Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

OSIGURANJE EKRANA
Idite na samsungsp.eu/rs registrujte se i dobicete osiguramje ekrana. Bitno je da registracija bude 7 dana od kupovine.

PROBLEM SA EKRANOM
Ja vec imam problem sa ekranom. Nije lom vec se na eksranu se u gornjem delu gde je ikonica baterije pojavljuje pixsel koji treperi, a narocito je vidljivo tokom razgovora ili kada zvoni telefon...

Klip: https://www.flickr.com/photos/152577809@N04/47436255841/in/dateposted

Nadam se da nemate isti problem?

BEZICNE SLUSALICE
Izgleda da ovo tesko ide, izgleda hoce da ljudi odustanu...
 
Ne znam da li se iste stvari desavaju u svetu ili samo kod nas i slicnima

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Zavisi na šta misliš... Što se prijavljivanja za slušalice i Samsunga generalno tiče, u Belgiji nije bilo nikakvih problema. Moglo je preko Samsung Members app, kao i preko Samsung.be sajta, za što sam se lično uverio da je prošlo glatko. E sad, ko misli da se ti gratis proizvodi ovde dobiju odmah prilikom kupovine proizvoda ili vrlo brzo nakon toga se vara. Čekanje je od 3-6 nedelja i tako je bilo svaki put do sada (a učestvovao sam 3-4x). Uredno šalju mejlove, obaveštavaju te da li si ispunio uslove i kada možeš da očekuješ proizvod na kućnoj adresi itd. Isto je i za ca$hback. Mislim da sam čekao preko 2 meseca, takođe Samsung.
 
https://www.sammobile.com/2019/03/21/new-galaxy-buds-update-fixes-battery-level-issue/
Evo update [emoji1787]
Jel ovo sme da se ugasi?
Stalno nešto drnda u pozadini

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
fb7a4a0254a8ad792fb0fe192f42f6c7.jpg
Ovo ti sluzi za sinhronizaciju sa satom i s health.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
https://twitter.com/SuperSaf/status/1108887158385975297

Krajnje je vreme da prestanu da zakidaju EU kupce ( koji btw plaćaju i veću cenu ) i da plaćaju ( balkanske) YouTube kanale koji šatro rade review a ustvari prave bljuvotinu od reklame za Samsung.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Ovo je malo nerealno, mada razlika definitivno postoji. Inace u UK sam cesto imao slab signal (slabiji nego u centru BG i NS), kao da im antene nisu dovoljno gusto postavljene, mozda je to jedan od dodatnih razloga njegovog loseg SOT-a, jer 4g na Exynosu dosta trosi bateriju...
 
Popunio formular za garanciju na lom ekrana ali mi piše u potvrdi ovo:
0a7b06dc2f1af356983d7fc9b6ebb358.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Popunio formular za garanciju na lom ekrana ali mi piše u potvrdi ovo:
0a7b06dc2f1af356983d7fc9b6ebb358.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Pa tako je uvek. Menjaš ekran i daješ 100e umesto oko 400!

Što se exnosa i 4h sot tiče na s10+, ja ne znam kako čovek uspe to napraviti...da igraš 4h igre bez prestanka sa dve kartice u telefonu i na slabom gsm signalu pa ni tako!?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Uvek je bilo 100e, jer je displej izmedju 250 i 350e. Tako da platiš samo 100e popravku.
 
Pa vi "ocite" lokalnu garanciju posle :D (na konto SOT)
 
Koristim s10 nekih desetak dana i mogu reci da sam zadovoljan. Telefon radi odlicno, kamera dobra, ekran fenomenalan....otisak prsta mi radi ok, ne najbolje ali radi ( od 10 pokusaja 8-9 puta otkljuca). Prepoznavanje lica radi bas dobro, pokusao sam da ga otkljucam sa svojom slikom kao na onim klipovima sa YT ali nism uspeo. Jedinu zamerku imam na bateriju, mogla je biti bolja. Pre ovog sam imao p20 pro, na njemu je autonomija bas dobra (sto je i normalno jer je veceg kapaciteta), pa mi je verovatno zato sada ovo slabo, tako da moram da se naviknem da punim tel svako vece :). Mozda je za mene ipak bila bolja varijanta s10 plus
 
To znaci da ako dodje do loma osiguranik placa popravku 100€, a ostalo ide na teret osiguranja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tačno tako

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Razmišljao sam da pređem na S10 al kad god otvorim temu čitam postove o peripetijama sa dobijanjem sluški, lošem skeneru otiska prsta, ludovanjem telefona dok je u džepu... Muka mi pripadne od čitanja teme. Za taj novac sve mora da radi savršeno stoga mislim da sada nije pametno davati toliku sumu za ovaj telefon. Odluka će mi možda biti drugačija za par meseci kada se koriguje cena i kad se ispeglaju bagovi. Drugi momenat koji kvari opšti utisak je što Evropi prodaju lošiji procesor po istoj ceni koju ima telefon sa Snapdragonom. Ovo odaje utisak neozbiljnosti odnosa prema korisnicima koliko god se razlika u radu ne primećuje.
 
@Slaninica imaj na umu da ti sa snapdragonom nemaju duos opciju (osim south koreje ako sam dobro skontao)!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Koliko vam trosi bateriju nocu, dok ga ne koristite? Meni nekih 10%... Dok se telefon koristi ne trosi mnogo, tj u tom slucaju rezultati su dobri, ali me buni sto toliko trosi dok ga ne koristim...
 
Koliko vam trosi bateriju nocu, dok ga ne koristite? Meni nekih 10%... Dok se telefon koristi ne trosi mnogo, tj u tom slucaju rezultati su dobri, ali me buni sto toliko trosi dok ga ne koristim...
Meni i malo jače. Ali meni je upaljen wifi. Nekoliko mail naloga provera na svaki sat. Vremenska prognoza, mcafee skenira noću, sistem proverava ima li apdejta i tako. Ima tih sitnica.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Koliko vam trosi bateriju nocu, dok ga ne koristite? Meni nekih 10%... Dok se telefon koristi ne trosi mnogo, tj u tom slucaju rezultati su dobri, ali me buni sto toliko trosi dok ga ne koristim...
Meni je trošio isto toliko - par postova iznad sam i napisao. Evo već dve noći i bude na 97 posto sa upaljenim BT. Pogasio neke gluposti ...

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Planiram da kupim ovih dana a vidim da su svi na s10 ili s10 plus. Dimenzije su mu odlične, ima sve što treba, pored pixela 3, najbolji mali android.

Sent from my MIX 3 using Tapatalk
 
Evo nekih zapažanja i mišljenja moje Gospođe, a ima i nešto malo mojih stavova pred sam kraj



Realno Galaxy ko i svaki drugi, vrhunski ali potpuno bez wow efekta, mada kod mene lično je zadnji wow bio sa iPhone 6... davno davno.
 
Svaki dan gledam oglase, jos uvek se vrti oko 600e.Ortak mi nudi maltene nov S9 za 300e.Sad ti budi pametan, razum govori da da je ludilo dati duplo vise za 10e ali mi se mnogo svidja.
Daj mi kontakt njegov da se ja odlucim, ako je duos :D

@Proday, jesi siguran da SD verzija nema Duos? SK verzija da ima Duos bi bilo nelogicno.
 
@ jorgovan Simpatican video, a ko je tehnomanijak gospodja ili ti ;) ...nego da li su u S10 seriji, sve slusalice u beloj boji
 
Samo jedna stvar koja mi oparala uši, nisu bazeli, nego bezeli, ali možete koristiti i našu reč ivice.
 
Isto i meni odmah upade u uši, "bazeli"...

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Daj mi kontakt njegov da se ja odlucim, ako je duos :D

@Proday, jesi siguran da SD verzija nema Duos? SK verzija da ima Duos bi bilo nelogicno.
Siguran u usa nema duos, bar niko od mojih tamo nije našao. U emiratima mislim da je ranije bilo sd duosa ali sada je i tamo exynos. Ostaje jiš samo koreja i da mi doneseš [emoji56]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno