Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Ako ti ne stigne za koji dan ubaci ga preko odina, nije tesko kad se prati upustvo u slucaju da nisi radio.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pogledacu, nisam nikada, prvi put na androidu sad na s10 [emoji16]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ako budes hteo poslacu ti upustvo na pm.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Moze brate, posalji svakako ako ti nije tesko, ali bukvalno ne znam nista oko toga da znas pa ako mozes kao nekom ko veze nema oko toga da se odnosis [emoji2371][emoji23]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Vracaj se na IOS i da te glava ne boli (ako i boli,boli manje i redje).[emoji6]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Hehe ne bih bas rekao da na ios ne boli, bilo je u temi 11pro/max gde SOT je 5h i 28min pa bi posle nekoliko sati koriscenja bio 5h i 9min. Svi softeri zezaju pa i ios.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima li ko.da zna.odgovor na moje pitanje gore vezano za nice lock?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ljudi da li ste videli update Androind 10 i one UI 2.0
Trenutno beta update , ide preko samsung members aplikacije,kod mene ne postoji ali vidim da su neki dobili i instalirali.
Jos se ne zna kad ce update izaci al uskoro bi trebalo.
Dosta promena ima i veoma dobro izgleda..
Pogledajte , pa ako neko instalira nek javi utiske

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Koliko ste imali uspeha sa remapiranjem bixby dugmeta na S10 internacionalna verzija? Delovalo mi je kao idealno dugme za play/pause media funkciju. Za zamenu sam koristio aplikaciju bxactions. Jedno vreme je radila pomalo nepouzdano, a ubrzo je potpuno prestala da radi.
Ima li neko bolja iskustva ili neko pouzdano uputstvo za remapiranje bixby dugmeta?
 
Jel moguće da s10 nije još dobio opciju kao note 10 što ima za bixby dugme?

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Jel moguće da s10 nije još dobio opciju kao note 10 što ima za bixby dugme?

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk

Ima S10 sistemsku opciju za remapiranje bixby dugmeta. Međutim ograničen je broj funkcija koje se mogu dodeliti dugmetu. Ja hoću baš ovu funkciju "medai play/pause" (koju Samsung ne nudi sistemski) jer često slušam muziku ili TED-a sa ugašenim ekranom pa mi je ovo idealna primena za bixby dugme.
 
Pa kupi bxactions pro ,radi super samo 300 dindzi , mozes sve zivo i na single i na double i na long press da podesis, kao i volume up down dugmice da ti rade bas to sto ti hoces, plus sva tri u razlicitim stanjima (upaljen ekran ili ugasen ili lock i itd) mnogo dobra stvar i extra radi. Samo pazi da dobro uradis instalaciju i da obavezno uradis full install preko usb kabla , time ces skroz ugasiti bixby.
 
Da, tako sam i ja sa pro verzijom furao spotify. Obavezno sve preko kabla instalacija i permisije

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Ljudi kad bi ubacio dbt, jel bi zeznuo knox ili bilo sta drugo?
 
^ ne, slobodno mozes. Stavljas oficijalni softer od samsunga i garancija ostaje.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vratih se opet na S10 seriju sad na S10e. EMUI baš zna malo smoriti. Ali što se tiče baterije svaka im čast. Kamera je isto dobra na p30 pro, ali ja sam point and shoot tip. Tako da mi ipak više Samsung odgovara. Ako bi se kojim slučajem i vratio na Huawei, nadam se da će na Android 10 riješiti ove notifikacije užasne i napraviti kao na stock Androidu da ih možeš koristiti bez da mobitel otključavaš. Inače i sad znam da bi u obzir došao samo Mate 20 Pro, možda bi zvučnici bili tiši, ali stereo je stereo. Za Samsung nemam šta reći, odmah napravio Android 10 beta application, super radi, geste su odlične.
 
^ ne, slobodno mozes. Stavljas oficijalni softer od samsunga i garancija ostaje.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Jel posle dobivam update za DBT trziste ili kako? Tj kada se pojavi za Nemacku azuriranje?
 
Presao sam sa S7 na S10e. Mislio sam da necu primetiti ubrzanje u svakodnevnom radu, ali opet je telefon jedno 2 puta brzi. Ekran je mozda losiji posto je Pentile matrica, ali vidi se samo prilikom boot-a, prilikom koriscenja nema razlike. Mislim da je dovoljno razlike koja bi opravdala zamenu.
 
Jel posle dobivam update za DBT trziste ili kako? Tj kada se pojavi za Nemacku azuriranje?
Dobijaces normalno, u DBT ima mislim 53 zemlje. Ja sam stavio u S10+ za spetembar kad je bio veliki update i dobio oktobarski kad i svi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kod mene ni septembra jos, da ne pricam o oktobru [emoji2371][emoji2359][emoji23]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Kad god sam stavio DBT update je stizao redovno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kako me je to nerviralo na proslom s9.Nit sam dobijao apdejte niti mu je dosao android 9.Jel ti fon preko nekog operatera ili ?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
^ sa VIP-a, obicno odmah uradim ubacivanje Nemaca bas radi update. Imao sam Samsunga bukvalno sa svih mreza i nikad nisam imao problem sa updatima posle toga.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nesporazum,pitah Sauvage-a.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
^ hehe, eto sada znas sa koje je mreze i moj telefon[emoji16] koliko znam obicno sa telenora dosta kasne update.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Hvala vam na informacijama :)

Idem da ga izgorim :d
 
^ hehe, eto sada znas sa koje je mreze i moj telefon[emoji16] koliko znam obicno sa telenora dosta kasne update.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Heh,ma nema veze.Taj s9 bio kupljen u slobodnoj prodaji,nikad nije dobio nijedan bar ovaj mesecni.Nije mi bio jasan zasto a i nebitno.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Kako me je to nerviralo na proslom s9.Nit sam dobijao apdejte niti mu je dosao android 9.Jel ti fon preko nekog operatera ili ?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Mislim da jeste, ali nekog Francuskog, ovamo sam ga uzeo nisam siguran sa kojeg je, pogledacu.. zato me jos vise i nervira sto ne stize [emoji2371][emoji23]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Nisam izdrzao,vratih se an jabuku. Odlican je s10+ Ali srce hoce sta hoce



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno