Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Ne znam, znam da kad mi puni telefon I sat istovremeno, telefon biva punjen brzim punjenjem.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ja sam samo koristio samsungovu koja dodje vec na telefonu. Za druge kupovne od samsunga ne znam. Ako ces koristiti telefon bez case uradi u mobile outilfitters ceo telefon mislim da dodje 4000din.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Kako se to ponaša kada je telefon u torbi i pregradi s ključevima i metalnim šnalama, onim "papagajastim"?

Još nisam ništa stavio na ženin telefon, a rekao sam joj da ga ne nosi dok joj ne kupim neku zaštitu. Za divno čudo, poslušala me je. :D

Problem je što se njoj sviđa kako telefon izgleda, ne bi da ga stavlja u masku ali je svesna da neće voditi računa pa sad čekam da se smisli da odemo da odabere neku masku.

Inače, stigla je i potvrda da smo dobili tablet. :)
 
^ ako se stavi cela folija oko telefona mislim da se nece izgrebati, ne drzim ga u torbi sa svime i svacim kao sto sve zene rade pa ti ne bih znao tacno reci. Ja imam case nillkin nature sa folijom na ekranu i posle mesec dana koriscenja folija je kao nova. Preporucio bih ti taj case posto je telefon povecan jako malo i prelepo izgleda a ipak ce bolje sacuvati nego folija u slucaju pada.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Tako sa i ja razmišljao, za taj silikon, nego vidim da dosta njih pišu o toj vrsti folije, samo što nje nema u KG-u.

Hvala u svakom slučaju na predlogu. Mislim da će Nillkin silikon da joj odgovara. :)
 
Poslednja izmena:
^ ako se stavi cela folija oko telefona mislim da se nece izgrebati, ne drzim ga u torbi sa svime i svacim kao sto sve zene rade pa ti ne bih znao tacno reci. Ja imam case nillkin nature sa folijom na ekranu i posle mesec dana koriscenja folija je kao nova. Preporucio bih ti taj case posto je telefon povecan jako malo i prelepo izgleda a ipak ce bolje sacuvati nego folija u slucaju pada.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Jos jedan glas za Nilkin Nature :)
 
Jel neko dobio ovaj update? Prvi put vidim na S10+.
d4b393cb8105e8dba4dbae67967584fc.jpg
9b2b4c620ffe486985028b8d535742a6.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da, evo meni se malocas pojavio.
 
Sad ti niko ne moze otkljucati telefon, a moglo je [emoji16].

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa to je resilo problem sa onim da svako moze da otkljuca telefon ukoliko se koristi neka zastitna folija a da nije samsung-ova itd.... iskreno vise volim onako na zadnjem delu citac kao sto je na n9, dal sto sam naviko...al oke je i ovo :) vremenom postane navika, u pocetku sam se cimao pa mi krene prst pozadi( tipa dok vozim auto itd) sad nema toliko
 
^ meni je i ovaj napred ok. Bitno mi je da radi kako treba.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Instalirao to i sada mi baš osetno manje greši pri čitanju.
Verovatno na cenu sigurnosti. Mada nije da mi je bitno, ne znam zašto uopšte i držim uključeno
 
Kada vam je stigao taj update za fp, meni još ništa nije stiglo.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
 
Meni jutros

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Stvarno otkljucava ko munja posle update-a :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Cini mi se da brze radi nema sta..
 
Zna li neko kako da se rešim ove notifikacije za call forwarding?
S10e je u pitanju.

ad3739b6e2a886406db6492adca357fd.jpg


Tapatalk pro using S10e
 
Kako si spustio od gore zaslon stisni na notification settings i iskljuci da te vise ne obavestava. Ili odes u settings/notification i dodjes na isto.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa nema za ovo što meni treba.

Tapatalk pro using S10e
 
Ja ne koristim samsung health. Ako ti ne treba obrises ga. U tom delu settingsa stoje gasenje obavestenja za sve aplikacije

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ma pitao sam za Call forwarding, to je ono ispod samsung health.

Tapatalk pro using S10e
 
Poslednja izmena:
Ides u phone-podesavanja pa ganjaj, pise ti call forwarding.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
@fm balkan Ides u call/settings/Supplementary Services

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ tamna tema po deafult, fabricka[emoji3]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Probaj da resetujes network settings, mozda je i do sim kartice. Probaj je izvaditi pa vratiti ponovo.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Aj videću da li je nešto do toga. Mada taj problem postoji od prvog dana korišćenja ovog telefona.

Tapatalk pro using S10e
 
Vidi sa drugom sim karticom da li imas isti problem, ako je isto probaj factory reset. Ako je i tada isto nosi na reklamaciju.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno