Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Jel zna neko gde se iskljucuje ovo? Iskacuci prozor. Sve sam probao i opet se javlja :)
7258c2ad31a200e30f66da3c8c222d0a.jpg


S10+
 
^ moguce da si sa nekom aplikacijom pokupio, vidi sta si zadnje instalirao pa probaj obrisati i vidices jel ima promena

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Uzeo sam S10 sa 512... Na sajtu za osiguranje mi sistem ne prihvata imei pa sam morao da pišem mail. Videćemo rezultat.

Za sad sam prezadovoljan.... Malo mi dosadili preveliki telefoni... S10 u poređenju sa S9+ značajno manji, a ekrani skoro pa isti...

I čekam AKG I battery pack :)
 
Ja prelazim sa S9+ na S10e, i meni dosadili veliki telefoni, mislim da mi je S10e taman. Jedino za boju ne mogu da se odlučim, da li zeleni ili bijeli, te dvije imam u ponudi kod mog dobavljača? :D
 
Na sajtu za osiguranje mi sistem ne prihvata imei pa sam morao da pišem mail. Videćemo rezultat.

Takođe ne prihvata IMEI, pisao podršci pa da vidimo sta kazu.
Koju si boju uzeo?

Inace, ajde tek je drugi dan koriscenja, ali citas otiska prsta generalno jako lose radi.
 
Uzeo sam crni. Da, čitač otisaka zeza, ali pogodićemo uskoro :)

@bitrate uzmi ipak S10, e verzija izgleda mnogo jeftinije zbog ravnih ivica ekrana...
 
S9 ima bolji ekran nego s10e.
I na mom S10 čitač otiska je loš, pokušah sa svim uglovima očitavanja i jednostavno nije to to. Inače sam zadovoljan . Baterija nešto bolja nego na S9.
 
S9 ima bolji ekran nego s10e.
I na mom S10 čitač otiska je loš, pokušah sa svim uglovima očitavanja i jednostavno nije to to. Inače sam zadovoljan . Baterija nešto bolja nego na S9.
Meni je pre apdejta radio savršeno. Sad često zeza.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Kakva su vam iskustva na 4G? Kod nas u RS poceli sa 4G, pa primijetim da ako prebaci sa 4g na H+, ne vraca se na 4G iako znam da tu imam 4G signal. Vidim na xda ameri imaju problema, pa su operateri izbacili update za lte, navodno je popravio probleme (snapdragon). Vidim i da se sa exynosom zale na isti problem, da li je moguce da su sje..li opet nesto ..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da li vam ekran na edge delu ima drugaciju boju? Vuce na zelenskasto plavkasto pod uglom...jel to tako treba?
Kada na ekranu svajpujem na dole da mi izadje search, moze li da se namesti da tastatura odma izadje?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Po preporuci forumasa za "Spigen tough armour " ili onaj "light" , interesuje me gdije naci mjesto to da se kupi, ili isključivo putemneta moze da se naruci?
 
Po preporuci forumasa za "Spigen tough armour " ili onaj "light" , interesuje me gdije naci mjesto to da se kupi, ili isključivo putemneta moze da se naruci?
Ebay

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Bas iritantno posto tu opciju svakodnevno koristim.
Posle 2 punjenja baterija malo slabija od Xs Max, popaljeno sve, videcemo za dalje.
Ono sa cime definitivno nisam zadovoljan je otkljucavanje telefona. Namesteno mi je i face unlock i otisak. Otisak je uzas kako radi, face nekad u mrklom mraku ne odradi iz prve.slobodno mogu da kazem da je Xs Max na tom polju svetlosnu godinu ispred.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Ja sam sa baterijim prvih 4,5 dana bio razocaran. Ni ceo dan nije drzala. Onda se "nesto" [emoji3] desilo i sada sam zadovoljan bas. Preko jedan dan izdrzi obavezno.

S10+
 
Ja sam sa baterijim prvih 4,5 dana bio razocaran. Ni ceo dan nije drzala. Onda se "nesto" [emoji3] desilo i sada sam zadovoljan bas. Preko jedan dan izdrzi obavezno.

S10+

Isto je i kod mene... U početku još optimizuje potrošnju u zavisnosti od načina upotrebe telefona. Baš sam se bio smorio sa baterijom kada sam sa Note9 prešao na S10: već sam pomislio - eto ga novi iPhone 6 :d Međutim, sada je skroz OK.

Isto važi i za ekran, ako vam je slika u početku previše zatamnjena, ne dirajte auto podešavanja već mu ručno pojačajte malo osvetljenje, pa će algoritam da skapira kroz par dana i to.
 
Ja prelazim sa S9+ na S10e, i meni dosadili veliki telefoni, mislim da mi je S10e taman. Jedino za boju ne mogu da se odlučim, da li zeleni ili bijeli, te dvije imam u ponudi kod mog dobavljača? :D

Definitivno zelena ko krv :) Meni najlepša iskreno.


Bas iritantno posto tu opciju svakodnevno koristim.
Posle 2 punjenja baterija malo slabija od Xs Max, popaljeno sve, videcemo za dalje.
Ono sa cime definitivno nisam zadovoljan je otkljucavanje telefona. Namesteno mi je i face unlock i otisak. Otisak je uzas kako radi, face nekad u mrklom mraku ne odradi iz prve.slobodno mogu da kazem da je Xs Max na tom polju svetlosnu godinu ispred.

To si trebao da znaš, ok to radi, ali ne kako su navikao na iPhone. iPhone ili PocoPhone i Mi 8 otključavaju u potpunom mraku (zato i imaju onaj veliki zub/rogove u ekranu, stalo je više stvari i kamera), Samsung u tim uslovima nema šanse i tu koristom jedino otisak, preko dana otključava odmah licem i brže od otiska. Imaš opciju da ti pojača osvetljenost ekrana za otključavanje licem u mraku i tada otključava, ali ako je mrkli mrak to te zaslepi (znam, ne radi tako na drugim, ali ovde nisu ubacili u pililu sve da radi u u mklom mraku). Jedino što pilula manje bode oči od rogova, nekako mi lakše pada.
 
Kod mene otkljucava u mraku, jer telefon sam poveca osvjetljenje na max i omoguci otkljucavanje. Na fp se treba navici, nije idealan, ali kad se postave dobro otisci i pogodi mjesto otkljucava uvijek

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Je li tacno da je night mod dosta popravljen update-om?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Msm i da jeste i da nije vec sam narucio,ali raduje da jeste [emoji28]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kojim to update je popravljen? Kod mene poslednja april, za maj nije ni stigla sigurnosna, za Srb tržište iz MTS.
Kamera u foto modu ništa posebno za ovu cenu i klasu, noću ih konkurencija oduvala, prednja kriminal i dalje (koliko su oni nesposobni, kad provale da srede softver za prednju i to primene na zadnjoj, au, ala će to biti revolucija kod njih). Ne znam kako im polazi za rukom i dalje da uvaljuju ovakve kamere po ovoj ceni, da nisam uzeo ispod svake cene sutra malo bi im dao ove pare. Za ovu lovu Apple daje kompletniji uređaj (ekran, kamera, zvuk, izrada, brzina i podrška OS sve top). Samsung se i dalje švercuje, ima sjajan ekran, odličan zvuk (i na zvučnicima i u toku razgovora i na slušalicama), odličnu izradu i sviđa mi se težina, ali kamera, brzina OS i podrška OS truba, kad treba da se jurim i sam ubacujem neke nove nadogradnje. Prednost ogromna za Samsung je dual sim, ima Apple ali nema garancije kod nas za takve uređaje. Da ne bude sve tako crno, wide kamera je za pohvalu i sviđa mi ovaj potez, vido snimanje malo bolje od S9/Note 9, zvuk je malo bolji i lepša slika (imam utisak da je sve tečnije), da ne bude da sam ukanalio kameru da je kao digitron, video snimanje na zavidnom nivou zaista, ali fotografija i prednja kamera ista priča od S7 na prednjoj kameri.
 
S7 i s10 prednja kamera nebo i zemlja, ne znam u sta si ti gledao, ali u s10 sigurno nisi. Na s7 nocu sa blicom nema sanse uslikati 4, 5 osoba, sve je mutno i puno suma, ovdje to nije slucaj.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ti na S10+ imaš Xenon blic ?
Za razliku od tebe koristio sam sve što ima na tržištu, nemam potrebu životom da branim S10+ kao da mi život od njega zavisi.
8bb51cc64ba6800873db19bfb4c77df8.jpg


Možeš slikati i okean prednjom kamerom, ona je krš. Nemam više šta da dodam.
 
Poslednja izmena:
Sto se kamera na samsungu tice ,zadnje 3god vrte istu pricu u krug samo je po malo softverski poboljsaju i nista vise
 
Ja sam sa baterijim prvih 4,5 dana bio razocaran. Ni ceo dan nije drzala. Onda se "nesto" [emoji3] desilo i sada sam zadovoljan bas. Preko jedan dan izdrzi obavezno.

S10+
Slažem se. U principu ga punim u 80% slučajeva na dva dana, a u preostalih 20% na svaki dan i po.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Ja ti kazem da razlike ima, softverski naravno, to sto ne vidis tvoj problem :).

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Koristim s10e i mogu reci da je strasan telefon. Buduci da sam presao sa s6 edgea i nije neka velika razlika u velicini ekrana (jeste veci s19e ali ne mnogo) . I nikada vise necu imati edge telefon! Nesto najbolje je ova s10e serija koju je izbacio Samsung!
 
Nazad
Vrh Dno