Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Nisu mogli bolji marketing da naprave..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Evo jednog pitanja za sve koji prate mobilne telefone. Hocu da kupim s10+ recite mi kada ce mu pasti cena od prilike i kada ga je najbolje kupiti? U mts planiram da ga uzmem preko racuna.
 
Kad se pojavi 20 u mts-u..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa morace da prazne lager starih telefona i da spuste cenu.. Ako si cekao do sada sacekaj jos mesec dana realno..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da ce biti paralelno u prodaji bez nekog velikog skidanja cene..
Msm, osim ove koja je vec najavljena od strane Samsunga..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Neko drastično smanjenje cene za S10 seriju ne treba očekivati. U legalnim radnjama je S9 plus skuplji od S10 plus na oglasima. Takođe ni na oglasima neće biti drastičnog smanjenja cene, par desetina evra max.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
 
Apple i dalje nudi iPhone 8 npr. Mozes i na sajtu da ga kupiš. Nema potrebe za povlačenjem već će spustiti cene bas zato da bi S20 duže držala visoke. Kome je to previše - S10.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Slažem se. Mora da se proda sav ispečen leba.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Da li je neko menjao room na Samsung not 10 plus i da li mu je baterija duze trajala?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Hvala svima na odgovorima i pomoci. A sam malo razocaran to sto ste mi rekli da ce cena ostati identicna.
 
Jedno pitanje,ne nervira me mnogo, a traje i mrzi me da istražujem pa ako neko zna olakšaće mi.....sve notifikacije mi rade kad sam na mobilnom netu a kad sam na bilo kom wifi ne stizu.....

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
^ probaj da resetujes network settings

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jedno pitanje,ne nervira me mnogo, a traje i mrzi me da istražujem pa ako neko zna olakšaće mi.....sve notifikacije mi rade kad sam na mobilnom netu a kad sam na bilo kom wifi ne stizu.....

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Kod menne drugi problem, stizu mi dva puta, kad sam napolju na mobilnom netu uredno stignu, dodjem, kuci prebacim na wifi stignu ponovo
 
koliko vam troši Google Play Services u jednom ciklusu punjenja baterije?
meni (na S10) između 3 i 7%.

jel to dobro ili loše?
 
Otišao danas da ugradim mobile outfitters foliju i razočarao se kad sam je video uživo. Nije ravna, kao da ima neku talasastu strukturu i previše mekana. Odustao sam od nje i ostaje mi jedino Whitestone staklo kao rešenje. Izađe oko 52 evra kad se naručuje sa sajta zajedno sa šipingom. Verovatno na to mogu da očekujem carinu i pdv? Ima li negde jeftinije od 50 evra i da je isporuka iz Evrope?
 
Probaj da nadjes originalne Samsung folije, odlicne su, 2kom 1200din. Problem je sto ih najcesce nigde nema i kad dodju brzo se prodaju.
 
Pisao sam ranije u temi za S9/S9+, meni je carina oba puta otvorila paket whitedome-a, i ostavila mi ništa, uzeli su sve, ali su mi posle refundirali. Staklo je uvek bolja opcija od folije.
 
Edge lighting mi ne radi za ig kad mi je zakljucan telefon, kad je otkljucan radi, svicka okolo, sta moze bit to?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Da li je neko probao Tecno Staklo-Kristal?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
14ef872e4b30b389441139a480c2b72a.jpg
 
Pa treba sa trosi , to ti upravlja svim vezanim za google. Nekad malo polude ali restartuj telefon pa ce pomoci ili cekas novi verziju ili je skines sa apk mirror. Probaj ovo poslednje, vidi koju verziju imas pa stavi drugu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze li nekako da se namesti da telefon moze da mi zvoni dok pricam a ne da izbacuje da sam nedostupan?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno