Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Trosi vam bateriju bzvz, prvo svetlija pozadina do 17h, a znamo da svetlije pozadine vuku vise energije, a onda se trosi i na samom prelazu.. pri tome to je do aplikacije koja mora da rad u pozadini svo vreme.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ono što bezveze troši bateriju je exy čip pa svakako moram da ga dopunim popodne oko 4,5 osim ako sam 1000% siguran da neću nigde iz kuće taj dan.
Hvala za app probaću
 
Sinoć u 22h skinuo sam punjača 100%, do ovog trenutka 17:30 potrošio sam 170% na s10e......ali ne znam za koji da ga menjam a da ima sve ovo a bolju bateriju?
 
^ +1, baterija na njemu odlicna plus sto je jos bolji telefon od S10e

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nema stereo i mnogo je veći telefon...skroz druga klasa realno! Mada ako je baterija prioritet onda nema razmišljanja

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
^ stereo ako bas nekome znaci, po meni manje vise bitna stvar.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mislim da ko god ima s10e veličina je razlog br. 1 eventualno br. 2...Plastičan (to i nije problem uopšte) , nema bežično punjenje, nema ip68, mnogooo je veći od s10e. P30 ili p40 bi bili idealni da imaju ip68 i bežično punjenje. Mislim da jedina opcija bi bila xs, ili 11pro ali me volim ios a i doplata od 500e za bateriju mi je ugh


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Da li je neko imao problem sa brzim punjenjem na s10,preko kabla? Pokusao sam i wipe cache i forced reboot nista nije uspelo...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Verovatno je kablic problem, meni se nekada desava da nece fast koliko god puta ga prikljucim i onda bukvalno samo okrenem kablic i onda radi u fast modu

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Definitivno je kablo problem. Krene da puni fast i ako ga diskonektujem pa opet konektujem krene sporo. Mora nekoliko puta da se izvadi i vrati [emoji28]
Hvala [emoji106]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Vidi da ti nije prljav konektor u telefonu, uzmi stapicem za usi, malo izvuci vatu na njemu i ocisti.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Iz iskustva ti govorim da za zakrivljene ekrane ide staklo koje se lepi UV lampom uv lepkom. To ce ti najbolje neki mobil servis odradit u manjim gradovima 10-15e dok u bg moze i skuplje bit.
 
Jos jedno pitanje. Kad sam na 4g i neko me zove ili ja zovem prebaci mi na H+, predpostavljam da je to normalno ali nervira me sto mi posle razgovora u 90% slucajeva ne vraca na 4g vec moram da ugasim, sacekam 10ak sekundi i onda upalim. Jel tako i vama?
 
Jos jedno pitanje. Kad sam na 4g i neko me zove ili ja zovem prebaci mi na H+, predpostavljam da je to normalno ali nervira me sto mi posle razgovora u 90% slucajeva ne vraca na 4g vec moram da ugasim, sacekam 10ak sekundi i onda upalim. Jel tako i vama?
Budi sretan sto nisi u Banjaluci na mtel 4g... Čim primis poziv ugasi se net... Nakon završetka poziva priključi se automatski ali poslije 10 sekundi.

2020. Godina...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Budi sretan sto nisi u Banjaluci na mtel 4g... Čim primis poziv ugasi se net... Nakon završetka poziva priključi se automatski ali poslije 10 sekundi.

2020. Godina...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Ma nista strasno ali me nervira, dok na huawei p10 lite nisam imao tih problema.
 
Kod nas je do operatera, pa to onda još više izbija. Nebitno koji je brand i model pametnog tel u pitanju.
Potvrđujem i na s10e poslednjih nedelju dana, doduše nisam obraćao pažnju na uzrok tj da l je posle poziva. Samo prebaci na h+. Telenor

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Je l Samsung telefoni, dakle ovi za US/CAN/HK/TW sa Snapdragon čipom imaju "problem" sa LTE brzinama? CAN i HK sam koristio i brzina na 4G maks ide do 37/38. Nije bitno koji je operator.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
@Maristotel91 daj neki speedtest pls [emoji6][emoji847]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
@sarulja91 nisam al dobro dođe i od tebe rez ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Izašo update samsung S10 plus, uzet u mts

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Junski
4020e59c7bea4193b7e2a7349c2980d9.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ma nista vredno pomena, 150 mb..

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno