Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Jel ima neko problem sa podešavanjem Unifi-ja. Na prethodnom uređajima nisam nikad imao problem.

Edit: instalirao ovo poslednje ažuriranje i povezao se iz prve.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Gledam oglase, na prste da izbrojis 10e.U cemu li je problem, toliko nepopularan ili cena?
 
Toliko dobar da ga svi ostave sebi i neće da prodaju ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stigao aprilski update (SEE).

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jesam ja. S10+ je kompaktniji, brži, bolja baterija i kamera. Mada je i N9 makina, nema priče. Pitanje je samo budžeta.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Brži, tečniji rad. Brže otvara aplikacije.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jesi li koristio s10, s8, s9, n9 sa one ui? Ja jesam i s10 je najfluidniji, kao da su namjerno osakatili starije modele ili je toliko dobar taj novi exynos, ali da leti, leti

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa to i ja govorim, da se osjeti lag na s8/n8... Namjerno, logicno. Uporedi s10 pa ces vidjeti.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo moja žena ima S9 sa OneUI, dosta je sporiji.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Gde se bre oseti lag na S8 i OneUi? Oseti se lag ako ste kompletno ugasili animacije, u suprotnom je telefon ponovo rodjen s OneUI. Naravno da ce S10 biti brzi (gle cuda), zamisli da je 2080ti sporija od 1080ti... tu niko ne kaze da je 1080ti spora


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako sad spori S9/Note 9 kada ste se kleli u njih da lete i da su najbrži ? :)
 
N8 sa oneUI je ponovo rođen. Nema govora o lagu ili bilo kakvom usporenju.
 
Moj S8 sa Pie leti, sve klizi, pa mi ne pada na pamet da ga menjam. Ne još!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
^
Samo iz tog razloga naklon Apple-u. Svima isto. To što su napravili i osmislili za neku seriju svi imaju, to što nemaju nema niko, pa ko voli nek' izvoli da da hiljade.
Volim Samsung i nikada neću preći na Apple ali ovo što rade je ponižavajuće. Malo što jedemo oštećenu Nutelu i Milku, ovo je previše... [emoji28]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
^
Samo iz tog razloga naklon Apple-u. Svima isto. To što su napravili i osmislili za neku seriju svi imaju, to što nemaju nema niko, pa ko voli nek' izvoli da da hiljade.
Volim Samsung i nikada neću preći na Apple ali ovo što rade je ponižavajuće. Malo što jedemo oštećenu Nutelu i Milku, ovo je previše... [emoji28]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Ja bi radije voleo da se u usa prodaje Dual sim exynos nego SD.
Dali je 122 sekunde ili 132 sekund na ovom testu mi nista ne znaci. Vise mi znaci da mogu da imam 2 kartice.

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk
 
^
Samo iz tog razloga naklon Apple-u. Svima isto. To što su napravili i osmislili za neku seriju svi imaju, to što nemaju nema niko, pa ko voli nek' izvoli da da hiljade.
Volim Samsung i nikada neću preći na Apple ali ovo što rade je ponižavajuće. Malo što jedemo oštećenu Nutelu i Milku, ovo je previše... [emoji28]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Nema to veze sa Samsungom već USA administracijom. Da se Samsung pita svi bi bili na njihovom Exynosu, što bi kupovali tuđe procesore?
Patenti za CDMA mrežu su u pitanju.
Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Novi update nije ništa doneo po pitanju proxy senzora .... i dalje se ne isključuje AOD skroz kad se okrene telefon ...bzvz :(
 
Jel neko pazario S10e???
Jel bi mogao da napiše neke utiske,pošto se dvoumim dal da ga kupim.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Evo prodacu ti ja moj, kupio ga pre 3 dana [emoji23] Ali je obican S10.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Pozdrav svima
Neki moji utisci o telefonu s10+

Naravno uzeo sam ga u preorderu,mozda greska,razlog je samo cena telefona,koja za mesec ipodana dosta pada u odnosu na regularnu cenu.
Pozitivne ocene za bateriju,kameru,interfejs,zvuk i telefon radi savrseno,neko moje koriscenje je da internet ne gasim,wifi 4g,i normalno koriscenje drustvenih mreza
Nesto to bi dodao negativno je dugme za zakljucavanje,tj mesto na kom se nalazi.
Za mene vrlo dobra stvar je dual sim,bez obzira sto je sim1 zakljucan
Mozda mi se vise svidja SD855 varijanta ali sta je tu je.


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pozdrav svima
Neki moji utisci o telefonu s10+

Naravno uzeo sam ga u preorderu,mozda greska,razlog je samo cena telefona,koja za mesec ipodana dosta pada u odnosu na regularnu cenu.
Pozitivne ocene za bateriju,kameru,interfejs,zvuk i telefon radi savrseno,neko moje koriscenje je da internet ne gasim,wifi 4g,i normalno koriscenje drustvenih mreza
Nesto to bi dodao negativno je dugme za zakljucavanje,tj mesto na kom se nalazi.
Za mene vrlo dobra stvar je dual sim,bez obzira sto je sim1 zakljucan
Mozda mi se vise svidja SD855 varijanta ali sta je tu je.


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
SIM 1 zaključan. Jel to Telenor 'leba ti ?

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Mts

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Čudno. I ja sam uzeo u mts-u u preorderu i u Sim1 sam stavio Telenor karticu, a u Sim2 mi je mts‐ova. Tako da ništa nije zaključano.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno