gde je onda otkljucava ok :D
Nego ja nemam naviku da ga otkljucavam, jer sam stavio da nije zakljucan dok sam kuci ili dok sam povezan sa satom..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Bolje ipak da se drže fizičkog dugmeta kao što su odradili na e modelu.

Tapatalk pro using S10e
 
Ja bih pak voleo da se konacno krene ka tome da telefon nema ni jedno fizicko dugme :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
koristi li neko one brend leather case-ove?
solidno kostaju, a ne znam gde bih mogao da ih isprobam???
 
Ma vise je problem sto ga ne pogodim, ako ukljucim da se vidi gde je onda otkljucava ok :D
Nego ja nemam naviku da ga otkljucavam, jer sam stavio da nije zakljucan dok sam kuci ili dok sam povezan sa satom..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Tako je i meni bilo par dana dok nisam navikao poziciju, kad sam navikao radi savrseno. Moj kolega ima isti problem kad je presao na N10+, vislji je nego na S10+.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
koristi li neko one brend leather case-ove?
solidno kostaju, a ne znam gde bih mogao da ih isprobam???
Možeš da ih probaš u Samsung brend radnji. Kupio sam jedan i po meni su lošiji od Apple leather case-a. Koristim leather case u sprezi sa LED view coverom i na leather casu se već vide tragovi korišćenja na uglovima koji naležu na donju ivicu telefona. Silicon cover je bolji, bolja zaštita za telefon, ne kliza u ruci.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
 
Kako baguje instagram, kao video se vrti pozadini. Reinstaliranje jedino pomaze [emoji2957].
86dbff165cecf321927b3658f0fe82b5.jpg
1213817400af738b416801bfa286b018.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nema ništa duplo a nisam radio ni fr ni wipeout cashe.
Nakon par dana sve leglo kao i pre. Nema one zadrške kada se šetam kroz recent apps.


Tapatalk pro using S10e

Stavio si i sistemske da ti pokazuje? Znam da je ovu glupost imala xperia pre par godina.. Ali kod njih su bile po 2 stavke dok ovde pitaj boga :d
 
Nema ni meni zadrske, nije ni bilo sa stock launcherom. Sa novom ima problema, sto su mi i potvrdili...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Stavio si i sistemske da ti pokazuje? Znam da je ovu glupost imala xperia pre par godina.. Ali kod njih su bile po 2 stavke dok ovde pitaj boga :d
E vidiš nisam to uključio. Ipak ima duplikata i kod mene.

Tapatalk pro using S10e
 
Nazad
Vrh Dno