Šta je novo?

preporuka za xbox one

Cirko

Cenjen
Učlanjen(a)
05.02.2012
Poruke
84
Poena
160
zbog malo ogranicenijeg budzeta mozete li mi preporuciti xbox one model
da li je toliko slim verzija bolja i da li se treba kloniti nekih verzija fat modela


hvaala svima
 
Slim verzija jeste drasticno bolja, tako da je preporuka da nekako skrpis budzet da se uklopis u slim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zao mi je jako sto sam killer-ov xbox na oglasima ispustio ali naadam se da ce ispasti nesto :)
 
Imaš na XBR-u, dosta jeftine konzole, proveri možda ti se uklapa u budžet.
Imaju i polovne i nove, odlični su.
 
Nigde ne vidim na tom sajtu da ima ta ponuda za 140E, to je super isplativo, ako je tako, pretpostavljam polovna? Na XBR-u polovne oko 180E, a nove konzole sa godinu dana garancije, One S su 250E-Shadow of War Bundle. Po meni je sada nekako glupo uzimati fat, kad već ima dosta povoljnih slim modela, koja donosi dosta poboljšanja. Recimo na forumu XBR, često naleti neka konzola sa dosta igrara, pa ispadne još povoljnije.
 
Ima za 140e, slobodno neka pozove telefonom, polovnjak, naravno.
Sto se tice toga da je svakako bolje uzeti slim, apsolutno se slazem, to sam i napisao u svom prvom postu.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
hvaala momci praticu oba sajta malo i kp otprilike do 200e bi isao za polovnu ali da ima sta igara
opet kazem bila je ovde na benchu pre par dana za 250e za doooosta igara tako nesto mi da je naleteti
 
a igre kao sto su frontnite, need for speed, rocket league i tih multiplayer ne mogu se igrati bez obzira ako ima cd a nema gold pretplate ili sam promasio
 
Upravo tako, za multiplayer ti treba Gold pretplata.
 
ja sam davno zaostao sa ps3 i takvim igranjem.
kontao sam da se sve igre mogu igrati singleplayer ili protiv "botova" a da za net odnosno online igranje treba gold
 
Može da se igra single player, ako ga igra poseduje, bez Gold-a. Mislio sam da pitaš za multiplayer.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno