Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Cao ljudi, uzeo sam s10+ sa snapdragonom jel zna neko koja je razlike izmedju njega i exynos i koji je bolji generalno?
 
Nema led, ima aod. Imaš modul za notifikacije koji je pre par dana izašao u sklopu goodlocka, ali ja koristim always on edge app sa play stora, meni se ona mnogo više svidja I podešavanja koja ima. Inače baterija na s10e je super, posle dve nedelje korišćenja ponaša se extra, ovaj novi exynos izgledamanje cedi bateriju na 4g u odnosu na prošlu generaciju.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Ne zamerite ako pitam glupost. Moj prvi DS tel.
Danas bio u romingu i druga kartica ostaje na GSM mreži, ne kači se na internet. Treba neka posebna podešavanja ili?
U opcijama stoji national roaming only.
Hvala,

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa to national roming ti pravi problem kontam

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stigle
d22b64d18084f1e5d2f452e0917d733d.jpg


Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Kakve su Buds? Ako je neko koristio i Level U Pro bilo bi lepo da ih uporedi sa Buds:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tek sam ih upario i super su. Jedino mi nije jasan indikator unutra koji konstantno gori crveno kad je poklopac otvoren a baterija je 95%.

Edit: skontao sam. Čim nije 100% kutija puni sluške i zato gori crveno.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
f11189b10327797235ba73faf86f692a.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa to national roming ti pravi problem kontam

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Pa ne bi trebalo.
Ta opcija je jedino logična da kad si "kući" da imas data uključen.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Prisutne su 2 sim kartice u telefonu
1. Mts
2. Vodafone HU

Kad prednjem granicu tj u HU želim internet na SIM 2.

Tako mi je i logično, a tako tumači i national data roaming

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
@vidor Samo ti odaberi "all networks" i nemoj zaboraviti da prebaciš da vuče net sa sim 2 kad uđeš u hu pa mi javi jel radi [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Probaj u Settings / Connections pa ovde (na slici) promeni u SIM2 ili gde ti je već Vodafone kartica [emoji846]
97848ab4bbd706c6ac46410698a549af.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Je l' ima neki Gcam za S10, exynos, a da radi portrait mode?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Nije to pravi night mode, vec su napravili zasebno prozor kao panorama, pro mode i ostalo. Do sada je to bilo automatski.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
naravno da su slike na night mode bolje.... lično sam se uverio, sinoć flešnuo fon novim firmwerom, preko odina! ko ne veruje može da pogleda na SamMobile, ima u članku ista scena slikana kao poređenje! moram da primetim da se toliko vodi diskusija oko snimanja noćnim modovima, pa realno koji je kvalitet tih slika kad ih uradiš kao fotografiju, meni lično nema kvalitet.... i neupotrebljivo u većini slučajeva! ali ajd' shvatam da su ukusi različiti!
 
Jel moze neko ko je flesovao novi fw da slika veceras nesto i okaci,hvala unapred
 
Bolje slike za 5%. Uvesce oni pravi nocni mod o kojem se prica vec dugo. Ako im je ovo to, onda su smijesni...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zna li neko kako mogu da ugasim ovo? [emoji849]
2320bdca32c215aa891b9c96bf29f803.jpg


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Na te tri tačkice pa settings pa suggested apps isključiš.
ccfeaaf555cfaa4aef7049024d8d9788.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Sada pokusah da snimim neki video u kafani, drugara kako pije pivo, snimak je toliko los, mutan, pun pixela, uzas, kao da je sniman sa T68i. Drugar ima S10+, situacija ista. Probali razna podesavanja, 4k, fhd, isto. Da napomenem da blic nije bio ukljucen. Kada se ukljuci blic, skroz druga prica, sve cisto i jasno.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Night mode? Uostalom pročitaš changelog pre instalacije ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa piše, wifi, camera...
332c75b1e01e61a35a2a756c1cb8da29.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno