Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

2 god garancije [emoji1787]?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ko zna, zna. [emoji23]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Da li neko zna da li su S10+ Dual sa Telenora sim free ili su zakljucani?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@BozicBata

3 koja sam ja imao, nisu bili zakljucani.

Sent from my SM-G973U1 using Tapatalk
 
Najbolji rezultat do sada.
6e0d384b8e1a26dd043477f7b7f551bd.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima li neka optimizacija da se uradi za s10e kada je baterija u pitanju ?
 
Da lima razllike u kvalitetu kamere na S10 izmedju exynos i snapdragon verzije?
Bojim se da ne bude svi testovi po netu sa SD a ja uzmem EU verziju pa prodjem kao bos po trnju :D
 
Da lima razllike u kvalitetu kamere na S10 izmedju exynos i snapdragon verzije?
Bojim se da ne bude svi testovi po netu sa SD a ja uzmem EU verziju pa prodjem kao bos po trnju :D
Ima, sd kažu da izbacuje bolje u ll posebno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Isplati se menjati s8 plus koji koristim vec godinu ipo dana za s10 plus? [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Prvenstveno vi koji ga koristite neko vrijeme posto je proslo vec par mjeseci, najvece mane i prednosti u odnosu na trenutne konkurente sa trzista i sta vam je najveci plus a sta najvece razocarenje kod telefona, s10 i plus varijante?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da se upisem, presao sam sa N9 na S10+. Prvi utisci malo je brzi, zvuk lepsi i glasniji. Kamera za nijansu bolja, sto se tice otiska radi fenomenalno bez greske. Trajanje baterije cu videti za koji dan. Doplatio sam 130€ sto mislim da je korektno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
To je tu nege što se tiče doplate. Takođe sam prešao sa istog telefona i zaista su minimalna unapređenja.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
^ slazem se potpuno, iskreno nisam mogao sa ne uzmem posto je doplata bila korektna sa tim da je nov sa garancijom od 2god plus 1god na lom ekrana a N9 je vec imao skoro 10 meseci. Steta sto nisam mogao uzeti zeleni nego opet crni.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Drugar uzeo nekoliko komada s10 i s10+ preko firme u vipu. Jel mu sleduju one bezične sluske i gde se to aplicira u vipu ili kod samsunga?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
^ mislim da se aplicira u samsungu, vip nema sa tim nista.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Videh i ja sad. On je uzeo 4 s10+ i 4 s10, jel mu sleduje 8 sluski ili samo jedne jer je na jednom racunu firme?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li je ovo rekord screen on time? Gde mogu da preuzmem nagradu? :)

.
Screenshot-20190621-181926-Settings.jpg
 
Posto se hvalite ko ima veci SOT moze li mi ko objasniti kako da okacim sliku da vas sve sokiram :p
 
Ne kažem da si ti to radio ali na Samsungu može da se čituje kad je taj SOT u pitanju, može da se dopunjava telefon, SOT se neće resetovati već nastavljati...

Sent from my Galaxy S10e using Tapatalk
 
To je jedno 80% bilo na wifi i unutra, nije dopunjavano, ali to baš nisu uslovi kako se uobičajeno koristi. Na 4G bude oko 5 sati za dan i po, što je meni odlično.
 
Meni nije jasno kako vi postizete te rezultate. Uzeo sam pre nekih 10ak dana s10e, maleckog, baterija je na njemu kriminal jedva mi dan izdrzi. Imam do tri sata SOT. Nisam neki zahtevan korisnik, viber, telefoniranje nekih 2 sata dnevno, malo citanje vesti, po koja fotografija. Kada smo kod kamere, za ovaj cenovni rang je kriminalno losa, nocna neupotrebljiva, prednju ne vredi kometrisarisati. Osvetljenjem ekrana na jakom suncu sam takodje razocaran, vise sam ocekivao od najboljih panela na trzistu. Iskreno ovo mi je prvi i poslednji Samsung.
 
Meni nije jasno kako vi postizete te rezultate. Uzeo sam pre nekih 10ak dana s10e, maleckog, baterija je na njemu kriminal jedva mi dan izdrzi. Imam do tri sata SOT. Nisam neki zahtevan korisnik, viber, telefoniranje nekih 2 sata dnevno, malo citanje vesti, po koja fotografija. Kada smo kod kamere, za ovaj cenovni rang je kriminalno losa, nocna neupotrebljiva, prednju ne vredi kometrisarisati. Osvetljenjem ekrana na jakom suncu sam takodje razocaran, vise sam ocekivao od najboljih panela na trzistu. Iskreno ovo mi je prvi i poslednji Samsung.

Za bateriju ne znam, ali S10e ima kao i S10 i S10+ jednu od boljih kamera na tržištu, a ni sa ekranom nemam problem - super se vidi na suncu kao i na svakom Samsung-u od S6 pa na ovamo. Možda da reklamiraš telefon, očito nešto nije u redu.
 
Nazad
Vrh Dno