Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Da,motion wallpaper,ne vidim je nigde.Izgleda da su bateriju ispeglali i to dobro.3,5h sota a evo me na 60%,to na devetki nisam imao nikada.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Za sada desetka radi savršeno. Nisam radio reset telefona posle update, niti wipe cash. Sve radi savršeno, app za banku rade bez problema, baterija je bolja nego što je bila, face unlock radi brže, FP radi dosta bolje. Za sada desetka radi bez mana :)
 
^ jeste

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima li kakvih vizuelnih promena na 10ci?

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Dosta malih, uglavnom sto je @NemanjaZ88 rekao, radi fluidnije, lepse animacije pri otvaranju i zatvaranju aplikacija.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Android 9.0.1, nikako 10.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ Zasto ne android 10?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa mozda covek misli da tek izasao pa ima bagova.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
To je kad covek lupi glupost pa ostane ziv, da je izneo neki argument ili bilo sta pa da i poverujem. Ubacio sam prvog decembra desetku i do sada nije ni stucnuo telefon.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
10-ka radi bez problema. Ja ga flešnuo preko odina bez zadržavanja podataka tj., pregazio ga skroz uz prethodni backup.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Je l' se neko prebacio na ove nove pokrete za navigaciju? Mene ubi otvaranje recent apps, verovatno je stvar vremena...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa ko je rekao da meni stuca telefon?! Kazem da nema velikih promjena, nekada je prelazak sa 6 na 7 i 7 na 8 donosio velike promjene. Sada su minimalne, neprimjetne, evo vec je i android 11 najavljen. Zato kazem 9.0.1 ili ajde 9.5 [emoji16]. Ovdje gora sekta zavladala nego epl, stra'ota

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ mi nismo sekta nego lupas kao maksim po diviziji, moras razmisliti pre nesto sto napises post. Sam si izjavio nikako android 10.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da li ne uspevam da nadjem ili sada nema screen on time od poslednjeg punjenja, nego samo ovo po danima?

o_O
 
Ama nikako se ne moze nazvati android 10. Vec 9.0.1. Ko vam je kriv pa ne razmisljate.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
@ lappy Na zalost nema, moras da sabiras ili da instaliras aplikaciiu koja ce to raditi. Gsam battery monitor.

@vojo77 vidi se da si programer, ne vredi imati diskusiju sa tobom.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lemaja jel ovo nije sot?
e9beb5b1f78854be783a038897b6da8e.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jeste ali za taj dan, sutradan opet meri od nule. Ako ti izdrzi dva dana moras sabrati. Primer jedan dan imam 3h a drugi 2.5h.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Aham,sve jasno

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Au, mnogo glupo.

Meni je oduvek parametar od punjenja na 100% pa od tada koliko standby time i screen on time.

Što to promeniše :)
 
Da se ne bismo opterećivali [emoji16]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Je l' se neko prebacio na ove nove pokrete za navigaciju? Mene ubi otvaranje recent apps, verovatno je stvar vremena...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Prebacio ja da probam, prvi dan često grešio, sad već mmogo bolje.

Tapatalk pro using S10e
 
@ lappy Slazem se sa tobom ali su po tom pitanju uprskali, mozda ce ubaciti dodatak sot sa nekim updateom.

@ sarulja91 100% si u pravu

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam radio wipe cash, i mogu reci da tel na 10-ci leti. Šta su mu uradili ne znam ali leti.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
U ponedeljak prešao na 10ku. Radio samo wipe cash nisam imao vremena za factory. Baterija dosta lošija i posle 3 dana. Skine 15 % - 20 % noću. Moraće factory za vikend. Što se swipe navigacije tiče generalno home i back rade dobro. Problem nastaje za recent. Kada je aktivna tastatura i mora da se zadrži neki taster u donjem redu da bi se aktivirala dodatna opcija aktivira se recent app. Prethodno rešenje swipe sa home na back definitivno je bilo najbolje i bez problema sam mogao da se vratim kroz recent par aplikacija unazad. Sad moram prvo da aktiviram recent pa da skrolujem. Takođe nema više tastera za nav. bar u quick panelu. Što se brzine tiče nikakvo ubrzanje nisam primetio.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
Ja mogu da kazem da sam zadovoljan. Preso sam na desetku cime se pojavila za Nemacku.. U pocetku tel mi se brze praznio tj neprimetno nesto.. Idalje je trajao 2 dana ali nesto krace.. Sacekao da sve lepo slegne i sad vec pocinje da se polira tj dovodi u red.. Za bateriju se ispostavilo da dosta aplikacija nisu lepo radile sa 10-om.. Ne znam da li citate changelog kada radite update istih... Barem 5 njih koje imam na telefonu stojalo je kao fix battery drain issue.. Nakon toga vraca se kao sto je bio na 9-ki :) Tako da za sad sve je ok :)

Update: Jedino sto me buni da u app menadzeru imam par istih fabrickih aplikacija.. Da li je to kod svih tako? ili je bag u prikazu ili mene bije maler? :d
 
Poslednja izmena:
Ljudi, pitanje u vezi sa cenom S10, konkretno me zanima s10e mada je taj detalj nebitan:
Da li u nekom trenu osetno sniže cenu ovog telefona u toku godine? Znam da svake godine izbacuju novi model, dal beše mart-april, pa pošto gađam s10e ne znam da li da sačekam mesečak dana.
Znam da je cena već snižena u odnosu na ono što je bila kad je izašao, ali ne znam do koliko će da ga spuštaju do novog modela. Jel ste propratili te tendencije?
 
Nazad
Vrh Dno