Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Aplikacije koje mogu da pomognu za edge light: Always on amoled edge lighting, True edge edge lighting, Always on edge led light aod & wallpapers.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Ne želim da skidam app kad je to imalo fabrički i super je radilo. Ovim su sad ukakili totalno.

s10e on Tapatalk pro
 
^ jesi gledao settings/notification/brief pop up settings? Ja na S10 little imam.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Radi ali samo na otključanom ekranu a ne kao ranije na zaključanom. I sad mi pali ekran za svaku notifikaciju i to me nervira.

s10e on Tapatalk pro
 
^ meni ne radi na ugašenom ekranu samo viber, ostale rade normalno kao what's up, telegram, sms... Samo sam namestio određene aplikacije da rade, nisam otkačio svim aplikacijama.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Meni pali ekran na sve notifikacije i ne radi edge na zaključanom, sve kombinacije sam pokušao.

s10e on Tapatalk pro
 
^ valjda će sa nekim update popraviti, ja sam sve probao oko vibera i nema šanse da radi kako treba.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Samo neka vrate da radi kao na a10 i ništa im više ne tražim.

s10e on Tapatalk pro
 
ja sad proverio rucno (vip) i ima update ... Zbog svega gore napisanog (pre svega viber notifikacija) update se do daljneg nece sprovoditi ... pa sad gledam krajem novembra je radjen prosli put ...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ radi odlično kao i A10, nemam zamerki osim na taj edge lighting. Baterija ista, fluidnost i brzina... iskreno razlike su samo u estetskom delu.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
^ do sada nisam imao takvih problema, ja koristim S10 Lite i jedino edge lighting ima problem, bio je i oko merenja SOT ali to je sređeno.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Većina prođe bez problema, ali nekima zabaguje, kačio sam linkove sa žalbama ljudi na prethodnoj strani.

Ni factory reset ne pomaže.
 
^ pogledaj, promenili su u opcijama gde se nalazio.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ljudi sve vreme ,do updejta na andr 11,sam imao u sms porukama da biram sim 1 i sim 2, sada mi stoji samo sim 1? Kako namestiti

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
@LazarAntic

Proveri u Settings/Connectins/SIM card manager, da li može nešto da se namesti, nisam nikada koristio 2. SIM kartice.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
@LazarAntic

Proveri u Settings/Connectins/SIM card manager, da li može nešto da se namesti, nisam nikada koristio 2. SIM kartice.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Jok,promenili,ovaj put nagore i za pozive i za sms.umesto jednog klika treba po 3,4 ili prepisivanje broja. Katastrofalno rešenje samsunga na ui 3.0 u odnosu na pre. Katastrofalno.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
ovo zaboravih da napomenem kao drugi bitan razlog za izbeg update-a .. jer koristim dual sim i do sada je bilo reseno odlicno, ne znam kome je smetalo dosadasnje resenje ..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Samsung povukao poslednji update (vest sa xda), tako da se vise i ne moze uraditi, ostadosmo na a10 ;)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Takav poluproizvod i treba povuci. Zao mi je sto sam i napravio update (losa baterija, usporene pojedine radnje, trzave animacije, unistene edge notif., citac prsta jos sporiji, preklapanje teksta kod logina sa prstom...).
Nadam se da ce barem dio uskoro popraviti.
 
Jesi odradio čistu instalaciju?
Jer Google servisi znaju da zabudale i nprouzrokuju battery drain.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Izgleda da nije kod svih problem, kod mene otisak prsta još bolje radi nego ranije, kamera odlična bez ikakvih problema, baterija isto kao pre drži, sve ostalo radi normalno, bez edge obaveštenja ali za to ima nekoliko app.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
^ ako misliš na edge lighting ja sam rešio tako što sam u svakoj aplikaciji Viber, what's up ugasio u opcijama pop up i posle toga je počelo da radi normalno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ota update i wipe cashe kao i uvijek.
Edge lighting su zbrljali pa se sada pali i kada je display upaljen. Prije je bila opcija da radi samo na lockscr.
 
Ljudi sve vreme ,do updejta na andr 11,sam imao u sms porukama da biram sim 1 i sim 2, sada mi stoji samo sim 1? Kako namestiti

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Samo se klikne na sim1 i tako se prebaci na sim2. Ranije rešenje je po meni bilo intuitivnije ali i ovo radi.
 
Samo se klikne na sim1 i tako se prebaci na sim2. Ranije rešenje je po meni bilo intuitivnije ali i ovo radi.
Na moju žalost, a verujem i brdo drugih nisi u pravu. Tačnije delimično da,ali to smo znali. Kada kucaš novu poruku biraš tako,ali kada odgovaraš na sms ne možeš nikako da biraš, možeš isključivonda odgovoriš sa tog sima na koji je poslato.katastrofa i užas.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Jeste, ali nisam dotle stigao. SMS koristim samo za notifikacije iz banke i plaćanje parkinga. Slažem se da nije trebalo da menjaju nešto što radi i što je bilo dobro.
 
Našao sam način. Klik na tri tačkice gore i ponovo se pojavi dugme sim1 koje može da se promeni na sim2.
tR9gpAn.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno